çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

İğnenin etkisi günden güne düşer. Artmaz canm

dayanamadim bugün yine test yaptim.hcg degeri 7 küsur lere düşmüş.gercekten ilac etkisiymis.olmadi maalesef

Herkese hayırlı geceler.. Daha önce çat iğnesi yaptıranlara benim bir sorum olacaktı. İğneden kaç gün sonra adet oldunuz? Yani normalde yum dan tam 14 gün sonra adet olurmuş herkes değişmezmiş. Bu durumda iğnenin yum çatlattığını düşünürsek, iğne olduktan yaklaşık 36 saat sonra yum çatladığına göre en geç 16 gün sonra adet olmalıyız gebelik yoksa.. Doğru mu düşünüyorum acaba? Beni aydınlatabilecek biri var mı

O kişiden kişiye değişir canım ben tam 14 te olmamistim mesela hatta birinde adetim 3 gün bile geçmişti yanı 16.-17. günde fln da olmuştum

Hadi ya ben de olmadım diye seviniyordum ama demekki hala ihtimal var
Ümidini kırmak için demedim canım benim herkesin bünyesinde farklı etki gösterir onu demek istedim sadece mesela benim 16. Gün bile idrar da silik çizgi çıkmıştı adetini bekle sen yine de test yapma inş olmazsin

Biliyorum kuzum sağol.. İnşallah olmam inşallah bebeğim gelmiştir artık

Slm kizlar bende 20 ocakta catlama iynesi oldum 4 tane yumurtam oldu iki tanesi 22mm bir taneai 19mm digeri 18 mm bu gun 6. Gunum ins guzel sonuc alirim testti ne zaman yapsam dogru sonuc alirim acaba iynenin etkisi kac gun sonra cikiyor vucuddan

Kızlar Merhaba yeni katıldım aranıza benim bir rahatsızlığım yoktu ama erken çocuk istediğimiz için adetimin 5. Gününden itibaren 5 güm klomen içtim adet başlangıcım 10.02.2017 sonra 25.02.2017 de iğne oldum ogün de dahil 3 gün ilişki oldu. Bugün benden ilk kez bir akinti geldi kremimsi şekilde bi akıl verin ne yapmam gerek neden sizce?

Yumurtaların çatlamış olabilir. Yumurta çatlayıncada akıntı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…