çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

HERKESE MERHABA ARKADAŞLAR..GECEN KIŞ GEBELİK KAYBIM OLDU KORUNMAYI BIRAKTIK 7. AY HALA BİŞE YOK ACAYİP KAFAYA TAKAR OLDUK HERKESİN COCUGU OLDU BİRAZ MAHALLE BASKISI GİBİ BİRŞEYDE OLUYOR BÖYLE OLUNCA KENDİNİZİ EKSİK HİSSEDİYORSUNUZ DR. GİTTİM BİŞEMİ VAR DİYE Bİ SORUN GÖZÜKMÜYOR AMA TAKİP YAPTIRMAK İSTEDİM..NEYSE KLOMEN VERDİ ADETİN 5. GÜNÜ BAŞLADIM 5 GÜN GÜNDE 2 TANE İÇTİM ADETİN 10. GÜNÜ DR GİTTİM 2 TANE YUMURTA VAR 27 MM DEDİ VE BUGÜN MUHAKAK İĞNE OLMAN LAZIM DEDİ İĞNEYİ DE OLDUK CALIŞMADA YAPIYORUZ AMA BENİM YİNEDE UMUDUM AZALDI YUMURTALAR COK BÜYÜK GELDİ AMA FAZLA TAKMAKTA İSTEMİYORUM Bİ SORUN OLSA DR SÖYLERDİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM. EŞİMDE DE BEN DE DE SIKINTI YOK İNFİLATİF OLUCAZ DİYE KORKUYORUM

Canım bende senin gibi yaptım evliligimin 4-5 . Ayında niye olmuyo diye başladım ağlamaya Dr a gittim gayet iyi herşeyin dedi ama benim isteğim üzerine klomen e başladık çat iğnesi oldum fln 3 ay böyle olmadı iyice bunalıma girdim neden diye Dr um daha çok erken böyle kafaya taktikca olacağı varsa da olmaz diyodu hep ve ramazan dan önce eşim e dedim bide sen görün gittik eşim de ileri hareketli sperm sayısı dusuk çıktı ve o ay nasılsa olmicak esim tedavi gormeden kafasını yasayarak ne iliski günü takip ettim ne kafaya taktim bebeği o ay hamile kalmisim uzun sure inanamadim gerçekten çok zor ama biraz rahatlamaya çalış esin i de rahatlat o klomen vs kullandığım dönem ben çok gergindim eşim i de geriyodum ilişkiye mecbur kaliyoduk resmen erkek için de rahat olması önemli yanı diyeceğim o ki eşim e bi daha ki ay yukselmezse değerler ameliyat bile demişti ama ben o ay hamile kaldım Rabbim e birak kendini de rahatlatmaya çalış bi problem yokken sebepsiz problem oluşturma kendine çok şükür 9. Ayda hamile kaldım bana da senin gibi hadi yapsana bi tane yapmiyonmu demeye başlamışlardı şükürler olsun mujdem en güzel ayda geldi sende hayırlısıni dile rahat olmaya bak biraz

Canım Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin :) Kesinlikle rahatlık çok önemli ben ilk gebeliğimde korunmayı bırakıp 5 . ay hamile kalmıştım ve tatildeydik.. 2,5 aylık kalp atısı durması sebebiyle kaybettik..şimdi dogmuş bile olurdu benden sonra kürtaj olanların şimdi çocukları olacak
hiç sıkıntı yasamadan cocukları olanlar var etrafımızda ve herkesin var biraz bizim stresimiz ondan acıkcası bilmiyorum pztsi iğne oldum aslında şu güne kadar cok umutluydum ama bazı yorumlar okudukca moralim bozuldu..eşimde bende rahattık bu hafta bakalım hayırlısı o hala rahat ben biraz gerildim bugün iğneden kaç gün sonra test yapmak gerekiyor ?

Amin canım inş En azından hamile kalabiliyosun bak o kaybettiğini de sana nasip değilmiş ve sağlıksız mis öyle dusun ikinci için daha zamanı var belli ki diyorum ya ben kafaya takmadigim ay hamile kaldım Dr keseyi gordu kalp atışını da duyduk ben hala hamile miyim diye soruyodum:) yanı Rabbim umidigi kestiğin anda veriyo bazen en güzel müjdeyi hakkında hayırlısı olsun hep bunu iste cevrene bakma ve netteki yorumlara takilma yaşamış biri olarak söylüyorum bende çok takiliyodum ama normal hayatına bak çünkü burda herkes bir olmuyo herkesin yaşadığı bünyesi farklı sonuçta o yüzden okuma sen bunları :)

Rabbim hayırlısıyla bizlerede nasip etsin inşallah

Kızlar lütfennn bana akıl verin bugün çatlatma iğnemin 14. günü ve ben dayanamıyorumm gidip kan testi yaptırsam sonuç alabilir miyim???

bu kadar stres yapacagına bence yaptır..14. günde cıkıyormuş forumda okudugum kadarıyla
Bugün saati kaçırdım yarın sabah erkenden gidip kan vericem inşallah doğru ve pozitif sonuç çıkar :) kasıklarımda ve belimde ağrı var ama adet belirtisi mi gebelik belirtisi mi anlayamıyorum

benimde catlama ignesinden sonraki 9.gunum dun aksamdan beri kasik ve bel agrim adet agrisi gibi bu ayda husran sanirim..

Canım korkma hemen dur bakalım. Yüreğini daraltma... belki de değildir. Durumu bana özelden yaz destek olurum

Canım korkma hemen dur bakalım. Yüreğini daraltma... belki de değildir. Durumu bana özelden yaz destek olurum
Merhaba canım , Allah isteyene versin inşAllah benim bir sorum olacaktı prezervatifle korunuyorum , sadece 25inde olan ilişkide 1 dakika korunmadan yaptık sonrasında cıkıp bir kac saniye sonra bosaldı bu durumda risk nedir ?

Sağol canım ama bi sorunumuz var beta yavaş ilerliyor doktor gelişimi için 3-4 gün geriden geliyo dedi ama pazartesi günü keseyi gördü bakalım canlanacak mı onu bekliyorum
Canım bu sekilde sağlıklı gebelik yasadı arkadasım yavas ilerliyodu ve 1 hafta geriden geliyodu umutsuzca gidip degerinin cok hızlı yükseldiğini öğrendi umarım sende öyle olursun dualarım seninlee

Canım bu sekilde sağlıklı gebelik yasadı arkadasım yavas ilerliyodu ve 1 hafta geriden geliyodu umutsuzca gidip degerinin cok hızlı yükseldiğini öğrendi umarım sende öyle olursun dualarım seninlee
Ayy inşallah canım Rabbim sağlık versin evlatlarımıza gerçekten endişe ediyorum haftaya salı belli olacak inşallah kalp atışı duyarsam rahatlayacam. Arkadaşının bebeğinde herhangi bi sağlık problemi var mı veya kaç kilo doğdu

3 kilo 600 gr dı sanırım cok hatırlamıyorum suan 4 yasında hic bir sağlık problemi yok aşırı güzel ve tatlı bir bebek oldu maşallah sağlıklı ben seninde öyle olacagını düşünüyorum ve kalben inanıyorum kalp atısını duyunca elini karnına götürecek ve korkuttum bizi bebeğim sağlıklı gel artık diyeceksin :) hayat işte ben hamile kalmak istemiyorum sense bebeğin icin endişelisin benimde icim icimi yiyor bilgisizim acaba ne derece mümkün benim durumum bilmiyorum ..

İnş canım sağlıkla alırım bende bebeğimi kucağıma :) senin ne sorunun var canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…