Çerkez'lerin buluşma noktası...

aney çerkez topiğ varmış.acaip sevindim bende çerkezim.doğma büyme istanbulluyum ama hem anne hem baba tarafımda çerkezim bende.babamlar şapsığ annemlerde ıbıhlardan.canım dostlarım hepinize sevgiler.öpüyorum herkesi

o kimleri görüyorum burda inan çok sevindim artık benden kurtuluş yok sana :1hug:

slm kızlar bende cerkezım babam şapsığ.annem abzeh benıde lısteye alın.bu arada eşimde cerkez ve dıyorum kı çerkez olmak bir ayrıcalıktır :)

kumsal alhan hoşgeldınız aramıza a.s.
AYFER58 canım ne bılem ya degışmışın sen.... unuturmuyuz canım senı çok öptum a.s.

:çok üzgünüm:
21 Mayıs çerkeslerin sürgün yıldönümü.....Haberiniz varmı? Hiçbir hareket yok çok üzgünüm.senağlama

cnm burda mayıs 24 te yapıldı. eşim gitti.. benim bebiş küçük olduğu için gidemedim seneye inş. bende gidecem..

Sevgili hanımlar, hepinize merhaba- bu kadar çerkes kızını görünce çok duygulandım. Burayı tesadüfen gördüm ve iyi ki görmüşüm diyorum. Adana'dan yazıyorum. Annem şapsığ, babam abzah,Pınarbaşından. eşim kabardey, Çorumlu. Çerkes doğdum, çerkes olarak yaşıyorum ve öyle öleceğim. İyi ki çerkes doğmuşum. Bu bir ayrıcalık. Dünyanın neresinde olursanız olun, hepinize sonsuz sevgi ve selamlar yolluyorum. Worepsev Adığeher.

hoşgeldın canım aramıza :1hug: a.s.

Sevgili Gülse kibar hoşgeldinine, hoşbulduk. İnşallah bu sayfalarda birbirimizi daha iyi tanıma fırsatı buluruz. Sevgilerim seninle olsun.

hoşgeldin aramıza bende seni burda görmekten gurur duydum bende şapsığ ım düzceliyim eşimde çerkes sakaryada oturuyorum sevgiler

kıslar ya valla ben çerkezim ama çerkezceyi bilmiyorum.keşke öğretecek biri olsa. sizler biliyomusunuz

Son düzenleme:
kızlarrrr bende abhazım ama ananem çerkes düzce pınarlardan bu arada oyunlardan haberi olanlar bilenler warmı ben ögreniyorum bu yaz inş oynayacam bol bol:dance:

kızlarrrr bende abhazım ama ananem çerkes düzce pınarlardan bu arada oyunlardan haberi olanlar bilenler warmı ben ögreniyorum bu yaz inş oynayacam bol bol:dance:

ben oynayamuyorum.daha doğrusu hiç denemedim öğrensem oynarım heralde.ama kim öğretecek :roflol:

iyi değilim canım açım 1 haftadır diyete başladım ama azimle vericem kiloları e zarif olmak lazım değilmi çerkes hanımları

sendemi ?bende yapmaya çalışıyorum.şimdi yeşil çayımı aldım geldim onu içiyorum. :roflol: açııııııııııııııııım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…