Çerkez'lerin buluşma noktası...

sendemi ?bende yapmaya çalışıyorum.şimdi yeşil çayımı aldım geldim onu içiyorum. :roflol: açııııııııııııııııım
sen kaç kilosun kilo çizelgen yok ben çok kilo aldım son hamileliğimde 4 sene oldu sezeryanlada olunca spor yapamadım artık başladım 22 kilo hedefim

Ben de çerkesim...
Şapsığ, Yebjin sülalesi.....

Güzel paylaşımlar dileğiyle heğinize merhaba........

sen kaç kilosun kilo çizelgen yok ben çok kilo aldım son hamileliğimde 4 sene oldu sezeryanlada olunca spor yapamadım artık başladım 22 kilo hedefim

önce soru 1-sezeryan zor mu? ben sezeryan istiyorumda olursa.
soru2-kaç kilosun?
ben geçen sene inceciktim şiştim.azıcık kilo versem sönüyorum.azıcıkda alsam şişiyorum.şu an 61,5 falanım.57 olsam yeter bana.

1 sezaryan bana zor gelmedi çünkü 2 doğumumda zor olmuştu sezaryan bu yüzden zor gelmedi ama ilk 3 yatıp kalkarken çocuğu emzirirken zor oldu oda bakanın olunca kolaylaşıyor

2kilo çizelgemde var hamilelikten önce 64 kiloydum sonra doğumdan sonrada aldım şu an 86 dım 1 hafta öncesine kadar bakalım verebilcemmi sende kilo falan yok canım benim ya o kadar olsam düşünmem inan a.s.ben 7 yıl öncede 86 kiloydum sonra diyet spor 22 kilo verdim 3 yılda kilomu korudum hamilelik ve sonrası aldım tekrar o zaman verdiysem yine veririm diye düşünüyorum

1 sezaryan bana zor gelmedi çünkü 2 doğumumda zor olmuştu sezaryan bu yüzden zor gelmedi ama ilk 3 gün yatıp kalkarken çocuğu emzirirken zor oldu oda bakanın olunca kolaylaşıyor

2kilo çizelgemde var hamilelikten önce 64 kiloydum sonra doğumdan sonrada aldım şu an 86 dım 1 hafta öncesine kadar bakalım verebilcemmi sende kilo falan yok canım benim ya o kadar olsam düşünmem inan a.s.ben 7 yıl öncede 86 kiloydum sonra diyet spor 22 kilo verdim 3 yılda kilomu korudum hamilelik ve sonrası aldım tekrar o zaman verdiysem yine veririm diye düşünüyorum

haydeç cim bencede verirsin bende senin gibiyim.yani azimli ve iradeli.kafayı koydum zayıfladım.şişkoydum eskiden tombul tombuldum.hadi bakalım kaç kilo vereceksin her ay.tabi bende
sezeryanda ayılırken nefes alamama gibi sorunun oldumu senin?benim duyduğum oluyomuşta bazılarında

Son düzenleme:
hadii ben orada oturmuyorum ama anananemler orada oturuyorlar çok fazla gelemiyorum oralara

benim annemlerde orda oturuyor canım birbirlerini tanırlar sanırım senin yaşlarında kızım var benimde DENEF72 benim kardeşim ordan bağlantı kurabilirsin sanırım

Son düzenleme:
biz orda oturmuyoruz belkide tanımazsın sen benim annem oturuyor orda ben oralıyım yani cansuyu tanıyormusun

Sevgili Gülse kibar hoşgeldinine, hoşbulduk. İnşallah bu sayfalarda birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluruz. Sevgilerim seninle olsun.

saol canım benım çok teşekkur ederım bende senınle tanışmak ısterım sevgıyle kalın :1hug:a.s.

Sevgili Haydeç ve Funda72, hoşgeldinlerinize teşekkür ediyorum. Çok kibarsınız. Eeee nede olsa çerkes kızlarısınız. Şeyh Şamil demiş ki " Bir prensesin ömür boyu uğraşıp elde etmeye çalıştığı asalet ve zerafet, çerkes kızlarında doğuştan vardır". Sevgilerimle.

doğru söze ne denir ben teşekkür ederima.s.

Sevgili Gülse, diğer mesajlardan anladığım kadarı ile Denizli'de oturuyorsun. Çerkes bir arkadaşım bir zamanlar orada oturuyordu, o zaman Denizli'yi ziyaret etmiştim. Denizli'de çok çerkes var mı? Adana'da genelde insanlar çerkesler yaşamıyor sanıyor ama, biz burada hayli kalabalığız. Çok da güzel bir dernek binamız var. Dil kurslarından ekip çalışmalarına kadar bir çok faaliyeti yapabiliyoruz. tabii aslolan benliğimizi ve varlığımızı sürdürmek. Sevgilerimle öpüyorum.

canım benim gülse benim ablamdır biz denizlide otururken orda evlendi orda oturuyor denizlide sadece tek çerkes köyü var oda hayriye köyü ablamda şu an kapalı bencevap verdim ama oda yanıtlar sizi

Sevgili Haydeç, sizi daha yakından tanımak isterim. Ama önce azıcık kendimi tanıtayım.Ben, kimlik bilgilerimi görüyorsanız, Adana'da oturuyorum. Çağ Üniversitesi ingilizce öğretmenliği bölümünde öğretim görevlisi olarak çalışıyorum. Eşim de çerkes. Biri kız, biri oğlan iki çocuğum var. Kızım Ankara'da hukuk okuyor. Oğlum henüz ortaokulda. Çerkes olma bilinci çok yüksek bir insanım. Dilimizi biliyorum, ancak eşim dil bilmediği için evde fazla konuşma olanağı bulamıyoruz, bu nedenle de konuşma konusunda biraz zayıfım. Uzun yıllar Ankara ekibinde oynadım, bu nedenle de oyunlarımızı da çok iyi biliyorum. Sevgilerimle canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…