Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ben belirli bi yontemi kullanip da saglikli korunan kisinin deneyimlerini cevaben bekliyorum. Dr dedigi sen degil, esin korunsun. Cunku ria ya da dogum kontrol hapi yaramiyor. Dr kullanma bunlari dedi. Arkadaş konu hosuna gitmediyse yazma, bu kadar basit.

ben deri altı implanonu kullandım gayet rahat 3 sene koruyor sonra değiştirip yenisini takıyorsunuz etkisi yüzde 99.9

vay be oncelikle kaybettgnz evladnz icin basiniz sagolsun. ceketle hamile.kalanida ilk defa duydum MASSALLAH mi desem ne desem .d bnce tek sevsmek en mantklisi ileri.gitmeyn siz BAcim .d.d

Eşiniz vazektomi yaptırsın, siz doğumlar yaparak üstünüze düşeni fazlasıyla yapmışsınız.
Ucuncu hamileligimin ölümle sonuclanmasi benim psikolojimi cok yipratti. Bir bebek kaybettim mahvetti beni. Tekrarini yasamakda korkutuyor beni. Hâlâ aklima geldikce agliyorum

vay be oncelikle kaybettgnz evladnz icin basiniz sagolsun. ceketle hamile.kalanida ilk defa duydum MASSALLAH mi desem ne desem .d bnce tek sevsmek en mantklisi ileri.gitmeyn siz BAcim .d.d
Ben ilk cocugumu da gerdek gecesinde :KK66: yani ilk geceden. Esim yine istiyor da ben istemiyorum. Ayrica olen oglum hâlâ icimde bir yara. Sagolasin temennin icin.

Ucuncu hamileligimin ölümle sonuclanmasi benim psikolojimi cok yipratti. Bir bebek kaybettim mahvetti beni. Tekrarini yasamakda korkutuyor beni. Hâlâ aklima geldikce agliyorum
Başınız sağ olsun, eşiniz yaptırmayacak belli ya dendiği gibi tüplerinizi bağlatacaksınız eşiniz gelmeden ya da deri altı implant yaptıracaksınız. Koruması en yükseklerdenmiş, ben de yeni taze taze araştırıp öğrendim.

Başınız sağ olsun, eşiniz yaptırmayacak belli ya dendiği gibi tüplerinizi bağlatacaksınız eşiniz gelmeden ya da deri altı implant yaptıracaksınız. Koruması en yükseklerdenmiş, ben de yeni taze taze araştırıp öğrendim.
Bu deri alti dediginiz kafama yatti aslinda, danisicam. Tsk. Ederim

Ben ilk cocugumu da gerdek gecesinde :KK66: yani ilk geceden. Esim yine istiyor da ben istemiyorum. Ayrica olen oglum hâlâ icimde bir yara. Sagolasin temennin icin.
ALLAH baska acı vermesin canım bidaha herseyin hayirlisini versin RABBIM haklsn tabikde çok zor bsey ALLAH kmsenin basina vermesin üzme tatli canını

Kocitonuz kondom kullanmiyorsa tek çözüm Spiral veya bağlatmak. Spiral neden taktirmadiniz ikinci doğumunuzdan sonra?
Ben istedim. Esim istemedi. Hâlâ 3 olsun diyo. Esim evin tek cocugu. Cok cocuk olsun istiyo sanirim.

bütün yöntemlere bi bahane bulmuşsun, en iyisi tüpleri bağlatmak o zaman yada kocanı sürekli yurt dışına gönder

bütün yöntemlere bi bahane bulmuşsun, en iyisi tüpleri bağlatmak o zaman yada kocanı sürekli yurt dışına gönder
Bahane mi? Yahu benim iki tane saglik sorunum var. Bin kere mi dicem. Riayi da hapi da dr biraktirdi. Nesini anlamiyorsunuz bilmem. Neyse ya. He hee diyip geciyorum.

Tmm. Konuyu sadece laf sokmak ve kalp kirmak isteyenlere cevaben yaziyorum, deri alti implantini düşünüyorum. Bu yuzden sacma yorum atmayi ve kalp kirmayi birakin.

Nokta.

Ben pek ceket atıp da hamile kalma olayı göremedim sizde geri çekme bir korunma yöntemi değil bangır bangır söylüyoruz zaten. Ihhh onu da istemem yokk bunu da istemem diye tutturmanın anlamı yok. Aylık yada 3 aylık iğneler var düzenli vurulduğunuz takdirde geri çekmeden milyonlarca kat koruyuculuğu mevcut.

Ama gidip bir doktorla konuşmak yerine hala buraya yazıyorsanız 3. için istemem yan cebime koy diyorsunuz :KK66:

bi tane fitil var ilişkiden öce atıyosun on dakka falan sonra ilişkiye gırıyosun fıtıl orada bır tabaka olusturyo spermın ıcerı gırmesını engellıo belkı sızde yarar zarralı bısey degıl annem yıllarca onunla korundu cunku dıger ıgne hap vs ne varsa yaramadı kullanamadı onları

X