Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Pazara kadar bekleyeceğim adetim o gun olmazsam p.tesi tahlil yaptırayım en iyi insallah guzel haberlerle dönüş yaparım olmazsa nasip artik

Hayırlısı olsun insallah
Benim bildiğim bir rahatsızlığım yok 4.5 yasında oğlum var 2. Çocuk istedik 1 senedir korunmuyoruz olmadı bizde oanikledik dr gittik ilk çocuğun korunmayı bırakır bırakmaz tutmuştu yumurtalık kistimde var 3 cmlik ama senelerdir duruyor.sende durumlar nasil

Hayırlısı olsun insallah
Benim bildiğim bir rahatsızlığım yok 4.5 yasında oğlum var 2. Çocuk istedik 1 senedir korunmuyoruz olmadı bizde oanikledik dr gittik ilk çocuğun korunmayı bırakır bırakmaz tutmuştu yumurtalık kistimde var 3 cmlik ama senelerdir duruyor.sende durumlar nasil
Bende nerden baslasam :-) 2.5 senelik evliyim 5 ay once cocuga karar verdik doktora gittim butun tahliller yapildi hepsi temiz cikti folik asite basladim gittigim doktoru pek sevmemistim. 2 ay gecti olmayinca ben panikle baska doktora gittim oda klomene basladi ilk ay yumurta cok kucuktu 2.ay klomen catlatma ignesi verdi olmadi 3.ayda ayni gene olmadi. Simdi gene klomene basladik ama doktorumu degistirdim. Megerse tedavi icin acele etmemek gerekmis ben bunyenin alismasina izin vermeden tedaviye basladim maalesef

Yeni doktor yeni umutlar insallah kucağına bebeğini almanı nasip eder vakti vardır diyeceğiz artık hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bu ay ikimiz icin ve bebek isteyen herkes icin güzel geçer insallah

Yeni doktor yeni umutlar insallah kucağına bebeğini almanı nasip eder vakti vardır diyeceğiz artık hakkımızda hayırlısı olsun inşallah. Bu ay ikimiz icin ve bebek isteyen herkes icin güzel geçer insallah
Insallah amin cok sagol Allah razi olsun. Doktor cok buyuk etken ya digeri moralimi yerle bir etmisti cok sukur bu cok tatli bi doktor bide anlatiyor falan bastan savma yapmiyor

Ne güzel doktorundan da memnunsun biz bi çare ararken doktorların ketum olması hos olmuyor insallah güzel haberlerimizi veririz birbirimize

Insallah canim insallah. Yazarim buraya gelismeleri sende yaz insallah kac gun oldu igne yapilali

13 gün oldu bugün test yaptım negatif cıktı ama daha adetime 4 gün var nasip insan yinede umutlanıyor. Tamam bende yazarım gelismeleri☺

13 gün oldu bugün test yaptım negatif cıktı ama daha adetime 4 gün var nasip insan yinede umutlanıyor. Tamam bende yazarım gelismeleri☺
13.gunde idrar testinde cikmaz canim 14.gun kan testi verin diyorlar genelde. O yuzden olumsuz dusunme 3 aydir ayni durumu yasadigim icin artik ben alip yapmiyorum test kendim adete kadar sabrediyorum zaten adet zamani anliyorum ben agrilarim basliyor. Bence ctesiye kadar olmazsan saglik ocaginda falan bi kan ver merak edecegine.

Allah razı olsun canimm rabbim hakkımızda hayırlı yazılar yazsin insallah. P.tesi duruma gore tahlil yaptırayım olmadi klomene devam eder buyuk ihtimalle dr

Allah razı olsun canimm rabbim hakkımızda hayırlı yazılar yazsin insallah. P.tesi duruma gore tahlil yaptırayım olmadi klomene devam eder buyuk ihtimalle dr
Tedavi olarak neye devam edecegini soylemedimi doktorun ? Bir cocugum varmi demistin sanki?

Tedavi olarak soylemedi adet olursam 3.gunu gel dedi evet 1 oglum var 4.5 yasinda allah herkese nasip etsin anneligi insallah

Tedavi olarak soylemedi adet olursam 3.gunu gel dedi evet 1 oglum var 4.5 yasinda allah herkese nasip etsin anneligi insallah
Amin canim. O zaman olur sorun etme ara verince biraz zaman istiyor ablamdada oyle oldu 2.cocukta 6,7 ay bekledi olmasini. Klomen takip etmek icin vermis sana belli. Neyseki 1 tane varmis Allah bagislasin biz daha 1.yi beceremedik :halay:

Merhaba 13. Günü idrarda negatif cıktı ama kan tahlili daha garantiymis bikac daha bekleyecegim hayirlisi olsun senin içinde canım biraz daha bekle

X