çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende doktora gittim geldim 2 yumurtam varmis ikiside 15 mm dedi cuma tekrar yumlara bakicak uygun buyuklukteyse igne vericek rabbim insallah bu defa bebisimi verecek herkeze versin rabbim insallah ... amin
Harika canım ya çok sevindim, cumaya kadar 19 20 mm olur onlar inşallah, benim test sonucunu öğrenemedim, yarın sabah öğreneceğim inşallah.Rabbim herkese nasip etsin.

Harika canım ya çok sevindim, cumaya kadar 19 20 mm olur onlar inşallah, benim test sonucunu öğrenemedim, yarın sabah öğreneceğim inşallah.Rabbim herkese nasip etsin.
Evet canim 19-20 olur insallah cumartesiyede catlar insallah. canim sen hamissiiinnnnn pozitif ol lutfennnnnn

Canımsın benim, inşallah. Kendi haberim kadar hevesleniyorum inan burada sizlerden alacağım güzel haberler için.
Az once benim topinkte arkadas hamis haberini verdi coook sevindik.. sende verecen yarin pozitifi insallah

Evet canim 19-20 olur insallah cumartesiyede catlar insallah. canim sen hamissiiinnnnn pozitif ol lutfennnnnn
O zaman cmtsi çatlarsa ve döllenme olursa inşallah tam ocak ayının sonunda da senden güzel haber bekliyorum, inşallah ocak ayı annesi oluruz ikimiz de, eşim çin takvimine bakıyor bugün, yaşım 31, ocak ayında hamile kalınca erkek bebiş görünüyor:)

O zaman cmtsi çatlarsa ve döllenme olursa inşallah tam ocak ayının sonunda da senden güzel haber bekliyorum, inşallah ocak ayı annesi oluruz ikimiz de, eşim çin takvimine bakıyor bugün, yaşım 31, ocak ayında hamile kalınca erkek bebiş görünüyor:)
Saglikli olsu hayirlisi olsun canim bende kiz bebis istiyorum oglusum var kismette ne varsa yazilan cizilen neyse o olucak saglikla sihatla gelsin dunyaya nsallah gonullerimizdekini versin rabbim.. amin

Hangi topik tatlım, inşallah yarın da bana seviniriz, ocak ayı maşallah, çok bereketli:)
Amin canim.google aralik ayi ve ocak ayi bizde gebe kalanlardan oluruz insallah .... yaz cikar canim

X