Mutfak Dekorasyonu Celik Tencere seti önerisi verir misiniz?

Merhaba.
Benim çelik tencerelerim Karaca.
Hem kalitesini beğenmiyorum hem de gereksiz fazla. Minik minik 4 tane ki ne var. Ama çok minik 2 kişilik çorba tenceresi gibi. 4 tane minik olacağına 1 tane normal boy olaydı daha iyi olurdu. Velhasıl kelam ben memnun değilim. Sanki tek tek almak daha mantıklı.

merhaba ben çeyizime korkmaz vertex serisini almıştım. henüz kullanmadım ama çok olumlu yorum okudum ve korkmazın çeliğine de güveniyorum. tavsiye ederim :)

MErhaba, ben fisslerden aldım, paris serisi. Kullanmadım fakat alman kalitesi, ayrıca fiyatları türk markalarından çok da yüksek değil.

Ben celik tencere setini aryildiz marka aldim hic kullanmadim ama türkiyede fabrikasi olan tek markaymış annemlerin zamanindan beri olan bi marka tavsiye ederim fiyatlari da makul.
hepinize tesekkur ederim kizlar.galiba tek tek almak daha mantikli olacak.setlere bakinca küçük tencereler cok fazla.onun yerine normal veya büyük boy tencereler alirim daha iyi.karacayi eledim zaten.fissler bana biraz pahali geliyor ama yinede bakicam.aryildizi ilk defa duydum ona da bakicam.birde hisara bakicam

Kesinlikle Ar Yıldız. İstanbuldaysanız Süleymaniye’sen set halinde yada parça parça alabilirsiniz çok güzel modelleri var. Ben pierre cardin kullanıyorum bazıları da aryıldız. İkisinden de çok memnunum.

Porland 'ın deluxe model çelik tencere setini aldım,bence ideal bir model ayrıca içindeki düdüklü tenceresi şu son cikanlardan, patlamaz garantili ve hem 4 hem 7lt. İki tencere ile uyumlu. Çaydanlığı da kullanışlı,altı da kapaklı, internetten bir bakın derim.

ben yemek yapmayı çok sevdiğim için tencere markaları ve tek tek mi almak lazım baya düşünmüştüm. ben markada teflon da tefalden şaşma derim ama teflon cidden zararlı... pek kullanmamak lazım. Çelik de ar-yıldız öneriyorum. Schafer i buradada gördüm önermemişler ben de önermiyorum.

Bende karaca aldim ama kullanmak nasip olmadi.
Fissleri cok övüyorlar, bi mmagazada sicak bi fincan su dokmuslerdi koca tencereye alti hemen sicak olmustu. Uzun vadeli dusunup kaliteli almakta fayda var...

Sizden ricam tencerenizin alt taban kisminda 18 yazisinin olup olmadigini aktarmaniz olacak..18 onayli tencerenin celik olarak kalitesi iyi diyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…