çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Allahim burda bekleyen tum arkadaslarimizin mutlulugunu,şu bir cumle haberden bize yansitsin insallah

Son düzenleme:
Selam bende 10gun menegon gone oldum bugun catlatma Oliver Gibi bir igne sag tumult a 25sol15santim sol tup kapali acaba olurmuki nedersiniz birde testi be Zaman yapsam sonuc dogru cikar

Selam papatya insallah olur sen neler yapiyorsun ole Cok dusunuyorumki hayirlisi olsun insallah 15cnm le hamile kalman varmi acaba

Selam papatya insallah olur sen neler yapiyorsun ole Cok dusunuyorumki hayirlisi olsun insallah 15cnm le hamile kalman varmi acaba
canm cm olarak bilemem ben bir kere çatlatma iğnesiyle hamile kaldım ama malesef kurtaj olmak zorunda kaldım. snra tedaviyi bıraktm evde kendi kendime bişiler yaptım kendiliğinden oldu şimdi şükür. ama canm benden sana tavsiye bu kadar düşünme düşündükçe strese girersin hormon dengeni bozarsın ve hamile kalman zorlaşır. birazcık akısına bırakmaya calış lütfenn

Hayirlisi ile kucagina al canim merak ettim kendi kendine neler yaptin catlatma ignesinden sonra neler dikkatli ettin

Hayirlisi ile kucagina al canim merak ettim kendi kendine neler yaptin catlatma ignesinden sonra neler dikkatli ettin
canm pko olduğu için önce kilo verdim 15 kadar. snra eşimde morfoloji sorunu vardı ona da son ay keçiboynuzu kürü yaptım. ama gerçekten belirti okumucam vücudumu dinlemicem diye kendime söz verdim ve tuttum hiç dinlemedm düşünmemeye çalştım oyalancak şeyler buldum. onun öncesnde her ay deli gibi düşünürdüm ve olmazdı yanii. kafan ne kadar rahat olursa sonuca o kadar cabuk ulaşırsın.

kizlar burada siz 2.cizgi gorevilitor musunuz yok gibi hayalet vir sey ben mi goruyorum yaaaaa ignenin 12.gunu kasik agrim ve bulantim var bulantim gecti ama simdi erken gebelik testi yaptim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…