Çekişmeli boşanma :(

Kötü niyetli değilim sadece yaptığının karşılığını almasını istiyorum nasıl 500₺ maaşının 4/1e kadar alabilirim kanun böyle gerekirse kararada itiraz ederim
Alamıyorsunuz işte arkadaşım. Adam dövmemiş sövmemiş,sizi evden atmamış,kumarı yok içkisi yok. Öyle maaşının 4/1ini alabileceğiniz bir olay yok ortada anlatamıyorum galiba.

Benim kv ile kp arasında 37 senelik evliliğin nafakası 0 lira çıktı. Kaldı ki kp darptan içeri atılmış falan bir adam. Kuş kadar tazminat çıktı komik bir para,o da darp yüzünden çıktı,boşanma için değil. Ortak malları var 6sene oldu hala sattırıp da parasını alamadı kv. Düğün altınlarını da alamadı. Siz 2 aylık evlilikle hayatta alamazsınız güçlü kanıtlarınız yoksa.

Ama derseniz ki dayak yedim,istismara uğradım tamam derim saygı duyarım size,donuna varana kadar alırsınız derim. Ama ortada bunlar yoksa avukatınız sizi dolduruşa getiriyor. Dikkatli olun,her avukat doğru yönlendirmez diyorum,milyon tane örnek görüyorum her gün.

Ay evet yaaa böyle emsal davalar da vardı sanki hatırlıyorum tanıdık geldi bir yerlerden

Yok o benden hiçbirşey istememiş sadece boşanmak istemiş öyle ahım şahım bir dilekçede vermemiş hepi topu 3 sayfa biz 39 sayfa olarak cevap verdik
Teyzem aldatma sebebiyle boşandı çocukla birlikte 2 bin zor aldı.Ayrica mahkeme süreçlerinden haberiniz yok sanırım.İtiraz ederim demişsiniz, itirazın davası bile aylar sürüyor, boşuna heves etmeyin 1500 elinize geçerse göbek atın derim

Siz avukat mısın pe ki ben başka avukatlarada danıştım onlarda alırsın dediler siz neye göre böyle diyorsunuz. Tamam darp yok birşey yok ama dilekçemde herşeyi yazdım ben

Siz avukat mısın pe ki ben başka avukatlarada danıştım onlarda alırsın dediler siz neye göre böyle diyorsunuz. Tamam darp yok birşey yok ama dilekçemde herşeyi yazdım ben
Siz avukata falan gitmediniz, buraya bedava danışmanlık hizmeti almaya geldiniz, tepki görürüm diye insanları sinir edip inada bindirerek almaya çalışıyorsunuz. Kendi çapınızda akıllısınız siz de.

Avukat değilim ,sığınma evi gönüllüsüyüm, benzer binlerce dava görüyorum her gün,tutanakları elime bile geliyor. Avukatlar sizi yanlış yönlendiriyor işte. Anlattım size kvyi,kadın darp edildi yine çıkmadı bir şey. Kp olacak manyak aklandı gitti. Kv elindeki 80bini avukata yedirdi,alabildiği tazminat da ayakkabı parası kadar. Zamanında anlaşıp ayrılsaydı evin arabanın yarısını,düğün takılarını alabilecekti. Anlaşmam devletin kestiği parmak acımaz dedi gördü gününü.
Siz de ava giderken avlanacaksınız belli ki. Eşiniz ne olursa olsun edepli şekilde sadece boşanmak istemiş. Karşılığında hak ettiği bu mu? Ne yaptı size ne yaşadınız,buyrun anlatın,haklıysanız haklısınız deriz zaten biz de.

Siz avukata falan gitmediniz, buraya bedava danışmanlık hizmeti almaya geldiniz, tepki görürüm diye insanları sinir edip inada bindirerek almaya çalışıyorsunuz. Kendi çapınızda akıllısınız siz de.
Kurban olam at özelden mesajı çok merak ettim dava dosyasını bana da yollarsın

Hayır ne fake konusu böyle bir şeyin sahtesimi olur avukat yönlendirdi bende tanışmamışdan tutunda son güne kadar herşeyi anlattım yazdım
Hakim tanışmanıza bakmaz onu da ilgilendirmez. Hakim "konu" ya bakar. Evliliğinize iki ayınıza yani. Sizinle zorla mı evlendi bu adam. Şiddet yok, hakaret yok. Üstelik evi terkedip kusurlu durumda kalmışsınız. Eğer can havliyle evi terketmiş olsaydınız altınları bile almazdınız. Öyle bir durumda aklınıza altın gelmezdi. Ama siz planlı ve sinsi davrandınız.

avukat 5 milyon da ister de 100 bin alırsan öp başına koy
avukatlar işin başında hep şöyle alırız böyle alırız der sen çok şaaapma
39 sayfa ne yazdın mesela ?

1/4e cokme plani var. Adamin maasi 30k. Konu sahibi 15k nafaka istiyor. Birilerinin matematik dersine bedenci gelmis sanirim

Arkadaşlar gerçekten çok ciddiyim neden dalga geçiyorsunuz tamam kısa süreli bir evlilik oldu farkındayım, avukata 50bin para verdim. 60 yaşında adam beni mi dolandırmaya çalışacak yasa var kanun var çocuk yok diye nafaka alamazmıyım yani ayrıca 500-1000 felan değil minumum 5bin almam gerekiyor çünkü maaşı asgari ücret değil yani. En kötü tedbir nafakası var onu alırım davayıda yargıtaya kadar götürdüm mü minumum 5 sene zaten avukatım yönlerdiriyor bende uyguluyorum

5 sene gündemin bu adam olacak
biriyle görüşemezsin
biriyle çay kahve içsen rahat edemezsin çünkü adam da saf değil fotoğraflar kanıtlar
ayrıca dava süreci çirkindir
'hayatında başka biri olduğunu onunla yattığını söyledi hatta benden nafaka alıp ona yedireceğini söyledi bende çirkinleşmemek için başta dava dosyasına yazmamıştım al bu da şahidim' derse mesela ne yapacaksın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…