çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Merhaba arkadaşlar. Hamile olan arkadaşlara Allah sağlıkla bebeklerini kucaklarına almayı nasip etsin inşallah. Hamile kalmayı bekleyenlerde tez zamanda müjdeyi alsın inşallah hayırlısıyla ben de dahil :) ben 1 mayısa çatlatma iğnesi oldum. Bugün daha 7. Gün ama kasıklarım ara ara ağrıyo bariz sağ tarafta ağrısını hissediyorm. Niye olur ki ağrı. Adet sancısı için çok erken.

Bende 3 mayısta oldum senin gibi ağrılarım hafif ıslak akıntılarımda var

Bende 3 mayısta oldum senin gibi ağrılarım hafif ıslak akıntılarımda var

Evet bende de çok ıslaklık var. Doktor bana bebek oluşmuşsa desteklensin diyw bi tane vajinel jel verdi. Progestron desteği içinmiş. Genelde düşük tehlikesine karşı veriliyormuş. Neyse gece onu sürüyorum. Acaba o mu geri akıyor diye düşünüyorum o kadar ıslak :)

Bana hiç vermedi çatlatma iğnesinden önce ne kullandın canım ?

Aynısını bende kullanıyorum canım ama hiç memnun kalmadım bende kaşıntı yapıyor ve kötü bi kokusu var

Çatlatmadan önce hiçbişi kullanmadım. Ben ilk defa doktora gittim zaten. Yumurtalarda bi sıkıntı yoktu. Tesadüf gittiğim gün yumurta büyümüş. Çatlatma iğnesiyle bu ay deneyelim dedi.
Anladım nisan 8 de gittiğimde bende öyle vurulmuştum birkez ama tutmadı malesef.

İnşallah bu ay yüxüm güler rabbim hepimize versin , saat kaçda vurdurdun iğneyi sen

Anladım nisan 8 de gittiğimde bende öyle vurulmuştum birkez ama tutmadı malesef.

İnşallah bu ay yüxüm güler rabbim hepimize versin , saat kaçda vurdurdun iğneyi sen

İnşallahh inşallahhh . O gün 1 mayıstı. Nöbetçi eczane aradık. Eczane depodan getirtcem dedi vakit kaybettik. 16.30 da vuruldum. O gün ilişti olmadı. Doktor olmasın dedi. Ertesi gün gece ve öbür gece oldu. Soraki günde tekrar doktora gittim. Çatlamış dedi. Bide herseferinde kan değerlerimede baktı. Sora Bu dediğim jeli verdi. Öylw işte :)

Vallahi canım benim doktorum 10 gün günaşırı ilişki dedi.

Araştırmalarıma göre iğneyi vurdurduğun günde ilişkiye girecekmişsin sperm içinde durduğu için ertesi gün yumurtan çatladığında direk içine kabul edebiliyormuş..

Ben 3 mayısta 10 da vurdurduktan sonra o gün dahil dün hariç her gün ilişkiye girdim.

İnşallah bu ay döllenme olmuştur

Evet bende öyle okudum bazı yerlerde. Ama yumurta çatladıktan sonra 24 saat yaşıyor. Soraki ilişkiler ne işe yarıcakki. Tabi fazla ilişkiden zarar gelmez de. Bir kadının hamile kalma olasılığı 1 gün. Önceki ilişkiler sperm içerde yaşayabildiğinden işe yarar da sonrakileri bilmiyorum. Evet iğne yapıldığı günde olabilirdi ama yapma dedi diye yapmadım:) eşim sperm tahlili yaptırmıştı. Onun doktorda gün aşırı ya da 2 günde bir olsun ki spermler kaliteli olsun demiş. Her kafadan bir ses çıkıo. Allah büyük.

Canım her kadın hesabına göre yumurtladıpı gün hamile kalmıyor.Bazıları adetine bir kaç gün kala hamile kalıyor her türlü şey var.

Bir sperm 2ve 3 gün yaşıyor diye biliyorum doğal olarak yumurta çatladığında içine alıyor.Bazılarının beklediği gün yumurtası çatlamıyor.

Rabbim büyük inşallah hamiş kalmışızdır

kızlar ben en son 17 nisanda adet oldum ve 5 .güb klomene başladım,29 nisanda çatlatma iğnesi vuruldum.Şu an test yapsam çıkarmı ya da en erken ne zaman yapmalıyım sabırsızlıktan çatlıyorum beklemekten yoruldum..klomende 2.ayımdayım. akıntım başladı bi kaç gündür buda belirti olabilrmi acaba sulu akıntı.

Saat kaçda vurdunuz

Hemen hemen aynıyız canım. Ben de 18 nisanda adet oldum. Çatlatma iğnesi de 1 mayısta. Bence test için daha erken. Ama daha iyi bilen arkadaşlar da vardır. Benimde kasık ağrım var. Akıntım var. Çatlıyorum meraktan.

çok fazla kasık ağrım yok ama sivilcelerim başladı adet öncesi gibi açlık krizlerim :) bi kaç gündürde sulu akıntı bunlar belirti sayırlımı pek tahmin etmiyorum. geçen ay hep test yaptım ama hepsi negatif...şişkinlik hissediyorum vücudumda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…