çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım bizim şöyle oldu;
29 aralık kontrolümde yumurtalar 2 tanesi 20 mm bir tanesi 17,3 mm idi,
28 aralıkta ilişki olmamıştı ama 27 aralıkta ilişki olmuştu,
29 aralıkta yumurta kontrol gününde doktor bugünden başlayın, gün aşırı ilişki dedi, 30 aralıkta da çatlatma iğnesi vuruldum,
29 aralıkta ilişki oldu, doktora göre 30 aralıkta ilişki yoktu, bizde30 aralıkta da ilişki oldu, 31 aralıkta yumurtamın çatladığını hissettim, 31 aralıkta ilişki oldu, 1 ocak ilişki yok, 2 ocak ilişki oldu(o gün gündüz yumurtamın çatladığını hissettim yine), 4 ocak doktor ilişki önermişti, hasta olduğum için olmadı, son ilişki de 6 ocakta oldu. hayırlısı inşallah canım.
Benim pazartesi 11 ocak iğne oldum
12 sinde çatladı ilişki oldu
13 olmadı
14 olacak
sonra 16 olur ve tutarsa tutar. inş tutar :)

Allahim gonlune gore versin kuzum saglikli sihatli olun ikinizden guzel haberleri yaz bizede simdi belirtilerini bizimle paylasirsan seviniriz canimcim musmutlu ol hemi nazarlara gelme insallah
Şimdi kendi mutltuluğum katlansın diye hepinizden güzel haberler bekliyorum, Rabbim beni sevindirdin, umutla bekleyen tüm arkadaşlarımı da sevindir, amin

sinemnur sinemnur senin son ilişki 6 ocak ve 8 gün sonra hamilesin öğrendin... o zaman bende 24 ocakta öğrenebilirim :)
Canım hani kadın bilir diyorlar ya, afedersin ama ben yılbaşı gecesi ilişkisinde kaldığımı hissettim, bence bende 31 aralıkta döllenme oldu. 3 ocakta çok kötü grip oldum, yataktan 3 gün kalkamadım, eşim ilaç içirmek için ısrar ediyor, hepsinin gebelikte kullanımına bakıyorum , içmedim direndim, o da hastayım diye içirmek için direndi filan, 2 gün artık dayanamayınca parol içtim, eşim de bebek yoksa böyle daha çok üzüleceksin filan dedi ama çok şükür Rabbime. Zaten ben 10- 11 ocaktan itibaren idrar testlerine başladım ve 2. çizgi hep silikti, çatlatma iğnesi etkisindendir diye tedirgin oldum ama burada 9. 10. gününde test yapıp negatif görenler de olunca demek ki vücuttan atılıyor diye yorumladım ama yine de tabi tamam hamileyim diyemiyorsun.

Yumurtaların da çok güzel, inşallah tutar canım ve her biri arasında 2-3 mm var bence farklı günlerde ve bence birer gün arayla çatlar yumurtaların, arada bir ardışık da ilişki bence iyi olur.
eşim çalışıyor zaman yok gececi olunca..
ağrım var adetli gibi hala..
bugunu de değerlendiriririz.
20 olan 12 sinde çatladı 18 olan bugun 15 olan da cumartesi çatlasa.. 3 şansımız var birisi tutar inş :)))

Canım hani kadın bilir diyorlar ya, afedersin ama ben yılbaşı gecesi ilişkisinde kaldığımı hissettim, bence bende 31 aralıkta döllenme oldu. 3 ocakta çok kötü grip oldum, yataktan 3 gün kalkamadım, eşim ilaç içirmek için ısrar ediyor, hepsinin gebelikte kullanımına bakıyorum , içmedim direndim, o da hastayım diye içirmek için direndi filan, 2 gün artık dayanamayınca parol içtim, eşim de bebek yoksa böyle daha çok üzüleceksin filan dedi ama çok şükür Rabbime. Zaten ben 10- 11 ocaktan itibaren idrar testlerine başladım ve 2. çizgi hep silikti, çatlatma iğnesi etkisindendir diye tedirgin oldum ama burada 9. 10. gününde test yapıp negatif görenler de olunca demek ki vücuttan atılıyor diye yorumladım ama yine de tabi tamam hamileyim diyemiyorsun.
ben geçen ay iğnenin 13. günü idrar testi yaptım gördüm negatifi..
bu ayda başlarım 10. gün o zaman ...
oyyy bu ay umudum çok var
Rabbim nasip eder inş. Dularını bekliyorum canım..
Birde ne güzel anlatıyorsun uzun uzun çok sağol canım

ben geçen ay iğnenin 13. günü idrar testi yaptım gördüm negatifi..
bu ayda başlarım 10. gün o zaman ...
oyyy bu ay umudum çok var
Rabbim nasip eder inş. Dularını bekliyorum canım..
Birde ne güzel anlatıyorsun uzun uzun çok sağol canım
Tecrübeli arkadaşlar erken test yapıp strese girmekten de uzak durmayı öneriyorlar ama ben dayanamadım, en azından ilk iğne olduğu için süreci de görmek istedim, negatifse ne zaman negatif, pozitifse ne zaman pozitif, pozitifse ne zaman negatife dönüyor filan, takip edeyim istedim, çok şükür 10-11. günden itibaren hiç pozitifim negatife dönmedi. Rabbim sana da nasip etsin inşallah, açıklayıcı oluyorsam ne mutlu kuzum....

Tecrübeli arkadaşlar erken test yapıp strese girmekten de uzak durmayı öneriyorlar ama ben dayanamadım, en azından ilk iğne olduğu için süreci de görmek istedim, negatifse ne zaman negatif, pozitifse ne zaman pozitif, pozitifse ne zaman negatife dönüyor filan, takip edeyim istedim, çok şükür 10-11. günden itibaren hiç pozitifim negatife dönmedi. Rabbim sana da nasip etsin inşallah, açıklayıcı oluyorsam ne mutlu kuzum....
amin inş canım... senin içinde duam çok sağlıklı bir hamilelik geçir ve sağlıkla hayırlısıyla bebişini kucağına al..
Rabbim bizlere de nasip etsin :)

Canım şükürler olsun hamileyiiiimmm, kan sonucum 58, 22 çıktı, bugün normalde adet günümdü biliyorsun, kanı dün verdim, salı günü terar bakılacak, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah, bebişlerimiz sağlıklı, sıhhatli gelsin bize, amin.:anneadayı::emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:
Canımm hayırlı olsun rabbşm kucağına almayı nasip etsin.bizlere dua etmeyi unutma sayın hamile bayan:KK49::KK49::):)

Bişey soracağım tatlım bizde merak ediyoruz nabalım :KK22: :) sen iğneden kaç gün sonra idrar testi yaptın da ikini çizgiyi gördün acaba benim iğnemin 13. günü bugün yapsam mı bende :KK17::KK17:
ben geçen ay 13. gün yaptım tek çizgi.. ve negatif oldu sonuç..bence test yapmalısın:)

Bişey soracağım tatlım bizde merak ediyoruz nabalım :KK22: :) sen iğneden kaç gün sonra idrar testi yaptın da ikini çizgiyi gördün acaba benim iğnemin 13. günü bugün yapsam mı bende :KK17::KK17:
Canım ben iğne günüm dahil 11. gün test yaptım pozitifti, 4 gün filan devam ettim, hafif hafif belirginleşti test, ama ilk günki testimi de buraya yüklediğimde tüm arkadaşlar pozitif demişti. 13. gününde bence çıkar hadi hemen yap da haber ver bize de.

X