Mezeler - Ordövrler Çerkez Tavuğu ve Mercimek Köftesi (Minik Kızlarımın Sponsorluğunda:)

Canım akşam çerkez tavuğunu yapacağım ceviz koymasak tadında bir değişiklik olurmuu..bilgilendirirsen sevinirim.. benim herif yemeklerin içinde pek sevmiyorr.
Sefım olmaz sankı ya cevız verıyo zaten o tadı onun dısında ıslama tavuk gıbı bısey olur sankı:) ıstersen yarısını cevızsız denersın belkı begenırsınız, tabakta gorunen kadar bısey cıkıyo zaten fazla degıl:)

Tamam canım ceviz konulacak o zaman,, tariflerin lezzet veren yanları önemli benim için sağoll..

ohhhh hamarat arkadaşım benim elllerine sağlık hep söylüyorum çok özeniyorumsana azıcık yakın otursaydıkta sana misafirliğe gele bileydim.
ellerine sağlık harikalar..

benicim ellerine sağlık cnmmmm çok güzel görünüolar aklıma düşürdün mercimek köftesiniiii:)

Mercimekli Köfte, en sevdiğim. Başarılar dilerim.
Ellerinize sağlık.

ohhhh hamarat arkadaşım benim elllerine sağlık hep söylüyorum çok özeniyorumsana azıcık yakın otursaydıkta sana misafirliğe gele bileydim.
ellerine sağlık harikalar..
Tesekkur ederım cnm benım bıseyler yapmaya calıstım:) yakın olsaydık super olurdu ama bıgun buralara yolun duserse beklıyorum bılıyosun:)

Cok sevındım begenmene
Sendende beklıyoruz en kısa zamanda
Kızın hastaymıs galıba gecmıs olsun

Bana yemeık değilde böyle şeyler vereceksin,tencere yemeği bana çok hitap etmiyor.
Fırsat bulamadım canımya,inşallah en kısa zamanda katılacağım kısmet olursa.
Sağol canım burnu fena hapşuruk öksürük derken bugün işe gitmedi evde dinleniyor biraz.

Bu tarıfıde deneyınce begenırsın ıns..
Tamam daha zaman var beklerız bız:)
Bugun dınlenmek ve anne ılgısı ıyı gelmıstır ıns cabuk toparlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…