çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

umarım bundan sonraki haberin hamileyim olur
inşallah canım ben çok umutluyum. eğer iğnenin etkisi olsaydı değerin düşmesi gerekirdi çünkü adetim yaklaşıyor. iğnenin etkisi olmadığını gördüm. ve bu değere ancak hamile olan sahip olur diye düşünüyorum. Umarım yanılmam

umarım bundan sonraki haberin hamileyim olur
Bitanem Herkese umut olsun diye yaziyorum. 8 aydir bebek icin ugrasiyorum. Kasimda polip ameliyati oldum. biraz pko hastasiyim.

4 Ocak Çatlatma ignesi
7 Ocak supheli iliski

Hcg degerlerim

15 Ocak 14.98 (Kocamin dogum gunuydu ve cok guzel bir surpriz oldu)
16 Ocak 24.87
18 Ocak 92.51

Kisacasi şükürler olsun HAMİLEYİM :)

Aaa çok güzel. Seninki Kesinleşti artık. Rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah çok sevindim. Darısı isteyen herkesin başına:)

Canım eski yorumları okurken gördüm seninkini. Hamile kaldın mı merak ettim. Ben de hiç bir sorun olmamasına rağmen kalamıyorum

Kızlar merhaba. Bende bugün çatlatma iğnemi oldum.bi sürü ilaç içiyorum ekstra.Rabnim hepimizin yardımcısı olsun inşş.

Klomemin 5. Günündeyim yarın kontrole gidicem bakalım nolacak. Bu arada çatlatma iğnesini kendi yapan varmı. Acaba evde kendim yapabilirmiyin

Moralim çok bozuk arkadaşlar. Şimdi Dr dan dönüyorum. Hiç yumurta göremedi. Geçen ay günde bir klomen kullanıyordum yumurtam gelişmişti. Bu ay günde iki tane kullanmama rağmen hiç yumurta göremedi. Gittikçe umutsuzluğa kapılıyorum.

mrb arkadaslar.bende 14 ocakta catlatma ignesi yapildim 16 ocakta aşılama yapildi.bugun beta hcg 12.97 cikti.muhtemelen iğnenin etkisi ama 2 gün sonra tekrar yaptirsam yükselme devam ederse yinede ignenin etkisindenmi olur.beklemek cok sıkıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…