Çatlatma iğnesinden kaç gün sonra test yaptınız?

Merhaba 13. Günü idrarda negatif cıktı ama kan tahlili daha garantiymis bikac daha bekleyecegim hayirlisi olsun senin içinde canım biraz daha bekle
Merhaba 13. Günü idrarda negatif cıktı ama kan tahlili daha garantiymis bikac daha bekleyecegim hayirlisi olsun senin içinde canım biraz daha bekle
a tamam bugün yapmışsın sende, ben yanlış anlamışım daha önceden yaptın sandım. hemen hemen aynı gibiyiz. benimde12. gün idrarda negatif,bugün yaptım bende. insan adet olana kadar umut ediyor. 2. klomen kullanışım bu ay. geçen ay 12. gün kan testi yaptım negatifti.17 . gün adet oldum zaten

Amin canim. O zaman olur sorun etme ara verince biraz zaman istiyor ablamdada oyle oldu 2.cocukta 6,7 ay bekledi olmasini. Klomen takip etmek icin vermis sana belli. Neyseki 1 tane varmis Allah bagislasin biz daha 1.yi beceremedik :halay:
Öyle deme canım hayırlısıyla güzel güzel bebisler gelir yuvamıza insallah

Öyle deme canım hayırlısıyla güzel güzel bebisler gelir yuvamıza insallah
Insallah amin. Benim kafalar karisik tuhaf bi haldeyim ya bu ay adet olmadim dogru duzgun ilk defa basima geldi. Kahverengi geldi hep normal kanamam ceyrek gun bile surmedi ben ilac ignedendir dedim bi iki arkadasta yerlesme kanamasi bizde oyle oldu dedi simdi kafam allak bullak

Senin adet degistimi ilacla igneden sonra gerci ctsi kontrolum varda kotu olan klomen kullaniyorum bisey varsa ondan korkuyorum

Dr gittiginde soyle bi baksin bebek varmi yokmu klomene başlarken muayene etmistir
Ettide canim goremez ki daha yeniyse. Ancak kanda cikar sanirim. Kesenin gorunmesi icin bile belli zaman bekleniyor diye biliyorum zaten ctesi soylicem ya cok tuhaf agrilar var kasiklarimda

bendede hiçbir belirti yok. karın ağrısı,kasık ağrısı... hiçbirşey yok yani.. bu da bu ay da birşey olmayacağını gösterir iştahım arttı o da folik asittendir (iştahım artmaya bahane arıyor zaten, son iki ayda kilo aldım resmen) çok duygusallaştım o da zaten adet öncesi olur bende eşime bu ayda negatif hissediyorum deyince ‘ sende hep negatif bakıyorsun, negatif dersen negatif olurS dedi, haklı bi yerde, bu ay olacak diye daha morali yüksek ve umutla başlamak lazım...

bendede hiçbir belirti yok. karın ağrısı,kasık ağrısı... hiçbirşey yok yani.. bu da bu ay da birşey olmayacağını gösterir iştahım arttı o da folik asittendir (iştahım artmaya bahane arıyor zaten, son iki ayda kilo aldım resmen) çok duygusallaştım o da zaten adet öncesi olur bende eşime bu ayda negatif hissediyorum deyince ‘ sende hep negatif bakıyorsun, negatif dersen negatif olurS dedi, haklı bi yerde, bu ay olacak diye daha morali yüksek ve umutla başlamak lazım...

merhaba,
aşılama yaptıran bir arkadaşımda da hiç bir ağrı yoktu kesinlikle ama şuan hamile. belirtiler kişiden kişiye degisiyor :)

merhaba,
aşılama yaptıran bir arkadaşımda da hiç bir ağrı yoktu kesinlikle ama şuan hamile. belirtiler kişiden kişiye degisiyor :)
teşekkür ederim moral verdiniz mutlu oldum okuyunca, inşallah nbende de öyledir. 3-4 gün sonra belli olacak bakalım. kısmet.. hayırlısı olsun hepimiz için...

teşekkür ederim moral verdiniz mutlu oldum okuyunca, inşallah nbende de öyledir. 3-4 gün sonra belli olacak bakalım. kısmet.. hayırlısı olsun hepimiz için...

hatta arkadasım hiç birsey hissetmiyorum kesin tutmadı dedi ama hamileymiş :) cok sasırdı. insallah sizinde hayırlı haberlerinizi duyarız

hatta arkadasım hiç birsey hissetmiyorum kesin tutmadı dedi ama hamileymiş :) cok sasırdı. insallah sizinde hayırlı haberlerinizi duyarız
keşke... büyük sürpriz olur banada... çünkü 3. klomen denemesi için hangi doktora, hangi hastaneye gideyim diye plan yapıyorum

X