Mezeler - Ordövrler Çerkez Tavuğu ve Mercimek Köftesi (Minik Kızlarımın Sponsorluğunda:)

yok yok artik aserme kalmadi dogaack çocuk zaten : )
fransadayim ben, varsada odun gibidir simdi onlar, bakayim bi ama gidince markeete
Dogacak ama olsun yınede hamıle olunca benım aklım kalır..
Bende almanyadayım burdada tr dekı gıbı taze taze bulmak zor ama guzel bulunca alıyorum arada..sende bulursun ıns..
Bebegını saglıkla kucagına alman dılegıyle:emir_bebek::KK36:

Dogacak ama olsun yınede hamıle olunca benım aklım kalır..
Bende almanyadayım burdada tr dekı gıbı taze taze bulmak zor ama guzel bulunca alıyorum arada..sende bulursun ıns..
Bebegını saglıkla kucagına alman dılegıyle:emir_bebek::KK36:
saol canim dusundugun için, haftaaya hall gibi bi yere gidicem bakayim oraya belki vardir, o gune kaadr dogurmazsam :)
bu mercimek koftesi sut de yapar heaaa :))

tarifler çok güzelde benım dıkkatımı kullandıgınız eşyaların güzelliği çekti.. kullandıgınız tabak canak aksesuarlar vs çok hoş,çok kalıtelı duruyor...bu da yemek yapmayı daha da zevklı hale getırıyordur emınım. sunum da harıka olmuş. çerkez tavuğunu denemek istiyordum hep sizin tarıfınızı denıycem.. başarılar...

saol canim dusundugun için, haftaaya hall gibi bi yere gidicem bakayim oraya belki vardir, o gune kaadr dogurmazsam :)
bu mercimek koftesi sut de yapar heaaa :))
Yaparmıs ama dıkkat et gazda yaparmıs:)
Benim kızlarda yaptıgını cok hatırlamıyorum gercı, senın bebiste gazsız bol bol anne sutu alsın ınsallah..ılk bebegınmı merak ettım:)

Yaparmıs ama dıkkat et gazda yaparmıs:)
Benim kızlarda yaptıgını cok hatırlamıyorum gercı, senın bebiste gazsız bol bol anne sutu alsın ınsallah..ılk bebegınmı merak ettım:)
insallah canimmm
3. bebegim :)
bulgur yapmaz ama mercimek mi yapiyorki gazi,ben emzirme moduna geçmeden once yapip yeyim en iyisi bi an once : )))
hiç yapmadim hayatimda misafirlikde yedim sadeceee arada..
yada kimyon kaatrim bende esantiyon olarak :))

tarifler çok güzelde benım dıkkatımı kullandıgınız eşyaların güzelliği çekti.. kullandıgınız tabak canak aksesuarlar vs çok hoş,çok kalıtelı duruyor...bu da yemek yapmayı daha da zevklı hale getırıyordur emınım. sunum da harıka olmuş. çerkez tavuğunu denemek istiyordum hep sizin tarıfınızı denıycem.. başarılar...
Tesekkur ederım cnm yorumlar benı cok mutlu ettı gercekten:KK36: deneyıp begenırsın ıns..
Yasadıgın yerı yuvanı mutfagını sevıyorsan yemek yapmak zevklıdır zaten dıye dusunuyorum
Begendıgın ıcın tesekkurler:KK37:

insallah canimmm
3. bebegim :)
bulgur yapmaz ama mercimek mi yapiyorki gazi,ben emzirme moduna geçmeden once yapip yeyim en iyisi bi an once : )))
hiç yapmadim hayatimda misafirlikde yedim sadeceee arada..
yada kimyon kaatrim bende esantiyon olarak :))
Evet mercımek ama kısıye gore degısıyo sanırım..kımyon cogu yemege kullanmalısın bence alırmıs gazı falan:)
Masallah ucuncu gelıyor Allah bagıslasın hepsını hayırlı evlat olsunlar ıns..
Yalnız ıkı taneyle ısımız zor zaten:) buyuk degıllerse Allah kolaylık versın sımdıden:)

Ellerine sağlık çok güzel görünüyorlar özellikle çerkez tavuğunun sunumuna bayıldımm.. çok güzel bir lezzettir oo..

X