çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Çaylatma iğnesi sonrası göğüs ağrısı kasık sancısı iştah vb belirtiler görülebilir. Tıpkı gebelik belirtisi gibi oluyor.

Bende 30 nisanda çatlatma ignesi vurdum bugun 10. gün şuan hicbir gebelik belirtisi acaba hamile degil miyim? yok bu arada ikinci catlatma ignem oluyor ilki cok zor gecmisti

Bende 30 nisanda çatlatma ignesi vurdum bugun 10. gün şuan hicbir gebelik belirtisi acaba hamile degil miyim? yok bu arada ikinci catlatma ignem oluyor ilki cok zor gecmisti
Benimde sadece kaşık agrılarım vardı başka hiç bir belirtim yoktu şuan çok şükür gebeyim

Merhaba kızlar
2 aydır kimse yazmamış
Bu ay çatlatmaiğnesi olan var mı
Bende 15 temmuzda oldum beklemedeyim 😀

Farklı olarak beyaz akıntım var arada hafif kramp giriyo kasıklarıma başka da birşey yok 😂 sende var mı belirti peki ? Hangi günleri değerlendirdiniz siz canım
Benim sarı ve kokulu bir akıntım var
Ama dehşet sırt ve bel ağrılarım var, ki normalde hiç olmazdı,regl de bile.
Bi de ateşim 37 üstü hep (bu da bi belirti imiş)
Biz iğnenin 36. Saati olması gerekiyor ya sabaha doğru 5 gibi olması gerekiyordu
Bizde 6 saat öncesinde 6 saat sonrasında oldu
Sonra her akşam değerlendirdik 5 gün boyunca
Ben yumurtalar çatlamadan içerde de sperm hazırda olsun diye düşündüm 😀
Bakalım tutacak mı💛

Benimde catlatma igne sonrasi 13.gunum bugün pazartesi test vercem bakalim hayirlisi dayanamadım evde yaptim test sabah ikinci çizgi çok silik cikti igne etkisidir die umutlanamiyorum pazartesi kan testi vericem kizlar

Benimde catlatma igne sonrasi 13.gunum bugün pazartesi test vercem bakalim hayirlisi dayanamadım evde yaptim test sabah ikinci çizgi çok silik cikti igne etkisidir die umutlanamiyorum pazartesi kan testi vericem kizlar
Genelde 10-12 gün içinde iğnenin etkisi bitmiş oluyor ama yine de belli olmaz... pazartesi sunucunuzu yazarsın inşallah hayırlı müjdeli haberler verirsin, bizlere de umut olursun 😉

Insallah Amin canim yarin kan vericem mutlaka yazarım buraya sonucu dunku test çok çok silikti hayalet gibi ondan umut etmek istemiyorum

X