çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Anladım canım benim de belirgin bi akıntım yok ıslaklık hissi oluyo bazen gidip bakıyorum böyle krem gibi beyazımsı parmağıma geliyo o kadar. Ayy memlekete gitsek de kan versem yarın merak ettim yaaa.
Hayırlısı olsun inş hakkında hayırlı ise pozitif haberle gelirsin hadi bakalım

Herkese merhaba ;

Bende 13 ekimde Klomen sonrası Çatlatma iğnemi oldum gün aşırıda progestan iğnem var. İki gündür kasıklarımda ağrı var okuduğum kadarıyla normal ama her an adet olacakmışım hissine kapılıyorum. Ne kadar zaman sonra geçiyor bu ağrılar ya da ne yapmam gerek.Daha gebelik testi için çok erken ama içim içime yiyor ne kadar onu düşünmemeye çalışsam da hep hamile kalacak mıyım acaba diye düşünüyorum.

Herkese merhaba ;

Bende 13 ekimde Klomen sonrası Çatlatma iğnemi oldum gün aşırıda progestan iğnem var. İki gündür kasıklarımda ağrı var okuduğum kadarıyla normal ama her an adet olacakmışım hissine kapılıyorum. Ne kadar zaman sonra geçiyor bu ağrılar ya da ne yapmam gerek.Daha gebelik testi için çok erken ama içim içime yiyor ne kadar onu düşünmemeye çalışsam da hep hamile kalacak mıyım acaba diye düşünüyorum.
Merhaba bende 9ekimde oldum catlatma ignesi ayni adet olcakmisim gibi agri var üsuyorum bide adet belirtisinden farkli bi belirti yok ümitsizliğe kapilmak istemiyorum ama her ay boyle oluyo hayirlisi olsun insaAllah

Kan verdinmi artış oldu mu
Canim 1,5 günde 146 dan 270 e çıktı çok şükür doktor bi dahaki kontrol için haftaya saliya gel dedi.neden o kadar geç vakte attı anlamadım herhalde keseye görme ihtimalimiz olur diye dusundu :) ama ben cuma günü sağlık ocağında tekrar kan verip kontrol etmeyi istiyorum.

Canim 1,5 günde 146 dan 270 e çıktı çok şükür doktor bi dahaki kontrol için haftaya saliya gel dedi.neden o kadar geç vakte attı anlamadım herhalde keseye görme ihtimalimiz olur diye dusundu :) ama ben cuma günü sağlık ocağında tekrar kan verip kontrol etmeyi istiyorum.
Kese için şuan erken genelde 3000 lerde fln göründüğü için geç gel demiştir canım hadi inş devamı gelir cok sevindim

Loveali Loveali canim ben dogum yaptim 7 ekim cuma gunu acil olarak 35+4 de kizlarima kavustum cok sukur 3 gunluk kuvez sonu evimize geldik iyiyiz rabbim sizlerede yasatsin bu guzel duyguyu ...
Ecmain

Olmadı canım değerim düzenli artmadı. 3 gun önce 267 idi bugün 387 çıktı sabah. Çok korkuyorum dış gebelik olabilir dedi doktor sağlığım için endişeliyim. Senin bi bilgin var mı bu konuda???
Canim insallah artis olur korkma haftaya sali gel demis doktorun kese gorulur insallah rabbim yar ve yardimciniz olsun hayirlisi neyse o olsun ...

Loveali Loveali canim ben dogum yaptim 7 ekim cuma gunu acil olarak 35+4 de kizlarima kavustum cok sukur 3 gunluk kuvez sonu evimize geldik iyiyiz rabbim sizlerede yasatsin bu guzel duyguyu ...
Ecmain
Aaa canım ben seni merak ediyodum hep bi yazamamistim çok şükür gözün aydın canım nasılsınız peki ikizler sen nasılsın sağlıkları fln yerindedir inş çok sevindim prensesleri kocamaannnnnnn kokla benim için cennet kokulu onlar :KK200::KK200::nazar::KK36::KK36::KK36:

X