Çerkez'lerin buluşma noktası...

hayırlı geceler kızlar.denizliden selam edeyim dedim.gülse ablamla beraberiz....selam sölüyo..bi kk ya bakalım dedik...ya tatilde olmak çok güzel...baya stresimi boşalttım...zemuszemushepinizi çok öpüyorum.yine arada gelmeye çalışırımmm.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

iyiii gecelerrrr!!opuyorumnanaktan
denefciğimm ohh ne güzell abla kardeşş takılınn bizden de selamlarrr!!zemuszemus

Benim de cuma günleri dersim yokmuş,haftada 3 gün tatilim varkaydirigubbakcemile2.Denefciğim seninkiyle kıysalanmasa da...kaydirigubbakcemile3

oh oh gez tabii denef apla zemuszemus bizdende gülseye selamlar opuyorumnanaktan iyi eğlenin ama bizi unutmayınn Şeniz

kızlar selam
nasılsınız kızlar doktora gittim bugün oğluşum olcakmış ..haberdar edeyim dedim hepinizi öpüyorum adigelerim benim..

iyii akşamlarrr!!!opuyorumnanaktan
kuusuumm oğluşuu burda da ilk kutlayan ben olayımmm canım benimm!!!:1hug:

kızlar selam
nasılsınız kızlar doktora gittim bugün oğluşum olcakmış ..haberdar edeyim dedim hepinizi öpüyorum adigelerim benim..

çok sevindim bacıımmm Şeniz
tebrik ederim bi kız bi oğlan süper :teytey:
Allah analı babalı büyütsün kuşum :1rolleyes:

günaydın bacılar....ooo kuusummm hadi gözün aydın.bi kız bi oglan..ALLAH analı babalı büyütsün...

selam millet kaydirigubbakcemile2
pek gelen giden yok ama yinede selam vereyim dedim benneyaptımki

kızlar selam

selam kızlar nasılsınız
canım benım tebrıkler senı çok öpuyorum opuyorumnanaktan
denefle tatılı bıtırdık evıne döndu her şey çok guzeldı sızleri andık zemuszemus
ben yıne yolcuyum antalya ya arada ordan bakarım sıze
kendınıze ıyı bakın hoşçakalın :lepi:

çok sevindim bacıımmm Şeniz
tebrik ederim bi kız bi oğlan süper :teytey:
Allah analı babalı büyütsün kuşum :1rolleyes:

sağol bitanem inşallah ilerde sende tadarsın bu duyguyu...

günaydın bacılar....ooo kuusummm hadi gözün aydın.bi kız bi oglan..ALLAH analı babalı büyütsün...

sağol bitanem özledim seni yaa artık hiç denk gelemez olduk ..neler oluyo bize..

ay güzel ablam çok sağol çook öptüm seni..

kuşum saol bacım inşallah görürüm bende o günleri :1rolleyes:
denef ablanında tatili bitmiş o uğrar artık boş bırakmaz burayı :1hug:

nasılsınız çerkes guzelleri ne var yok opuyorumnanaktan
kuuşuum ne zaman sevecegiz bebişi bakalım .. dogum ne zaman zemuszemus

günaydınnn kızlarrr!!!
öpüyorumm szileriiii çokkkkk!!!!opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…