çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Anladım canım bende cuma sabah cuma akşamı yaptık birde bu gece yapmak istiyorum.. Ondan sonra gün aşırı devam ederim inşallah.. İnş ikimiz içinde tutar canım

İliskilerimiz bile aynı olmus :)) bir sey soracagım sana, persembeden beri ovu testi koyu cift cizgi cıkıyor. İgnenin etkisinden mi yoksa neden sence?

canım benim doktor 36. saat birliktelik dediği için ben cuma sabah 7:00da ve gecesi birlikte oldum.
bir de yarın sabah olacağım.
gün aşırı dedi çünkü bana ilişki.
bakalım inşallah tutar.
evet aynı zamanda iğne olmuşuz.
benim de 1 yumurta ve 19mm di canım.
Ama gün aşırı demek bir gün olucak bir gün olmucak demek. Spermlerin kendilerini toparlaması için. gün aşırı her gün demek değil

İliskilerimiz bile aynı olmus :)) bir sey soracagım sana, persembeden beri ovu testi koyu cift cizgi cıkıyor. İgnenin etkisinden mi yoksa neden sence?
İğneden dolayı canım içinde beta hormonu var gebelik testi yap oda pozitif çıkar.. Ben onun için ovu testi yapmıyorum belirleyici değil :KK43: sen gün aşırı ilişkiye devam et canım nasibimizde varsa tutar zaten.. Ben bu akşamıda degerlendirmeyi düşünüyorum

İğneden dolayı canım içinde beta hormonu var gebelik testi yap oda pozitif çıkar.. Ben onun için ovu testi yapmıyorum belirleyici değil :KK43: sen gün aşırı ilişkiye devam et canım nasibimizde varsa tutar zaten.. Ben bu akşamıda degerlendirmeyi düşünüyorum

Anladım canım zaten tahmin etmistim. Bende yarın sabahı degerlendirmeyi dusunuyorum. Hakkımızda hayırlısı canım.

Bende seninle ortalama aynı günler ilişki olmuş ben bugün onu testi yaptım merak ettim.. Eve gidince atayım sana

aynen atarsan sevinirim canım.
bende akşam eve gidince yapayım bari bir tane.
kasıklarımda dolgunluk, ağrı gibi bir şey var.
Allah hayır etsin. umutlu da umutsuz da değilim.
bir süre unutup adet zamanı hatırlamak istiyorum kendimi dinlememek için.
hakkımızda hayırlısı.

aynen atarsan sevinirim canım.
bende akşam eve gidince yapayım bari bir tane.
kasıklarımda dolgunluk, ağrı gibi bir şey var.
Allah hayır etsin. umutlu da umutsuz da değilim.
bir süre unutup adet zamanı hatırlamak istiyorum kendimi dinlememek için.
hakkımızda hayırlısı.
Canım 1.5 saatlik idrarla yaptım biraz daha bekleyip yapmak lazım sende yapıp gönderir misin

Eklentiler

• DSC_4230.JPG
    DSC_4230.JPG
    11,5 KB · Görüntüleme: 71
Evet canim siliklesti sanki yumurta 1_2 gün önce catlamismi gibi.. cuma günü gebelik testi yapma istiyorum sence çıkar mi

yok 2 gün olmamış bence çatlayalı. o kadar da açılmamış çünkü. ya bu iğne çok yanıltıyor idrar testinde diyorlar o yüzden adet olana kadar test yapmaya düşünmüyorum ben canım. adet olmazsam kan testi veririm direk.

yok 2 gün olmamış bence çatlayalı. o kadar da açılmamış çünkü. ya bu iğne çok yanıltıyor idrar testinde diyorlar o yüzden adet olana kadar test yapmaya düşünmüyorum ben canım. adet olmazsam kan testi veririm direk.
Canim ben cumaya kadar ilişkiye gün aşırı devam edeyim diyorum ondan sonra zaten yumurta falan kalmaz.. sen yinede akşam testi atar misin

Canim ben cumaya kadar ilişkiye gün aşırı devam edeyim diyorum ondan sonra zaten yumurta falan kalmaz.. sen yinede akşam testi atar misin

bende salı perşembe ilişkiye devam edeceğim canım. sen de öyle yap. işten eve 10buçukta gidiyorum yapıp hemen atacağım buraya merak etme.

sweetdreams1985 sweetdreams1985 canım bu arada şimdi okudum bu iğne 10.güne kadar kan testinde bile pozitif çıkarıyormuş. yanıltıyor yani. bence 14 günden önce sakın yaptırmayalım yoksa umutlanır sonra daha çok üzülürüz.

sweetdreams1985 sweetdreams1985 canım bu arada şimdi okudum bu iğne 10.güne kadar kan testinde bile pozitif çıkarıyormuş. yanıltıyor yani. bence 14 günden önce sakın yaptırmayalım yoksa umutlanır sonra daha çok üzülürüz.
Evet canım onu duydum ama başka bi forumda 12. Gunde gebeliği öğrenen olmuş onun için heves etmiştim dediğin gibi beklemek daha mantıklı :) benimde söylemesi ayıp çok gazım var bide sağlı sollu arada kasıkta batma oluyo ama her zaman değil...

Evet canım onu duydum ama başka bi forumda 12. Gunde gebeliği öğrenen olmuş onun için heves etmiştim dediğin gibi beklemek daha mantıklı :) benimde söylemesi ayıp çok gazım var bide sağlı sollu arada kasıkta batma oluyo ama her zaman değil...

benim bu gün 15.günüm zaten 27 günde adet oluyorum eğer adet olmazsam şüphelenirim zaten.
benim de iki taraflı çekilme batma hissi var. ona da iğnenin etkisi diyorlar :KK14:

benim bu gün 15.günüm zaten 27 günde adet oluyorum eğer adet olmazsam şüphelenirim zaten.
benim de iki taraflı çekilme batma hissi var. ona da iğnenin etkisi diyorlar :KK14:
Canım benimde 15. Günüm ve bende 28 günde bir adet oluyorum:) hadi bakalım hayırlısı iğneden oluyorsada yapacak bişey yok bekleyip gorcez umarım buna deger canım..

X