çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canim noldu kan verdinmi merak ettim insallah bebisinlesindir...
Canım kan vermedim akşam ve sabah testi tekrarladım, yine 2. çizgi silik ama anında beliriyor, adet günüm 13 ya da 14 ocak, bugün sol kasığımdaki sancı çok fazla, otururken de rahatsız ediyor, kan vermek için biraz beklemeye karar verdim, kan testinde negatif görürsem çok üzüleceğim çünkü, ona şu anda hazır hissetmiyorum kendimi.

Eklentiler

• P_20160111_220902_1_p.jpg
    19 KB · Görüntüleme: 125
evet baya belli hadi bakalım ama ben olsam biranonce yapturirdim inşallah hakkında hayirlisi olsun cnnmm

Tamam canim yarindan sonra verirsin testin pozitif sende pozitif ol canim bebisin seninle inssallah

seni merak ediyorum canım ne yaptın test yaptırdın mı? senin 15. gün olması lazım bugün
Yok canim yaptirmadim adetin tum belirtileri var ...bekliyorum bakalim ben duphoston kullaniyirdum onu birakinca 2 yada uc gun icinde hasta oluyorsun cumartesi bitmisti ...bugun de bi beklim de olmazsam yapicam inşallah

Yok canim yaptirmadim adetin tum belirtileri var ...bekliyorum bakalim ben duphoston kullaniyirdum onu birakinca 2 yada uc gun icinde hasta oluyorsun cumartesi bitmisti ...bugun de bi beklim de olmazsam yapicam inşallah
Doktorum banada 16. Gunumde duphastona baslatti 25. Gunumde bitti 28 regl olmam gerikiyordu. hamisim sandim 31 aralikta test yaptim negatifti 2 ocakta regl oldum 5 gunum gecti sonuc husran. umarim sen hamissindir tatlim. simdi yine ikinci klomen kullanisim oldu yarin yumurta takibim var 12. gunumde nolcak yarin umarim yumurtam 18 mm olur insallah

İnşallah canım pozitiftir, çok teşekkür ederim, buradaki dayanışma ve destek çok hoşuma gidiyor, Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah...
Amin inssallah once sen verirsin guzel haberi sonra samya83 verir guzel haberi regli yakin olan arkadaslar sirasiyla guzel haberler verir insallah 28-29 ocaktada ben verrim insallah guzel haberleri bu ay umutluyum.bazi arastirmalara gore aralik ocak ayi gebe kalma sayisi yuzde /90 diyorlar .insallah dogrudur .rabbim guzel haberler verdirmeyi nasip etsin insallah... amin

İnşallah canım ya öyle çok isterim ki, kendime gibi seviniyorum burada hamileyim haberini duyunca, hepimiz ardışık patlatırız müjdeleri inşallah...habersiz bırakmayalım birbirimizi canlar...

Bende o yüzden test yapıp heyecan yapmak istemedim benim önceki doktorum da bana 16.gun baslatiyordu bu ayki farkli bi doktor 12.gun baslatti ..bakalim hayirlisi artik..inşallah canim guzel yumurtan buyur çatlarda tutar..bizide habersiz birakma

Insallah canim sen hep boyle pozitif ol:)) herkes güzel haberler versin

İnşallah canım ya vallahi ağzından bal damlıyor, bu süreçte destek olan herkese müjdeyi alırsam eğer sarılmak istiyorum....İnşallah Allahım hepimizin yüzünü güldürsün...

Cnm varsada hemn doktora gt diye diyorm bende kanda pıhtlşam varmş bilmydm test yaptrdm çkt varsa Allah korsn bi sknt hemen halledersin

Cnm varsada hemn doktora gt diye diyorm bende kanda pıhtlşam varmş bilmydm test yaptrdm çkt varsa Allah korsn bi sknt hemen halledersin
Çok sağol canım, 13-14 ocak bat benim, yarın da bekleyeyim olmadı giderim. Ben testten ne bekliyorsam şöyle kan kırmızısı bir çizgi filan herhalde, umutlanamadım bir türlü.

Merhaba arkadaşlar geçen ay olmadı klomen+iğne ile
bu ay 3 yumurtam var en son 12. gün dün bakıldı ve 15 18 20mm deler.. ve çatlatma iğnesi oldum dün.
bu gece 36 saat olacak gün aşırı ilişki dedi doktor ama ne zamana kadar böyle devam ettirdiniz siz?
inşallah bu ay herkes pozitif sonuç alır :)

Çok sağol canım, 13-14 ocak bat benim, yarın da bekleyeyim olmadı giderim. Ben testten ne bekliyorsam şöyle kan kırmızısı bir çizgi filan herhalde, umutlanamadım bir türlü.
cnm bnm o senn dedin adetinden 1 hafta geçince olur :)) bak eğer deseydin 1 saat bekledm sonra belirdi ozamn derdim kuzum ümitlenme diye çnki olabiliyo bekkledikkçe ama sen hemen belirdi diyosunn buda bebiş :))

Ben kendi sürecimi anlatayım sana, ben de bu ay ilk defa adetin 5. günü başladım 5 gün boyunca klomen kullandım,

29 aralıkta kontrolde: 2 tane 20 mm, bir tane 17,3 mm yumurta gelişmişti. 30 aralıkta çatlatma iğnesi sabah 11:30 da vuruldu.
27 aralık gecesi ilişki olmuştu,
28 aralık gecesi ilişki olmamıştı,
29 aralık gecesi ilişki oldu,
30 aralık gecesi ilişki oldu,
31 aralık gecesi ilişki oldu,( yumurtalarımın çatladığını hissettim, sancı ve akıntı ile)
1 ocak ilişki olmadı,
2 ocak ilişki oldu, (son yumurtamın çatladığını hissettim sancı ve akıntı ile)
6 ocak ilişki oldu,

doktorum 29 aralık kontrolünde bugünden başlayarak gün aşırı demişti, tam anlamıyla tavsiyeye uymadık, 4 ocakta da ilişki demişti, şiddetli grip olduğum için o gün ilişki olmadı sadece onun harici tavsiyeye göre daha sık oldu ilişki günleri, iğne gününü de sayarsak bugün 14. gün idrar testinde silik 2. çizgi var, bugünlerde kan testi yaptırmayı düşünüyorum, bat 13-14 ocak. açıklayıcı olduysam ne mutlu. İnşallah senin de sürecin olumlu sonuçlanır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…