Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Oyle eminecim valla 3 ay oldu tedaviye basliyali ama beklemek zormus Allah daha cok bekleyenlerin sabrini arttirsin. Bugun esime dedim vazgeceyim tedaviden bekliyelim biraz dedim adam ne desin artik o kadar takiyorum ki.
Bazen bende öyle diyorum canım da istiyorum özeniyorum hamile bebek görünce gözlerim doluyo.ama vazgecme canım caba göstermemiz gerek demekki sahip olabilmek için.daha önce bukadar takmazdim ama 6 bucuk yil oldu hic korunmadik biz demekki tedavilerle olucak olursa kısmet.

Bazen bende öyle diyorum canım da istiyorum özeniyorum hamile bebek görünce gözlerim doluyo.ama vazgecme canım caba göstermemiz gerek demekki sahip olabilmek için.daha önce bukadar takmazdim ama 6 bucuk yil oldu hic korunmadik biz demekki tedavilerle olucak olursa kısmet.
Insallah canim insallah. Surekli dua bol bol. Ablamda 4 sene gordu tedavi cok iyi bilirim bu durumu. Bende oyle oluyorum bebek gorunce gozlerimin ici guluyot resmen hayirlisiyla olaydi bi teyzesi :)

Insallah canim insallah. Surekli dua bol bol. Ablamda 4 sene gordu tedavi cok iyi bilirim bu durumu. Bende oyle oluyorum bebek gorunce gozlerimin ici guluyot resmen hayirlisiyla olaydi bi teyzesi :)
Aynen canım dualarımı eksik etmiyorum Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah seninde güzel haberini alırım kuzucuklar gelsin artık. teyzesi kurban olsun ona :) geliyorum desin artık:)

Aynen canım dualarımı eksik etmiyorum Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah seninde güzel haberini alırım kuzucuklar gelsin artık. teyzesi kurban olsun ona :) geliyorum desin artık:)
Amin amin canim benim. Insan konustukca kendini daha iyi hissediyor hic degilse biliyoruzki bi mumin kardesimizde bize dua ediyor. En guzeli. Rabbim sanada tattirsin bi an once eminem Allah yuzunu guldursun :)))

Amin amin canim benim. Insan konustukca kendini daha iyi hissediyor hic degilse biliyoruzki bi mumin kardesimizde bize dua ediyor. En guzeli. Rabbim sanada tattirsin bi an once eminem Allah yuzunu guldursun :)))
Öyle canım inşallah amin güzel senin dua n içinde cok teşekkur ederim canım sağol.:)Hepimize isteyen herkese tez zamanda nasip etsin Allah inşallah.

Öyle canım inşallah amin güzel senin dua n içinde cok teşekkur ederim canım sağol.:)Hepimize isteyen herkese tez zamanda nasip etsin Allah inşallah.
Senin kanaman vardi sanirim degilmi ne yaptin son durumun ne ?

Senin kanaman vardi sanirim degilmi ne yaptin son durumun ne ?
Duphaston u kullandim kesildi canm 3 gün oldu bitti hap.bu sabah yine kahverengi geldi anormal kanamamı adet mi oluyorum bakalım :KK43:artık bende anlayamıyorum.anormal olursa aricam doktoru adet olursam 3.gün gidicem.

Duphaston u kullandim kesildi canm 3 gün oldu bitti hap.bu sabah yine kahverengi geldi anormal kanamamı adet mi oluyorum bakalım :KK43:artık bende anlayamıyorum.anormal olursa aricam doktoru adet olursam 3.gün gidicem.
Anladim canim bekleyelim bakalim hayirlisi olsun ya oda zor bisey

Insallah canimcim insallah oyle bisey olursa ilk buraya yazarim merak etme :-) ama durumum adet oldum yazicam gibi duruyor :-)
Tam tersi olur inşallah canım.Bende aynı kahverengi az az basladi bise bakalim olursa olucak olmazsa vardır her iste bir hayır

Ben adet oluyorum canim iyiki eşimi dinleyip test almamisim :KK48:
Hadi yaa hayırlısı canım kısmet benimde dün kahve leke basladı bugün birazdaha yoğun ama parcalı koyu bise adet değil belli anormal bisey.sabah agrim vardi gun boyuncada arada hafif agri oluyo.nezaman doktora gitsem bilemedim

Hadi yaa hayırlısı canım kısmet benimde dün kahve leke basladı bugün birazdaha yoğun ama parcalı koyu bise adet değil belli anormal bisey.sabah agrim vardi gun boyuncada arada hafif agri oluyo.nezaman doktora gitsem bilemedim
Doktorumu degisecem bende canim ya. Bi bayan varmis ona cok ilgili cok guzel bakiyo diyolar bide bunu deniyeyim bakalim ne dicek. Diger gittigime esim ben bisey anlamadim bundan deyip durdu. Sana ne zaman gel dedi doktorun?

Doktora gittim bugun eminecim adetin 2.gunuydu bugun. Degistirdim doktoru diger doktorun aksine bu seker gibiydi ve daha cok erken sen duzenli adet goruyomussun yumurtlamanda oluyodur o zaman yumurtan oluyodur dedi. Tedavi icin cok erkenmis en az 6 ay beklemem gerekmis ama madem ilaca baslamissin devam edelim dedi cok olumlu konustu valla moralim duzeldi. Sen naptin sesin cikmiyor kanaman durdumu yada adet oldunmu doktora gittinmi ?

X