Çerkez'lerin buluşma noktası...

aramıza hoşgeldin çerkez kızı, sende bi görünüp bi kaybolma olurmu ne güzel her geçeen gün dahada kalabalıklaşıyoruz.haydeç ablam yaa canavarın başta verdiği isimlerden kimse uğramıyo neden acaba unuttular heralde bizim topiği bi düğün yapıp çağırsak sende thammademiz olsan gelirlermiki acep...? bu arada benim eşimde giritli benim kız nereli oluyoki kafamçokkarıştı

hoşgeldim adigem.. varsa verilecek biri hemen yapalım .burası bi dolarki...
haydi çerkes düğünü var buraya hanımlar:dance:

bilmemki... kardeşim için sizin oralaramı gelsek ne yapsak adige istiyor.bi kapımızda sizin oralarda olurdu.canım kafe çekti müziği açimde biraz kuşha doğan dinliyim bari soğiri sowk'ite olsun oda.ağustosun 9 unda gidecem inşallah memlekete düğüne 1 hafta ohhhh.3 gün düğün kulaklarımın pası silinsin ablacım.haydi kızlar düğüne gelin dedik dimi ama...

assünnejii vallahi kuşha doğan dinliyorumm şuan:)aynı hergece kulaklığı takıyorumda,ama kafe nin herzaman ayrı biryeri var:)

kızlar biz yaptık düğünleri bitirdik.çok güzeldi.düğün olursa göndereyim benim kızlar oynasınlar. :dance:

bu kadar adige var sitede sohbeti 3 kişi yapıyoruz.bazılarının neden olmadığını ben biliyorum. bazıları işyerinden giriyor bazılarıda tatilde eee gerisi nerde .....:mymeka:

Ne yapalım görmemişlerdir belki.Olsun biz 3 kişi bu gece yeteriz.Wuig ile giriş yapalımmm.
Sheshen ile devam ederiz:))

tek bende mi oluyor mu niye wuig dinlerken ve kafe dinlerken ağlayacak gibi oluyorum ve kalbimde bir çarpıntı hissediyorum.

Ne yapalım görmemişlerdir belki.Olsun biz 3 kişi bu gece yeteriz.Wuig ile giriş yapalımmm.
Sheshen ile devam ederiz:))

bize uyar bacım ortaya karışık yapalım olsun bitsin:sm_cool: tutmayın beni iki dönüp geliyom odanın içinde :dance:

valla öyle burda kardeşlerime denk gelmişim,kulaklığımdan ağır ağır kafe çalar.Kalkıp metaz yaparmışım bu aşkla bu saattesengözlerimebaksanab

valla öyle burda kardeşlerime denk gelmişim,kulaklığımdan ağır ağır kafe çalar.Kalkıp metaz yaparmışım bu aşkla bu saattesengözlerimebaksanab

kıss sakın.burda kilo vermeye uğraşıyorum.ay ne güzel olurda içinde çerkez peyniri bol soğan acı offf offf içim gitti...yanında ayran vay be

demiii amaa amann bişey olmazzdıı ya.Kilo aldırmıyor metaz ayranı hafif tuzlu yap hiç bişey olmaz sıfır kalorisırnaşık şey
bak

demiii amaa amann bişey olmazzdıı ya.Kilo aldırmıyor metaz ayranı hafif tuzlu yap hiç bişey olmaz sıfır kalorisırnaşık şey
bak

of of sen benim gece gece diyeti bozdurcan..:mymeka:

profiline baktım sıeda arkadaşınmı ben msn de görüşüyorum onunla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…