Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ucuncu cocugum dogsaydi, tupler baglanacakti. Olmadi. Sorun su ki esim 3. Cocugu istiyor ben istemiyorum. O yuzden garantili birsey istiyorum.

Ertesi gunu hapi kullanan yada aşı olan var mi?

Valla bende çeketlik vakayım çok doğurganım bi boş anımız oldu kızımı doğurdumyasmin kullanıyorum canım evlendiğimden beri iki kere ara verdim iki çocuğum varbi daha aramı çocuk isteyene kadar töbeee

Herşeye reaksiyonun var ne diyelim sana geleni doğur gitsin

Iyi geceler hanimlar hepinize deri alti çip takiyolar ozellerde arastirabilirsin bunu aylik igne var uc aylik igne var ria dedigide spiral zaten hanimlar (rahim ici arac)

Ihı Ihı ayy çok komik yok şu dokundu yok bunu bünye kabul etmedi ee siz dağ başındamı yaşıyorsunuz dr à sorun bu nasıl paylaşım yaa milletin işi gücü kalmamış ayıp ya bence siz fazla boş kalmışsınız başınıza vurmuş kociş moçiş değip burada derman arayacağınıza bir doktora görünün..

Sorun şu o yine olsun diyor, ben istemiyorum. O yuzden ona guvenmiyorum, ya muslugu acarsa diye

Zaten dr riayi biraktirdi. Hapi da. Bana esin korunsun diyor. Ama esim olsun istiyor. Dag basinda yasamiyorum sukur istanbulun gobeginde. Yersiz bir cikis. 10 senedir kocitom diye seslendigim icin agzima plesenk olmus, bu yuzden boyle yaziyorum. Ha cvp yazmak zorunda degilsin ki zaten.

Ucuncu cocugum dogsaydi, tupler baglanacakti. Olmadi. Sorun su ki esim 3. Cocugu istiyor ben istemiyorum. O yuzden garantili birsey istiyorum.

Ertesi gunu hapi kullanan yada aşı olan var mi?
Ertesi gun hapini ayda 1 kereden fazla alamazsin asi mantikli olabilir. Ya da deri altina yerlestirilen bisey vardi o da olabilir.

Milyon tane doğum kontrol yöntemi varken ve jinekologlar bunlarla ilgili bilgi verip testler yaparak en uygun yöntemi belirleyebiliyorken gelip buraya konu açmak, üstelik onu da kullanamam, bunu da istemem, diğerini de "kocitom" istemez demek hayli enteresan...

Offf amannnn yaaaa.... anlayamadin sanirim, tekrar anlatmicam da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…