çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canım ben erken catlaması ıhtımalını goz onunde bulundurarak 36 saat beklemedım gece sabaha karsı 4 de ılıskıye gır demıstı doktor ben gece 1 de gırdım ılıskıye sonrakı ıkı gun boyunca da ılıskı oldu. buguubn ıgenen 10.gunu bakalım nolacak
Bende bugün gittim doktora.. klomen çok işe yaramış :) hem sağda hem solda yumurtam var :) biri 18mm diğeri 16mm çarşamba çatlatma iğnemi yapacak.. o zamana kadar yumurtaların 20-21 olur dedi çok güzel dedi :))) ay çok heyecanlandım :) çarşamba 12'de gel dedi iğneni yapalım dedi 32 saat sonrada ilişkiye girin dedi.. ilişki saatini makul bir saate denk getirmek için öğlen 12'ye verdi randevuyu.. inşallah bu ay tutar hepimizin :))

Bende bugün gittim doktora.. klomen çok işe yaramış :) hem sağda hem solda yumurtam var :) biri 18mm diğeri 16mm çarşamba çatlatma iğnemi yapacak.. o zamana kadar yumurtaların 20-21 olur dedi çok güzel dedi :))) ay çok heyecanlandım :) çarşamba 12'de gel dedi iğneni yapalım dedi 32 saat sonrada ilişkiye girin dedi.. ilişki saatini makul bir saate denk getirmek için öğlen 12'ye verdi randevuyu.. inşallah bu ay tutar hepimizin :))
inşallah canım ya bende doktordan ayrılırken cok mutluydum yumurtaları gorunce bu kadar mutlu oluyorsak bebek gorunce nası hıssedıcez cok merak edıyorum :d

inşallah canım ya bende doktordan ayrılırken cok mutluydum yumurtaları gorunce bu kadar mutlu oluyorsak bebek gorunce nası hıssedıcez cok merak edıyorum :d
Aynı şeyi düşündüm :) Allah bize de nasip etsin inşallah o mutluluğu biran önce :) ama dediğin gibi yumurtaları görünce böyleysek bebiş görünce aklımızı oynatırız herhalde :))))

Kızlar merhaba, bende bu ay ilk defa klomen+iğne kullandım. geçen haziran ayında kimyasal gebelik geçirdim ve ondan sonra korunmadık ama yumurtlama günlerine falan da dikkat etmedik. son iki ay tam günlerine denk getirmemize rağmen hamile kalamadım. demekki denk getirememişiz. çünkü hormon tathlillerim temiz çıktı, rahminde kist falan hiç birşey yok çok şükür. doktor da şaşırdı nasıl olmamış diye. iğnenin üzerinden tam bir hafta geçti. kasıklarımda gerilmeler oluyor ve koyu sarı kıvamlı akıntım oluyor ara ara. umarım bu ay hepimiz yavrularımıza kavuşuruz.

Kızlar merhaba nolur bana bi yardım edin ya..
Perşembe çatlatma iğnem yapıldı.. cuma ve ctesi ilişki oldu..
Daha çok erken biliyorum ama o günden beri zaten sol kasığım ağrıyor.. Bugünde akıntım başladı ve resmen regl sancım oldu,hala daha da devam ediyor.. çok ağrıyor ama :KK43: benim adetimde öyle olur ilk günü ağrı olur aynısı resmen.. ama adetime daha çok var 13-14 Mart'ta adet olucam..
Bu ağrı ve akıntı neyin nesi sizce kızlar?

Kızlar Merhaba hepinize
bende 2011 yılından 2013 yılına kadar hep bu sitelere yazdım. yumurta çatlatma, aşılama ve tüp bebek dahil olmak üzere tüm süreçleri denedim. hiçbirinde sonuç elde edemedik. hatta tüp bebek tuttu dediler kan değerim 79 çıktı 2 gün sonra gittiğimde 60 a düşmüştü ve adet tarih geldiğinde adet olarak bu sürecide öyle sonuçlandırmış olduk. Tüm bu umutlarımı yitirdikten sonra kendi kendime ''senin çocuğun olmuyor zorlama'' diye bir karar aldım ve tek hayalim olan evlat isteğimden vazgeçtim..
tamda böyle düşündüğüm ay kendiliğinden hamile kaldım , hiçbir tedavi uygulamadan ahtta pko hastası olduğumdan hamileleğimi öğrendiğimde 2 aylık hamileydim farketmedim bile hamile olduğumu.. oysaki dr bana kendiliğinden hamile kalma ihtimalin %5 demişti..
size demek istediğim hepinizin bunu çok istediğini biliyorum ama bazı şeyleri akışına bırakın.. kafanız rahat olursa inanın oluyor. ben bu sürecin yumurtalıklar alakası olduğu kadar psikoloji ile de alakası olduğuna inandım.
Allah hepiniz hakkında hayırlısını nasip etsin..
Sevgiler...

Merhaba arkadaşlar bende dün çatlama iğnesi oldum 3 yumurtam vardı 22,20,18 mm büyüklüğünde doktor ilişki günlerini söyledi ama iğneden sonra yumurta çatlamış mı diye kontrole çağırmadı :KK43: sizce çatlar mı yumurtalar birde dün adetin 10. Gunuydu yani 3 GUN erken büyümüş yumurtalar sizce iğneyi erken mi olmuşum??

Yok catlar
Merhaba arkadaşlar bende dün çatlama iğnesi oldum 3 yumurtam vardı 22,20,18 mm büyüklüğünde doktor ilişki günlerini söyledi ama iğneden sonra yumurta çatlamış mı diye kontrole çağırmadı :KK43: sizce çatlar mı yumurtalar birde dün adetin 10. Gunuydu yani 3 GUN erken büyümüş yumurtalar sizce iğneyi erken mi olmuşum??
yok
çatlar ovulasyon testin varsa onla takip et birde atlama doktorun dediği ilişki günlerini

Benim doktorumda dedi diger doktorlar 36 saat diyor ama hicbir yumurta 36. Saatte catlamiyor 48 saate yakin muayene lazim dedi. Ben yinede 72. Saatte gittim ve o an catladigini gorduk. Muayene sart o surecte
Merhaba canım bayagi önce yazmışsın ama belki okuyup cvp verirsin bana... Bende klomen kullandım ve dun adetin 10. Gunuydu ve 3 yumurtam vardı 22,20,18 mm büyüklüğünde.. Doktor akşam 7 de çatlama iğnesi vurdur dedi ve aynı gece ilişki olsun dedi yani carsamba akşam -cuma sabah- cumartesi gece diye GUN aşırı devam etsin dedi... Yumurtamın birisi büyük olunca onu kaçırmamak için iğneyle aynı GUN ilişki olsun demiş.. Şimdi ben yanlış mı yaptım kafam karıştı

Yok catlar
yok
çatlar ovulasyon testin varsa onla takip et birde atlama doktorun dediği ilişki günlerini
Canım ovu testim var ama çatlama iğnesi vurdurdugum için test kopkoyu çıkacak hep ve beni yanıltır diye düşündüm... Sence ilişki gunleri uygun mu?? Çarşamba akşam-cuma sabah- cumartesi gece diye devam ediyo

Slm kizlar bende 20 ocakta catlama iynesi oldum 4 tane yumurtam oldu iki tanesi 22mm bir taneai 19mm digeri 18 mm bu gun 6. Gunum ins guzel sonuc alirim testti ne zaman yapsam dogru sonuc alirim acaba iynenin etkisi kac gun sonra cikiyor vucuddan
Canım hayırlı olsun öncelikle.. Bende aynı senin gibiyim 3 yumurtam var 22,20,18 mm büyüklüğünde :). Dun akşam çatlatma iğnesi oldum doktor aynı GUN akşam ilişki olsun dedi sonrasında cuma sabah, cumartesi gece diye GUN aşırı devam et dedi.. Senin ilişki günlerin nasıl oldu ve hamile kaldın mı???

Canım ovu testim var ama çatlama iğnesi vurdurdugum için test kopkoyu çıkacak hep ve beni yanıltır diye düşündüm... Sence ilişki gunleri uygun mu?? Çarşamba akşam-cuma sabah- cumartesi gece diye devam ediyo
Uygun bence eltimde oldu o igneyi olduğu ilk 2 gün ilişki yasayamamis o yüzden diğer günler oldu ama tutmadı yani tabi kısmet te böyle şeyler istersen doktorun ilk ilişki dediği günün ertesi günü bi git baktir catlamislar mi diye

Uygun bence eltimde oldu o igneyi olduğu ilk 2 gün ilişki yasayamamis o yüzden diğer günler oldu ama tutmadı yani tabi kısmet te böyle şeyler istersen doktorun ilk ilişki dediği günün ertesi günü bi git baktir catlamislar mi diye
Çağırmadı canım işte benim de kafama takıldı ilgilenmiyor mu diye düşünmeye başladım :KK43: birde ultrasonda nasıl belli olur çatladığı bi fikrin var mı??

kızlar merhaba.
dün akşam 19:00da çatlatma iğnesi oldum doktorum 36 saat sonra ilişki dedi.
cuma sabah 7.00a denk geliyor inşallah yapacağız.
siz 36 saat sonra mı yoksa daha önce mi birlikte oldunuz?
daha önce çatlarda kaçırırsam diye korkuyorum.

kızlar merhaba.
dün akşam 19:00da çatlatma iğnesi oldum doktorum 36 saat sonra ilişki dedi.
cuma sabah 7.00a denk geliyor inşallah yapacağız.
siz 36 saat sonra mı yoksa daha önce mi birlikte oldunuz?
daha önce çatlarda kaçırırsam diye korkuyorum.
Sen aynı bendensin canım bende çarşamba akşam 7 de iğne oldum ama doktor bana çarşamba akşam da ilişki olsun dedi çünkü benim 1 yumurtam büyüktü çatlayabilir diye riske atmak istemedi bizde çarşamba akşam, cuma sabah, cuma akşam ilişki oldu.. Bu gece de olsun diyorum sonra gün aşırı devam edeyim diyorum önümüzdeki haftada.. Sen nasıl yaptın???

Sen aynı bendensin canım bende çarşamba akşam 7 de iğne oldum ama doktor bana çarşamba akşam da ilişki olsun dedi çünkü benim 1 yumurtam büyüktü çatlayabilir diye riske atmak istemedi bizde çarşamba akşam, cuma sabah, cuma akşam ilişki oldu.. Bu gece de olsun diyorum sonra gün aşırı devam edeyim diyorum önümüzdeki haftada.. Sen nasıl yaptın???

canım benim doktor 36. saat birliktelik dediği için ben cuma sabah 7:00da ve gecesi birlikte oldum.
bir de yarın sabah olacağım.
gün aşırı dedi çünkü bana ilişki.
bakalım inşallah tutar.
evet aynı zamanda iğne olmuşuz.
benim de 1 yumurta ve 19mm di canım.

canım benim doktor 36. saat birliktelik dediği için ben cuma sabah 7:00da ve gecesi birlikte oldum.
bir de yarın sabah olacağım.
gün aşırı dedi çünkü bana ilişki.
bakalım inşallah tutar.
evet aynı zamanda iğne olmuşuz.
benim de 1 yumurta ve 19mm di canım.
Anladım canım bende cuma sabah cuma akşamı yaptık birde bu gece yapmak istiyorum.. Ondan sonra gün aşırı devam ederim inşallah.. İnş ikimiz içinde tutar canım

X