çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Aminnn insallah allah herkese nasip etsinn. Sen test yapmadin mi daha yapsana kiz belki cikar
benim daha 8. gün iğneden sonra pazar gunu yapcam evde pazartesi zaten doktorum gel dedi benim erken öğrenmem gerek bende kan pıhtılaşması var 3 tane kayıbım oldu

Yumurta çatlatma iğnesinden ne kadar sonra hamilelik testi yapılır?
Döllenmiş yumurta uterusa tutunduğu andan itibaren trofoblast hücreleri tarafından HCG hormonu salgılanmaya başlanır. Bu hormon, döllenmenin gerçekleşmesiyle birlikte 7-10 gün içinde ölçülebilir düzeyde salgılanır. Ancak güvenilir bir sonuç için HCG enjeksiyonundan sonra 14 gün, yani normal adet zamanını beklemek gerekir.Hamilelik testi için en uygun zaman normal adet zamanını takip eden 1 haftalık zaman dilimidir.

bi sayfada yazıordu gebelikle ilgili bir sayfa

kızlar bende 31 mayıs da çatlatma iğnesi vuruldum ve 36 saat sonra ilişki oldu. ve sonraki günlerde de oldu.
dün iğneyi vurulalı 14 gün olmuştu. ve dün test yaptın tek çizgi sizce erken mi yaptım. hamile kalıpta teste negatif çıkan oldu mu

2 gün bekleyip yine yapın.

Bence kan testi yaptirin idrar testinde hemen cikmayabiliyo

Bende ayni durumdayım suan sizin noldu sonuc

Benimde igneden sonra vuruldugum gunude sayaraam 9. Gundu bugun ve 6.15 cikti doktorum cumartesi yine cagirdi inss yukselir

selam arkadaşlar ,1 aydır yazan olmamış.olumlu sonuç alanlar oldu mu ?yada halen bekleyen var mı ?bende 1 hafta önce iğne oldum sonucu bekliyorum .

bende hala olumlu sonuç alamadım,cumartesi iğne yaptırdım bekliyorum şimdilik
en zor kısmı bekleme kısmı sanırım .ben pcos hastasıyım .9 aydır çocuk istiyoruz .son 3 aydır tedavi oluyorum .benim vücudum klomene cevap vermedi .gonal f ile yumurta oluştu ve 23 mm iken çatlatma iğnesi oldum .haftaya çarşamba gününe kadar beklemem gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…