çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Gozunuz aydinn mutlu oldum rabbim saglikla nasip etsin insallah

MERHABA ARKADASLAR BEN DE CATLATMA IGNESI VURULDUM 26 MAYIS DA 27-28-29 DA ILISKIYE GIRDIK DR 5HAZIRANDA TEST ISTEDI 6,31 TEST SONUCUM CIKTI. DR POZITIF DEDI AMA ILACLARDANDA YUKSELMIS OLABILIR DEDI 20 HAZIRANDA BI DAHA TEST ISTEDI AMA BEN OKADAR BEKLEYEMICEM BUGUN TEKRAR YAPTIRMAYI DUSUNUYORUM. SIZCE YUKSELIRMI YA KORKU DOLDU ICIM VE ADETİME DAHA 1 HAFTA VARDI TESTİ YAPTIGIM DA ERKEN OGRENDIM YANI. O YUZDEN MI DUSUK CIKTI ACABA DEGERLERIM ?

VE ADETİME DAHA1 HAFTA KALA VARDI TESTİ YAPTIGIM DA ERKEN OGRENDIM YANI

ay tamda içimden geçen postu buldum kızlar ben haziranın 3 nde iğne vuruldum ne zaman kan versem çıkar lütfen yardım edin
bekle canım adetinin geçmesini..BEn erken öğrendi,m kan değerim 317 idi gebelik var dedik ama adetim 15 haziran beklenen.dün bi daha tahlil yaptırdım değer 196 ya düşmüş.sabah dr a gittim dış gebelik dedi riskli bir durum olduğu için acilen düşük iğnesi yaptı.öldüm öldüm dirildim iğneyi yaparkende iğneden sonrada yarım saat kalkamadım.acele etme bence.adeti bekle mutlaka.. allah gönlüne göre versin inş..

ay tamda içimden geçen postu buldum kızlar ben haziranın 3 nde iğne vuruldum ne zaman kan versem çıkar lütfen yardım edin
canım ben 26 mayısta vuruldum ıgneyı 5 hazıranda kan testınde pozıtıfı gordum adetımde 12 hazırandı yanı bı hafta erken ogrendım. belkı sendede cıkaılır dr ıstemedı mı ıgneyı vurulup şu gun test yap getır dıye bısı ?

AY GERÇEKTEN Mİ CANIM BİR HAFTA SONRA ÇIKTI MI HEMEN AY ÇOK GÜZEL DOKTOR ÖYLE BİŞEY DEMEDİ BANA

AYYY CANIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ÇOK ÜZÜLDÜM İĞNEDEN SONRA DIŞ GEBELİK GEÇİRENDE FAZLA YENGEMDE KAN VER EN AZINDAN DEĞERLERİNE BAKARIZ YÜKSELİYOR MU DÜŞÜYOR MU DİYE DEDİ

AY GERÇEKTEN Mİ CANIM BİR HAFTA SONRA ÇIKTI MI HEMEN AY ÇOK GÜZEL DOKTOR ÖYLE BİŞEY DEMEDİ BANA
Igneyi vurulduktan snraki 11.gun yaptm testi ozman cikti. Ozman degerim 6.31di dr 20sinde tekrar test yapalim dedi ben duramadim iki gun snra yani 7 haziranda bidaha test yaptm 27.88 cikti snra 9unda bi daha yaptm 100.03 cikti deger. Takip ettim yani kendim yulseldimi degerlerim diye. Cnku dr cok erken oldugu icin degerin az cikmis dedi. 20sinde gidicem bakalim ins keseyi de goruruz insallah sende de vardir canim Allah isteyen herkese nasip etsin insallahh

sadece kandamı gördünüz yoksa evdeki testtede görünüzmü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…