çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canım iğneden sonra 12 gün daha etkisi devam ediyor yanıltıcı olabilir biraz daha bekle öyle test yap derim ben

Kürtajı nasıl oldun canım tam anestezi mi? Birde ilkem sırasında ağrı hissediyor musun?? İşlemden sonra acı hissediyor musun? Kanaman çok oluyo mu beni biraz bilgilendirir misin canım

Kürtajı nasıl oldun canım tam anestezi mi? Birde ilkem sırasında ağrı hissediyor musun?? İşlemden sonra acı hissediyor musun? Kanaman çok oluyo mu beni biraz bilgilendirir misin canım
canım öncelikle hiç stres yapma.korkulacak hiçbir şey yok.ben tam anestezi oldum.işlem sırasında yada sonrasında hiç ağrı hissetmiyorsun.1-2 gün sonra kanaman başlıyor ve normal adet ağrıların oluyor.kanamam öyle çok değildi.normal adet kanamasından farksızdı.doktor ne kadar iyi temizlerse kanaman da o kadar az oluyor.benim iyi temizlenmişti sanırım çok fazla olmadı.ondan sonra da 28.günde yine normal düzene girdi ve adet görmeye başladım.

Anladım canım peki kürtajdan sonra nelere dikkat etmeli yim?? Mikrop kapmamak için ne kadar süre ilişki olmayacak kanama kaç gün sürer ortalama?? Birde vajina girişine spekulum takıyorlar galiba orayı açık tutmak için acaba sonrasında yara falan oldu sende vajina girişinde??

Kızlar selam, Bayadır girmedim foruma.. size birşey soracağım adete 5-6 gün kala hamile kalınır mı ?!? Ya iki tane Regl takip programı kullanıyorum birine göre adetim bugun itibari ile 2 gün geçikti, diğerine göre iki gün var.. bende her ihtimale karşı idrar testi yaptım tabiki birşey çıkmadı.. yine de bir ihtimal olabilir mi ?!?

Ben adetim geçmeden adet olacağım gün öğrenmiştim canım idrar da direk baya belirgin çıkmıştı kan değerim de o gün baya yüksek çıkmıştı inş vardır

Ben adetim geçmeden adet olacağım gün öğrenmiştim canım idrar da direk baya belirgin çıkmıştı kan değerim de o gün baya yüksek çıkmıştı inş vardır
Ya bilmiyorum ki artık dengem şaştı kızım ya.. adete 5-6 gün kala hamile kalınmaz herhalde diye düşünüyorum ama olanlarda varmış.. bilendim köyü birşey olmasında gebelik yoksa hemen gelsin inşallah... kafamda ağrıyor düşünmekten((

Evet kalanlar var kiii zaten adet döneminde hamilelik olmuş oluyo ama testte geç gorunuyo inş hakkında hayırlısı olur ve vardır bekle bakalım bi iki gün

Evet kalanlar var kiii zaten adet döneminde hamilelik olmuş oluyo ama testte geç gorunuyo inş hakkında hayırlısı olur ve vardır bekle bakalım bi iki gün
Canım yukarda kuzum yazmak istemiştin kızım yazmışım öncelikle kusura bakma.. inşallah bekleyeceğiz zati el mahkum.. bu ay dış gebelik sonrası 3. Ay rahim filmi çektirecektim. Ama sağlıklı bir hamilelik yaşamak istiyorum. Bilmiyorum ama içimde bir gebelik varsa inşallah sağlıklı sıhatlidir...

Önemli değil canım sıkıntı yapma dicem ama sana kolay diceksin belki ama inan kafan ne kadar rahat olursa hamilelik şansı yüksek oluyo belki okumussundur beni ben esime ameliyat dediği ay hamile kaldım o ay kafam da hiç hamilelik yoktu ilişki bile doğru durust olmamıştı vakti zamanı gelince inan Rabbim ol diyo hayırlısı olur inş

Aynen öyle.. içimde sanki varmış gibi bir his var kendime çok kızıyorum düşünüyorum diye.. ama insan bazen hislerine hakim olamıyor herhalde.. nasip herşey.. neden bilmiyorum bugun kendimi çok üzgün kırılgan hissediyorum.. hayırlısı herşeyin

Adet günün gelmiş var mı yok mu belirsizliği olmasını istiyorsun olacak mı diye dusunuyosun o yüzden dır canım ama sonuç ne olursa olsun hakkında hayırlı olan olsun inş

Ben yaptığımda negatif çıkmıştı... 3-4 gün sonra yaptığım da pozitif çıkmıştı.. pek güvenme derim

Ben yaptığımda negatif çıkmıştı... 3-4 gün sonra yaptığım da pozitif çıkmıştı.. pek güvenme derim

Evet negatif cikti yani aslinda cok cok silil ikinci cizgi var ama negatiftir herhalde bende bir kac gun sonra tekrar deneyeyim ilk ognendemi hamile kaldin

erken değil canım. bendede pko var. ama tedavi olup yumurtalarını tam zamanın da çatlattıkları için tam zamanında adet oluyorsun.ben senin yerinde olsam beklemem bugün 18 gün olmuş daha ne olsun??????
merhaba bişey sormak istiyorum size saçma gelmezse pko hastalığı ne acaba bende doktora gittim ve doktor bana yumurtaliklarinda yumurtlama yok dedi araştırdım araştırdım ne manada bulamadı. acaba bunla ilgilimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…