Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Şu hormonundan banada gönder :) be yiyip be iciyon bi söyle. Kaç ay oldu tık yok :) formül gonder.

kondom olabilir spiral garanti değil canım bi ardaşım öyle korunuyordu 2 çocuğu vardı istemiyordu spiralle hamile kaldı şimdi 3 oğlan anası

en garantili yöntem kocanın testislerini aldırması .

Bilmem. Dogurgan topraklardayiz sanirim. Ben bide troid hastasiyim ve hamile kalmak zor sanirdim. Yani oyle demislerdi.

Cevaplarini okusaydin halâ temcit pilavi gibi ayni yorumlari yapmazdin. Uzun uzadiya cvp vermicem. Oku iste.

Cevaplarini okusaydin halâ temcit pilavi gibi ayni yorumlari yapmazdin. Uzun uzadiya cvp vermicem. Oku iste.
kocişine okut sen ben okuacağımı okudum zaten, kocişin de okusun da öğrensin biraz geri çekme diye bir yöntem olmadığını

Vay bee bizde hamile kalmak için denemediğimiz yol kalmadı nerdeyse ama yok olmayınca olmuyor.bunları okuyunca uzulmuyor değilim. Sizde olmayanlar için dua edin. Bana değil de bu belgeseller nicli kişiye
verin diye dua edin. Tup bebekle bu günlerde negatif almış biri olarak. Çok kötü gunler geçiriyorum. Bende anne olmak istiyorum ama olmuyor ya olmuyor...

Allah sana da nasip etsin inşallah. Hemde cifter cifter. Gonlunu ferah tut. Umarim saglikli hayirli cocuklara sahip olursun. Ben bi tane kaybettim. Ve gercekten de cok yipraticiydi. Dilerim Rabbimden istedigine tez zamanda kavusursun.

hanımefendı birini seçip uygulıcaksınız artık. kondom kocıtom sevmıyo, rıa benı mafettı, ertesı gun hastanelık ettı, tüpleri baglatcaktım kısmet olmadı. iğneyi begenmiyosunuz bence ne desek geri çekilme yöntemini kullanıp 1 ay sonra kocito beni hamile bıraktı diye konu açıcaksınız:))))

yöntem öneremem belki ama affınıza sığınarak bi öneride bulunacağım. Bebek hasret iile yanıp tutuşan kadınlar aileler var şu hayatta. Yanlış anlamayın ama biri karşıma geçip doğurganlığı ile övündüğünde aşırı sinirleniyorum. sinirdende öte hiççç anlam veremiyorum.
Size normal gelebilir ama dıştan çok tuhaf görünürsünüz. bi kadın öbür kadına neden doğurganlığı ile övünür hava atar ki.. çeketle hamile kaldım, yan bakış attı doğurdum, hah dedi hoh diye hamile kaldım. falan filan...
İncitici olabilirsiniz, farketmeyebilirsiniz. incinen kişi içinden âh eder farketmezsiniz falan filan uzar gider. Doğurganlık/kadınlık meziyetlerinizi uluorta yaymasanız? hani böyle ortaya yaymak normalde ben mi anormalim aceba diyorum bazen.
Çevremde bunu yapan çok var ve ben çok içleniyorum.

Üzülme canım ya buda böyle bi bayan. O kadar hamile kalamiyorum diye konu açan varken. Bu siteyi kullanıp görmemek mümkün değil bunun üstüne ceket atılımcı hamile kalıyorum demek ne biliyim kasten mi farketmeden mi yapılıyor anlam veremedim ama sen lütfen üzülme allah sanada nasip etsin inşallah bende 1 sene bekledim çok üzücü dönemlerdi hep hayal kırıklığı bütün arkadaslarim hamile kalıyodu aralarında çirkin ördek gibiydim

Sectim ya, okumadiniz mi? Bosuna bu kadar yorum...

Uzulme canim bu da boyle bi bayan!!!!

Nasil boyle, bi de bakalim.

Ne o zoruna mi gitti, yazdiklarim.bayan cok bilmis.

haklısın arkadaşım. Allah isteyen herkese versin inşallah. Çok zor bir süreç, Allah evlat hasretiyle yakmasın insanı.

Benim yazimdan bunu mu çıkardın, pessss. Size diyecek lafim bile yok. Ben anya diyorum, siz konya. Yuhhhh artik. Neyle itham etmissiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…