Aile Planlaması Ceketle hamile kalanlar ;)

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
bebeklerini emzirmedin mi canım?5 yılda 3. gebelik. allah yardımcın olsun bebek bakımı konusunda.1. yıl gebelik 2. yıl emzirme.3.yıl gebelik 4.yıl emzirme 5.yıl gebelik.o zman evlenir evlenmez bebek yaptın.ayyy benim matematik yetmedi canım senin durumuna.ama sık gebelik anne vücudu için yorucu oluyor muş.vitamin ve kan takviyeleri kullanmayı ihmal etme:)
kansızlık dışında bi problem yok çok şükür. deforme filan da olmadım. kişiden kişiye değişir yabi

kansızlık dışında bi problem yok çok şükür. deforme filan da olmadım. kişiden kişiye değişir yabi
kansızlığa da dikkat etmelisin hamilelikte. kilo durumun ne ayıptır sorması:)çalışmıyorsundur diye düşünüyorum ama bir de çalışıyorsan düşüp bayılırım:)

Basliktanda anlayacaginiz gibi, ben cabuk hamile kalanlardanım. Hani bazı kocalar der ya; hanımın üstüne ceket atsam hamile kaliyor, iste ben onlardanim. :KK70:

Ben üç kere hamilelik yaşadım ve iki oğlum var. Üçüncüsü sürpriz bir bebekti, yani eşim geri cekme yöntemiyle korundugunu zannediyordu ki ben yine hamile kalmıştım. Kader 4.5 aylık hamileyken kaybettim. :KK42:
Bir daha cocuk istemiyorum. Zaten iki tane sağlıklı evladım var. Allah, olmayanlara, isteyip de sahip olamayanlara versin inşallah.
Simdi size soruyorum kk'nın deneyimli hanimlari bana garantili bir korunma yöntemi sunar mısınız. Ria'yı denedim. Tam bi felaket. Adet düzensizliği yapti bende. 2 haftada bir regl mi olunur arkadas :rolleyes: birde nerdeyse 12 gun suruyordu. Ben ayda bir olurdum. Mahvetti beni. Cikarttirdim. Esimde kondom sevmiyor. Aşı ve ertesi gunu hapı duydum. Ama bununla hamile kalanlarda varmis. Yahu hamile kalmamak icin ne yapsam. Bu arada dogum kontrol hapi kullanamıyorum benim sagligimi bozdu. Tuhaf bi bedenim var :KK70:
4 aydir rahattim, cinsellik sıfır. İki ay daha rahatim ki yine cinsellik sıfır :KK70:benim kocito meslegi geregi yurt dışında. Gelince ne yapicam ben. 6 ayın verdigi abazalikla hamile kalmaktan korkuyorum:KK70:

Kizlar bana garantili bi yöntem diyin bakim :KK16:
Ben de çabuk hamile kalıyorum. 3 aylık iğne tavsiye ederim. UZun süre korudu beni. Tekrar hamile kalmak için 2 yıla yakın bekledim. Adet kanamalarımı kesti. Demir eksikliğim olduğu için iyi geldi bana.

dr uma geri çekilme yöntemi ile korunduğumu söyledim.
öyle bir yöntem mi var dedi.
yani dr lar bunu korunma yöntemi olarak görmüyor.
özellikle eşler kendine hakim olamayan tiplerse her zaman gebelik ihtimali var.

X