çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sağol canım ama bi sorunumuz var beta yavaş ilerliyor doktor gelişimi için 3-4 gün geriden geliyo dedi ama pazartesi günü keseyi gördü bakalım canlanacak mı onu bekliyorum
Canlanır inşallah canım benim... dış gebelik değil en azından.. iyi düşün.. herşey iyi olacak inşallah. Keseyi beta kaçta gördü

Her zaman bir risk vardır ama olma olasılığı çok düşük

Yine rahatlayamiyosun canım annelik içgüdüsü başladı inş hayırlı olur :) sonrası da hep böyle geciyo kese kalp atisi sonrasında büyüyor mu hareketi testleri ayrıntılı ultrason u böyle gidiyo işte :) ama herşey yolunda olunca bu stres bile insana zevkli geliyo inş duyarsın kalp atışını da kese yı beta baya dusukken gormussunuz sağlıklı bi gebelik gibi inş devamı da gelir hadi bakalım :)

İnşallah canım Rabbim hayırlısını versin. Ben sadece ona güveniyorum gerçekten stresli günler geçirdim ama AllahA teslim olmaktan başka yapacak bişey yok beta neden yavaş arttı ona anlam veremedik yani doktorun hesabına göre %70 artmış bakalım yarın az çok herşey netleşecek

Canım ben bazı formlarda okudum inşallah vardır bebis ilk negatif olup sonra pozitif e döndü yazan çok kisi okudum burda

Benim yaptığım iki test te önce geçersiz çıktı, yani tek çizgi bile yoktu. İlk yaptığımda idrar dağılmadı, ilk yarıda kaldı. 2. yaptığımda idrar hiç dağılmadı. Ardından birkaç gün sonra baktığımda pozitif olmuştu. Kanda da pozitifti.

Loveali canim ben dogum yaptim 7 ekim cuma gunu acil olarak 35+4 de kizlarima kavustum cok sukur 3 gunluk kuvez sonu evimize geldik iyiyiz rabbim sizlerede yasatsin bu guzel duyguyu ...
Ecmain

hayırlı olsun, Allah salihalardan etsin, sağlıkla büyüsünler inş. Hayırlı evlat, hayırlı kul olurlar inş.

Çift kese gördüğünüz zaman kaç haftalıktı? 5. haftanın sonunda tek kese varsa, ikizse 6. haftada çift kese mi olmalı?
Guzel duana amin diyorum 5+3 de tek kese 6+3 de cift kese goruldu 7+4 de kalp atislari duyuldu canim sen nasilsin varmi bir gelisme rabbim isteyen her kese saglikki bebekler nasip etsin insallah..

Guzel duana amin diyorum 5+3 de tek kese 6+3 de cift kese goruldu 7+4 de kalp atislari duyuldu canim sen nasilsin varmi bir gelisme rabbim isteyen her kese saglikki bebekler nasip etsin insallah..

Benim son adetim 9 eylüldü. 7 Ekimde leke şeklinde 2 gün sürdü. Adet oldum sandım, ama normal adet gibi değildi. Sonra biraz araştırınca hamile olabileceğimi düşündüm. Yürürken hatta namaz kılarken bile yorulma hissi vardı. Ama ben midemdeki şişkinliğe bağlıyordum. Aslında emindim birşeyler olduğuna. Ama yine de ümitlenmek istemiyordum. Hayal kırıklığına uğramak istemiyordum çünkü. İki test yaptım birkaç gün araylaydı sanırım. İkisi de geçersiz çıktı önce. Ne tek çizgi, ne çift çizgi. Birkaç gün sonra baktım testlere, çizgi vardı. Bu sefer dedim sonuç geçersiz herhalde. Neyse çok uzattım, sonuç olarak varmış birşey. Şuan 7+3 olmalı sanırım. 5+4 iken ve 6+2 iken gittik doktora. 6+2de kalp atışını duyduk. Bir umut ikiz olur olur belki diye düşündüm ama değil herhalde. 2 yumurtam oluşmuştu doğal olarak. Daha doğrusu bol bol incir yiyerek. Biri çatlamıştı, diğre çatlamaz dedi doktor. Halbuki ikisi de aynı boyuttaydı. Gerçi sağlıklı ve hayırlı olsun, bir tane olsun.

Benim son adetim 9 eylüldü. 7 Ekimde leke şeklinde 2 gün sürdü. Adet oldum sandım, ama normal adet gibi değildi. Sonra biraz araştırınca hamile olabileceğimi düşündüm. Yürürken hatta namaz kılarken bile yorulma hissi vardı. Ama ben midemdeki şişkinliğe bağlıyordum. Aslında emindim birşeyler olduğuna. Ama yine de ümitlenmek istemiyordum. Hayal kırıklığına uğramak istemiyordum çünkü. İki test yaptım birkaç gün araylaydı sanırım. İkisi de geçersiz çıktı önce. Ne tek çizgi, ne çift çizgi. Birkaç gün sonra baktım testlere, çizgi vardı. Bu sefer dedim sonuç geçersiz herhalde. Neyse çok uzattım, sonuç olarak varmış birşey. Şuan 7+3 olmalı sanırım. 5+4 iken ve 6+2 iken gittik doktora. 6+2de kalp atışını duyduk. Bir umut ikiz olur olur belki diye düşündüm ama değil herhalde. 2 yumurtam oluşmuştu doğal olarak. Daha doğrusu bol bol incir yiyerek. Biri çatlamıştı, diğeri çatlamaz dedi doktor. Halbuki ikisi de aynı boyuttaydı. Gerçi sağlıklı ve hayırlı olsun, bir tane olsun.

sweetdreams1985 canım merak ettim durumun nasıl ? kendime umut olacak yazıları takip ederken yazdıkların dikkatimi çekti sormak istedim.umarım bebeğinin de senin de sağlık durumlarınız iyidir

sweetdreams1985 canım merak ettim durumun nasıl ? kendime umut olacak yazıları takip ederken yazdıkların dikkatimi çekti sormak istedim.umarım bebeğinin de senin de sağlık durumlarınız iyidir
Canım benim bebeğim yok çünkü doktor ultrasonda kesenin boş olduğunu söyledi cumartesi yine gitcem kontrole ama artık bi umut kalmadı. Haftaya kürtaj olcam büyük ihtimalle ve içinde bulunduğum durumdan hayırlısı ile kurtulmak istiyorum. Senin ne sıkıntın var canım

gerçekten mi çok üzüldüm aynı durum benimde başımdan geçti.boş gebelik değildi ama 10.hafta da kalp atışları durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım.Allah yardımcın olsun,hayırlısıyla sağlığına kavuşursun inşallah.ben nisan ayında kürtaj oldum.biraz korundum şimdi tekrar düşünüyorum ama şimdi de pco çıktı.ekim aynın 25 inde çatlatma iğnesi oldum.bugün 10.günüm.sabah test yaptım benimde silik çizgi çıktı.beklemedeyim hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…