çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İnşallah canlar, bu gece duasında yer veren herkes için Rabbim en güzelini nasip etsin inşallah...
Amin amin canim cumlemize isteyen her keze saglikli bebisler versin rabbim dualarimdasiniz rabbim duysun sesimizi insallah... amin

4 ay kısa bir süre. benim 11 ay olmadı. hıcbır sorunumuz yok. yumurta buyumesı - catlaması diğer yapılması gereken testler her sey normal. ama bu ay ıgne vurdu dr um. Hoppa bidahaki ay da ilaca baslıcam sorun olmamasına rağmen :KK39: olasılıgı arttırmak ıcın.
ama senın daha cok yeni.
Ah canim cok yeni biliyorum ama gel bide bana sor :KK43:
Burdan oku canim resim atiyorum
Canım cok teşekkür ederim. Femara adlı ilaci doktoruma soracağım. Sende mi denedin bu ilaci

Canim hadi guzel haberi getir merak ediyoruzzzzzz hamileyim dermisin canim hadiiiiiiiiiii insallah ... amin
Canım şükürler olsun hamileyiiiimmm, kan sonucum 58, 22 çıktı, bugün normalde adet günümdü biliyorsun, kanı dün verdim, salı günü terar bakılacak, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah, bebişlerimiz sağlıklı, sıhhatli gelsin bize, amin.:anneadayı::emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:

Canım şükürler olsun hamileyiiiimmm, kan sonucum 58, 22 çıktı, bugün normalde adet günümdü biliyorsun, kanı dün verdim, salı günü terar bakılacak, Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah, bebişlerimiz sağlıklı, sıhhatli gelsin bize, amin.:anneadayı::emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:
Hayırlısı olsun canım çok sevindim :) Artık dualarını bekleriz bize..

Yuhhhhhpiiiiii canim saglikla al kucagina rabbim sesini duydu ve saglikli sihatli merhametli evladin olsun canim amin

Şükürler olsun kuzucum ya, Allahım duydu sesimizi, artık sizden bekliyorum güzel haberleri, peşimizden gelin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:,amin canım cümlemize inşallah.
İnsallah senin hamis haberinle bizlerde senin pesinden hamisizzz cok sukur diyecegimiz gunu iple cekeriz en kisa zamanda insallah bu ay yuzler gulecek .... amin

Şükürler olsun kuzucum ya, Allahım duydu sesimizi, artık sizden bekliyorum güzel haberleri, peşimizden gelin inşallah:emir_bebek::emir_bebek:,amin canım cümlemize inşallah.
Allahim gonlune gore versin kuzum saglikli sihatli olun ikinizden guzel haberleri yaz bizede simdi belirtilerini bizimle paylasirsan seviniriz canimcim musmutlu ol hemi nazarlara gelme insallah

Allahim gonlune gore versin kuzum saglikli sihatli olun ikinizden guzel haberleri yaz bizede simdi belirtilerini bizimle paylasirsan seviniriz canimcim musmutlu ol hemi nazarlara gelme insallah
Canım benim amin cümlemizin inşallah, dualarda hep birlikteyiz inşallah, buraya da gelişmeleri yazarım, bana hamileliğin erken belirtisi ne derlerse kesinlikle kasık ağrısı derim, göğsüm sadece bir gün sancıdı başka hiç ama hiç ağrımadı, şişmedi, hassaslaşmadı, akıntım 2 gün çok yoğun, bir gün de orta seviyede oldu başka hiç olmadı, belki bir iki gün çok az o kadar, iştah açılması son 3-4 gün oldu, gece yarısı pastırma, kuru köfte canım çekti, bacak ağrım orta seviyede oldu, çok şiddetli değil, geçen hafta yani adetime bir hafta kala yalnızca bir defa wcde peçeteye sildiğimde pembe leke geldi, bir daha sildim yine geldi, sonra gelmedi bir daha. Aklıma geldikçe yazarım canım, sen de yaz gelişmeleri...

Canım benim amin cümlemizin inşallah, dualarda hep birlikteyiz inşallah, buraya da gelişmeleri yazarım, bana hamileliğin erken belirtisi ne derlerse kesinlikle kasık ağrısı derim, göğsüm sadece bir gün sancıdı başka hiç ama hiç ağrımadı, şişmedi, hassaslaşmadı, akıntım 2 gün çok yoğun, bir gün de orta seviyede oldu başka hiç olmadı, belki bir iki gün çok az o kadar, iştah açılması son 3-4 gün oldu, gece yarısı pastırma, kuru köfte canım çekti, bacak ağrım orta seviyede oldu, çok şiddetli değil, geçen hafta yani adetime bir hafta kala yalnızca bir defa wcde peçeteye sildiğimde pembe leke geldi, bir daha sildim yine geldi, sonra gelmedi bir daha. Aklıma geldikçe yazarım canım, sen de yaz gelişmeleri...
Cat ignesinden kac saat sonra birliktelik oldu canim onceside oldumu biz onceside oluyoruz cat ignede doktor bekletiyor 36 sen bekledinmi peki ne oldu kisaca ozetlermisin bitanem bende yarin cat igne olurum cunki 14 gunumde 1 mm dedi cat verdi yarinda 14 gunum yine 19-20 olur diye dusunuyorum hayirlisi olsun tatlim

Cat ignesinden kac saat sonra birliktelik oldu canim onceside oldumu biz onceside oluyoruz cat ignede doktor bekletiyor 36 sen bekledinmi peki ne oldu kisaca ozetlermisin bitanem bende yarin cat igne olurum cunki 14 gunumde 1 mm dedi cat verdi yarinda 14 gunum yine 19-20 olur diye dusunuyorum hayirlisi olsun tatlim

bence çatlatma öncesinde 1 gün önce olmalı ilişki içerde olsun sperm
sonra 36 saat sonra olmalı... ve ondan sonra gün aşırı ilişki.
Üst üste ilişkide doğru değil spermeler açısından.
Ama bana kalsa öncesi iğne günü ve sonrası 3 gün üst üste olsun garanti olsun :)

Canım bizim şöyle oldu;
29 aralık kontrolümde yumurtalar 2 tanesi 20 mm bir tanesi 17,3 mm idi,
28 aralıkta ilişki olmamıştı ama 27 aralıkta ilişki olmuştu,
29 aralıkta yumurta kontrol gününde doktor bugünden başlayın, gün aşırı ilişki dedi, 30 aralıkta da çatlatma iğnesi vuruldum,
29 aralıkta ilişki oldu, doktora göre 30 aralıkta ilişki yoktu, bizde30 aralıkta da ilişki oldu, 31 aralıkta yumurtamın çatladığını hissettim, 31 aralıkta ilişki oldu, 1 ocak ilişki yok, 2 ocak ilişki oldu(o gün gündüz yumurtamın çatladığını hissettim yine), 4 ocak doktor ilişki önermişti, hasta olduğum için olmadı, son ilişki de 6 ocakta oldu. hayırlısı inşallah canım.

X