çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlaaar testi yapalı 1 saati gecti yine silik cizgi var ilk 5 dk yoktu simdi tekrar baktim uzerinden cok gecti silik cizgi var belli oluyo sizce gecerliligi var mıdır

Kızlaaar testi yapalı 1 saati gecti yine silik cizgi var ilk 5 dk yoktu simdi tekrar baktim uzerinden cok gecti silik cizgi var belli oluyo sizce gecerliligi var mıdır
Vardır tabi kız niye çıksın o çizgi demi ama ayyyy hadi inşallah

Vardır tabi kız niye çıksın o çizgi demi ama ayyyy hadi inşallah
Yaaaa ne bileyim eşim umutlanma 1saat gecti gecersiz diyo ben de sen goruyor musun yoksa ben gormek istedigim icin mi goruyorum diyorum görüyorum ben de var ama gecersiz silik o koyu olmasi lazim diyo ah bilemedim ki doktorun demesine fore haftaya persembe test yapmaliyim

Canım o hiç hormon bulmasa niye çıksın diye düşünüyorum ama en iyisi sen yarın ilk idrarla yap bakalım bide biz acele ettiğimizden oluyo hep bunlar

Bugun çatlatma iğnesi on gun oldu sadece sağ tarafımda batma oldu ıkı gündür bel agrısı var bırde arada basım dondu bole uykuyu zaten severım test yapsammı beklesemmi ne dersınız

Bugun çatlatma iğnesi on gun oldu sadece sağ tarafımda batma oldu ıkı gündür bel agrısı var bırde arada basım dondu bole uykuyu zaten severım test yapsammı beklesemmi ne dersınız
Yap bakalım canım bi benim pozitifti 10.günde de

Canım naptın merk ettim ben bugün normal gebelik yaptm sonuç bu sizce nasıl. Bugün 12.günüm

Canım naptın merk ettim ben bugün normal gebelik yaptm sonuç bu sizce nasıl. Bugün 12.günümEki Görüntüle 1885644
Cnm büyük ihtimalle hamilesin bende üç ay çatlama iğnesi oldum 8. Gün test yapmıştım bir saat sonra çok çok silik bir çizgi vardı ve günlük yapmaya devam ettim 10. Gün tamamen kayboldu snn 12. Günde bu kadar belirgin çıkmış kesin hamilesin bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…