Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
itham ettiğim bişey yok, siz çeketten girmiş abazalıktan çıkmışsınız. Herşey ortada. Benim size tek dediğim böyle uluorta çok kolay hamile kalıyorum doğuruyorum çeketten hamile kalıyorum diye yaygara yapmayın, kırarsınız etrafınızı diyorum. bende muş demişim sizde muşmula anlamışsınız yani :) Neyse, size iyi doğurmalar efennim.

itham ettiğim bişey yok, siz çeketten girmiş abazalıktan çıkmışsınız. Herşey ortada. Benim size tek dediğim böyle uluorta çok kolay hamile kalıyorum doğuruyorum çeketten hamile kalıyorum diye yaygara yapmayın, kırarsınız etrafınızı diyorum. bende muş demişim sizde muşmula anlamışsınız yani :) Neyse, size iyi doğurmalar efennim.
Defol git basimdan, nasil istediysen oyle anlamissin. Masumhane bi yazıyı ne hale getirdin. Sen cok fesat ve kalbi kötü birisin. Yazikkkk ki ne yazikkk

Basliktanda anlayacaginiz gibi, ben cabuk hamile kalanlardanım. Hani bazı kocalar der ya; hanımın üstüne ceket atsam hamile kaliyor, iste ben onlardanim. :KK70:

Ben üç kere hamilelik yaşadım ve iki oğlum var. Üçüncüsü sürpriz bir bebekti, yani eşim geri cekme yöntemiyle korundugunu zannediyordu ki ben yine hamile kalmıştım. Kader 4.5 aylık hamileyken kaybettim. :KK42:
Bir daha cocuk istemiyorum. Zaten iki tane sağlıklı evladım var. Allah, olmayanlara, isteyip de sahip olamayanlara versin inşallah.
Simdi size soruyorum kk'nın deneyimli hanimlari bana garantili bir korunma yöntemi sunar mısınız. Ria'yı denedim. Tam bi felaket. Adet düzensizliği yapti bende. 2 haftada bir regl mi olunur arkadas :rolleyes: birde nerdeyse 12 gun suruyordu. Ben ayda bir olurdum. Mahvetti beni. Cikarttirdim. Esimde kondom sevmiyor. Aşı ve ertesi gunu hapı duydum. Ama bununla hamile kalanlarda varmis. Yahu hamile kalmamak icin ne yapsam. Bu arada dogum kontrol hapi kullanamıyorum benim sagligimi bozdu. Tuhaf bi bedenim var :KK70:
4 aydir rahattim, cinsellik sıfır. İki ay daha rahatim ki yine cinsellik sıfır :KK70:benim kocito meslegi geregi yurt dışında. Gelince ne yapicam ben. 6 ayın verdigi abazalikla hamile kalmaktan korkuyorum:KK70:

Kizlar bana garantili bi yöntem diyin bakim :KK16:

Sizin yerinde olsaydım üstüme ceket atılsa hamile kalıyorum diye yazmazdım.
Bu sitede hamile kalmak için çok uzun süre uğraş veren hanımlar var.
Sizin burada birazda yazım hatanız olmuş.
Nacizane fikrim budur bana göre..

Tmm belki hamilelik uzerine yazi yazmamalıydım ama bu kadar da carpitilmaz ki bu yazı. Lanet olsun, yazmasaydim keske. Herkes elinde supurgesiyle bekliyormus. Nerden bilebilirdim ki?

Zor hamile kalmak gibi kolay hamile kalmakta bir problemdir hanımlar..
Aylık aşılamalar var ben de doğumdan sonra yaptıracağım sağlık ocağından. Spiral taktırmaktan korkuyorum.. Annemde kist yaptı çünkü. Hala tedavi görüyor. Neredeyse rahmi alınacaktı.

Tmm belki hamilelik uzerine yazi yazmamalıydım ama bu kadar da carpitilmaz ki bu yazı. Lanet olsun, yazmasaydim keske. Herkes elinde supurgesiyle bekliyormus. Nerden bilebilirdim ki?

Bu tarz konuları yazarken birazda anne olmak için çabalayan diğer kadınlarıda düşünmek gerekiyor.

Ne kadar nazikce bir yaklaşım mesela. Benim konu sahibi arkadaaşa söylediğim ilk mesajı okursanız bende nazikce uyardım. Ama defol git dedi çıktı işin içinden.

Herkes ne yazarsa yazsin. Buraya kadar. İyice yaziyi carpittiniz. Bundan sonra anladim ki ne yazarsam yazayim, anladiginiz kadar....

Ne kadar nazikce bir yaklaşım mesela. Benim konu sahibi arkadaaşa söylediğim ilk mesajı okursanız bende nazikce uyardım. Ama defol git dedi çıktı işin içinden.

Söz söyleyerek bir yere varılmaz,amaç orta yolu bulup derde çare aramaktır.
Mesajınızı gördüm okudum hatta gayet anlaşılırdı..

abooo çarşı pazar karışmış burda kaçın kızlar:)

tabi ki ben :)
yaş 23 veee 3. bebiş geliyor 5 yıllık evliyiz
bebeklerini emzirmedin mi canım?5 yılda 3. gebelik. allah yardımcın olsun bebek bakımı konusunda.1. yıl gebelik 2. yıl emzirme.3.yıl gebelik 4.yıl emzirme 5.yıl gebelik.o zman evlenir evlenmez bebek yaptın.ayyy benim matematik yetmedi canım senin durumuna.ama sık gebelik anne vücudu için yorucu oluyor muş.vitamin ve kan takviyeleri kullanmayı ihmal etme:)

X