Çekişmeli boşanma :(

Utanmadım neden utanıyım ki o bana dava açarken utandımı ki. Bilginiz var ise yorum yapın lütfen neyi ne kadar alabilir ben bunun cevabını arıyorum sadece

Utanmadım neden utanıyım ki o bana dava açarken utandımı ki. Bilginiz var ise yorum yapın lütfen neyi ne kadar alabilir ben bunun cevabını arıyorum sadece
Alamazsınız diyoruz işte. Okumadınız mı?
Nafaka da bağlanmaz,tazminat da çıkmaz size. Aldatma yok,darp yok,delil yok,şahit yok. Hakim de eşek değil ya durduğu yerde size para verdirtsin? Tek hakkınız olan şey altınlar,onları alırsınız o kadar.

Dava açmak hele de 2.ayda, erkeklerde sık görülen bir durum değil. Adam hiçbirşey değilse düğüne eşyaya altına döktüğü parayı düşünür, yine açmaz dava mava biraz bekler. Demek ki bi yerine güveniyor açıyor. Demek ki bitirmiş kafasında. Siz yola gelsin diye gitmişsiniz evden ama elinizde patlamış belli ki. Size keşbişler olsun.

Ayrıca avukatınıza da bu kadar inanmayın. Adam için siz müşterisiniz,davayı kazanamasa da o sizden parasını alacak. Kaybeden siz olacaksınız.

İşte böyleleri yüzünden gerçekten zor durumda olan kadıncağızlarımız mağdur olacaklar. Adam kime çatmış böyle yazık

Adam senden bir an önce kurtulmaya çalışıyo ve açtığı davada da çok haklı. Neden utansın pardon da? Yap et evi terk et devlet hak vermiş de adamı rezil rüsva et bir de milyonlar istiyomuş yok ya

Avukat dava bitene kadar tedbir nafası verir hakim dedi çalışmadığım için. Uzatabildiğim kadar uzatırım bende her ay alırım o parayı bende. Ayrıca şahitlerim var annem babam şahit olucak

Adam senden bir an önce kurtulmaya çalışıyo ve açtığı davada da çok haklı. Neden utansın pardon da? Yap et evi terk et devlet hak vermiş de adamı rezil rüsva et bir de milyonlar istiyomuş yok ya
Zor kurtulur, sonuna kadar giderim ne koparırsam koparcam deli gibi pişman olacak

Avukatın dikkat et seni iyice kazıklamasın. Verdiği akıllara bak.
Millet çocuğuna 2000 tl nafaka zor bağlatıyor. Size olsa olsa 500 tl bağlanır.
Tazminatı da ortada kusur yok bişi yok kaynanamla anlaşamadım diye zor alırsınız.
Kötü niyetlisiniz. Umarım sizden hayırlısı ile kurtulur adam

Avukat dava bitene kadar tedbir nafası verir hakim dedi çalışmadığım için. Uzatabildiğim kadar uzatırım bende her ay alırım o parayı bende. Ayrıca şahitlerim var annem babam şahit olucak
Ne için şahit olacaklar anneniz babanız? Ortada bir olay yokmuş ki. Evi terk etmeniz sizin aleyhinizde olacak ayrıca. Tedbir nafakası alsanız nolacak,kaç lira ki o? Dünyadan haberiniz yok. Çoluklu çocuklu kadınlara verdikleri maksimum 1000lira arkadaşım. Siz hangi evrende yaşıyorsunuz?

Adam size davayı açtıysa çok güçlü kozlar vardır elinde. Dikkat edin de o sizden maddi bir şeyler istemesin.

Bizimki de böyle diyordu, kuruş alamadı döndü g.tüne baka baka geri. Altı üstü bi memurdan boşanıyorsunuz, Acun'dan değil.

Kötü niyetli değilim sadece yaptığının karşılığını almasını istiyorum nasıl 500₺ maaşının 4/1e kadar alabilirim kanun böyle gerekirse kararada itiraz ederim

Adam mahkemede benimle düğün takılarını almak için evlenmiş, bir ay sonra altınları aldı kaçtı derse bi de güzel kıymetli paracıklarını alırsa konu sahibinin görür gününü mahkemede ava giderken avlanacak

Calismayi dusunur musunuz hanimefendi ? Evi terk etmissin gitmissin zaten bir de 2 aylik evlilik icin nafaka mi isteyeceksin ? Adam bir imza atti diye bir ömür bedel mi odeyecek ?
Calismayi dusunur musunuz hanimefendi ? Evi terk etmissin gitmissin zaten bir de 2 aylik evlilik icin nafaka mi isteyeceksin ? Adam bir imza atti diye bir ömür bedel mi odeyecek ?
Emekli maaşı bağlatıyo adamdan. Ömürlük tövbe tövbe

Aslında burda yazılanları çok güzel anlıyor ama anlamak işine gelmiyor. Zira yüzsüzlüğünün daniskası ile yüzleşmek istemiyor.
Ben boşanma kararı aldığımda ilk buraya geldim. Buraya döktüm içimi. Burda insanlar birbirine destek olurken, akıl akıldan üstündür diyerek bizlere tarafsızca fikrini söylüyor. Bu forumda amaç kadın dayanışması, buraya konusunu yazanlar hayatın gerçeklerini yaşıyor ama şu var burada açılan onbinlerce konuda insanlar hep haklıdan yana oluyor.. burada da konu ne olursa olsun haklı taraf konu sahibesinin eşi benim gözümde. Zira yanlış uslüp doğru sözün katilidir. Ben burada bir iyi bir niyet görmüyorum. Adam düpedüz mağdur. Binlerce masraf etmiş, düğün dernek yapmış, ev kurmuş, altın akçe almış. Boşandığı karısı iki günde herşeyi sahiplenmek istiyor. Neymiş 35-40 bin maaş alıyormuş, hanımefendi ortak olacakmış, alır çalışmış kazanmış memur olmuş haketmiş. Siz bi tarafınızı devirip yatarken adam orda çalışmış. Ama adama helal olsun iki ayın sonunda herşeyi silmiş atmış, gözü bir şey görmemiş yeter ki kurtulayım demiş.

Yok o benden hiçbirşey istememiş sadece boşanmak istemiş öyle ahım şahım bir dilekçede vermemiş hepi topu 3 sayfa biz 39 sayfa olarak cevap verdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…