çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım bizim şöyle oldu;
29 aralık kontrolümde yumurtalar 2 tanesi 20 mm bir tanesi 17,3 mm idi,
28 aralıkta ilişki olmamıştı ama 27 aralıkta ilişki olmuştu,
29 aralıkta yumurta kontrol gününde doktor bugünden başlayın, gün aşırı ilişki dedi, 30 aralıkta da çatlatma iğnesi vuruldum,
29 aralıkta ilişki oldu, doktora göre 30 aralıkta ilişki yoktu, bizde30 aralıkta da ilişki oldu, 31 aralıkta yumurtamın çatladığını hissettim, 31 aralıkta ilişki oldu, 1 ocak ilişki yok, 2 ocak ilişki oldu(o gün gündüz yumurtamın çatladığını hissettim yine), 4 ocak doktor ilişki önermişti, hasta olduğum için olmadı, son ilişki de 6 ocakta oldu. hayırlısı inşallah canım.
Amin canim tesekkurederim yarin doktor cat ignesi verecek biliyorum bende bu gecede baslicam birliktelige yarin 13:45 de randevum 15:30 da cat ignemi olurum hayirlisi olsun canim belki sabahda igne yaptira bilirim zaten ozel aliyoruz cat ignesini iki toz bir su karsimi yapildi gecen ay ama olmadi bu defa umutluyum allah.kimsenin umudunu kirmaz insallah amin.....

Pazartesi iğne oldu... pzt salı çarşamba perşembe 4. gün bugun ve hala ağrım var.. normal mi ki bu :KK43:
Canim gecen ay benimde cat. igneden sonra kasik agrim cok oldu ustelik belim koptu diyordum surekli uzandim canim umarim hamissindir allahim gonlundekini sana sunar insallah isteyen herkeze sunar rabbim insallah.... amin

Amin canim tesekkurederim yarin doktor cat ignesi verecek biliyorum bende bu gecede baslicam birliktelige yarin 13:45 de randevum 15:30 da cat ignemi olurum hayirlisi olsun canim belki sabahda igne yaptira bilirim zaten ozel aliyoruz cat ignesini iki toz bir su karsimi yapildi gecen ay ama olmadi bu defa umutluyum allah.kimsenin umudunu kirmaz insallah amin.....
Amin canım inşallah, bana da aynı şekilde pregnyl 2 toz bir su vuruldu kalçadan, sabah 11:40 gibi vuruldu iğnem, birleşmeler hep gece olmuştu, Rabbim bekleyenlere müjdelerini ulaştırsın inşallah...

Son düzenleme:
Canim gecen ay benimde cat. igneden sonra kasik agrim cok oldu ustelik belim koptu diyordum surekli uzandim canim umarim hamissindir allahim gonlundekini sana sunar insallah isteyen herkeze sunar rabbim insallah.... amin
Daha çok yeni canım ya.. 24 ocakta idrar testi yapıcam bekliyorum işte..
Rabbim dualarını kabul etsin inş cnm. Rabbim hepimize nasip etsinnnnnn anne olmayı inşşşş

Şimdi kendi mutltuluğum katlansın diye hepinizden güzel haberler bekliyorum, Rabbim beni sevindirdin, umutla bekleyen tüm arkadaşlarımı da sevindir, amin
Amin kuzum.ya insallah sesimizi duyar rabbim isteyenlere bu ay versin insallah amin

İnşallah gülecek kuzum, kalbime doğuyor , ben senden çok umutluyum ilk konuştuğumuz günden beri...
Aaayyyy canim cok guzel motive ediyorsun beni allahim senin hislerini duysun canim benim amin insallah dualarini rabbim duyar artik iki kalp bir bedende insallah duyar... amin

Daha çok yeni canım ya.. 24 ocakta idrar testi yapıcam bekliyorum işte..
Rabbim dualarını kabul etsin inş cnm. Rabbim hepimize nasip etsinnnnnn anne olmayı inşşşş
Amin canim insallah biliyorum yeni cat oldun icerdekiler yumurtayi bulmusdur insallah onemki olan iceride sperm olmasi bu defa tutsun bebisin sana rabbim yuzumuzu guldursun insallah arastirmalara gore aralik ve ocak ayi gebelik 100/90 sans var dusun yani aralarda bizde oluruz bu ay insallah amin :KK66:

Amin canim insallah biliyorum yeni cat oldun icerdekiler yumurtayi bulmusdur insallah onemki olan iceride sperm olmasi bu defa tutsun bebisin sana rabbim yuzumuzu guldursun insallah arastirmalara gore aralik ve ocak ayi gebelik 100/90 sans var dusun yani aralarda bizde oluruz bu ay insallah amin :KK66:
inşallah canım ya bu ay gelsin bebeklerimiz.. bekletmesinler daha fazla bizi..
evet o oranı duymuştum bu aylarda bebek şansını.. inş bize de denk gelir.
şuan var sperm :) tutunsunlar artıkkkkkkkkkk

Amin canım inşallah, bana da aynı şekilde pregnyl 2 toz bir su vuruldu kalçadan, sabah 11:40 gibi vuruldu iğnem, birleşmeler hep gece olmuştu, Rabbim bekleyenlere müjdelerini ulaştırsın inşallah...
Amin canim bende pregnyl aldim gece birliktelik sabah 07:00 de igne yapilir esim yapiyor insallah tutar canlartutsun ya degilmi bebis isteyenler ya allah ya bismillah ..... amin

Amin canim bende pregnyl aldim gece birliktelik sabah 07:00 de igne yapilir esim yapiyor insallah tutar canlartutsun ya degilmi bebis isteyenler ya allah ya bismillah ..... amin
Bu ay umudum çok benim.. tek çizgiyi görene kadar devam eder umut sonra yine üzülürüm ama napalım...
inş bu ay isteyen herkese nasip eder rabbim anne olmayı

Tamam Kızlar heveslendim şimdi :)) yarın sabah erkenden test yapıp sonucu buraya yazacağım ..
Canim testin insallah pozitif gosterir rabbim sinemnura var hamissin dedim ona kalsa daha beklicekti kanda baktir diye diye dun gitti verdi insallah sende hamissin yarini bekleme git eczaneden erken gebelik testi al yap ve pozitif haberini ver bize iki satt birsey yeme icme hadi kos test al bekliyiruuuuuzzzxx guzel haberin arkasi guzel haberlerle devam etsin insallah... amin

Bu ay umudum çok benim.. tek çizgiyi görene kadar devam eder umut sonra yine üzülürüm ama napalım...
inş bu ay isteyen herkese nasip eder rabbim anne olmayı
Pozitif ol ve pozitifi gor canim umut olmasa nerden bebis gelecek allahim umutlari kirmaz sen umut et rabbim versin tersini dusunme canim

Canim testin insallah pozitif gosterir rabbim sinemnura var hamissin dedim ona kalsa daha beklicekti kanda baktir diye diye dun gitti verdi insallah sende hamissin yarini bekleme git eczaneden erken gebelik testi al yap ve pozitif haberini ver bize iki satt birsey yeme icme hadi kos test al bekliyiruuuuuzzzxx guzel haberin arkasi guzel haberlerle devam etsin insallah... amin
İnşallah, ben de merakla bekliyorum, mevhibe meyrayı ve daha bir çok arkadaşı buradan çıldırtmayı başardım, yerimi yurdumu bilseler kolumdan tutup göötüreceklerdi kan verdirmeye, Allah razı olsunn hepsinden ve dua eden arkadaşlardan, Rabbim gönüllerine göre versin inşallah:KK200::nazar: ben günde 2 defa test yapıyordum 2 dkda beliriyordu silik çizgi, bu sabah artık pembelikten kırmızıya doğru dönmeye başlamış. Sen de yap hadi testini, hadi arkamdan güzel haberler gelsin kızlar, bekletmeyin beni ve bebişimi:anneadayı::emir_bebek::emir_bebek:

X