çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim cinsiyetini ogrendinizmi canim bu arada nasil oldunuz lekelenmen olmuyor degilmi birde O ozge87 onun degeri nasil oldu acaba yazdim cvp yok dustumu ki
Dün kontrolümuz vardı prensimiz geliyomus inş lekelenme yokta kasilmam var canım geçen haftalarda vardı hala progestan kullaniyodum dün kontrolde yine kasılma var bu hafta ful dinleniyosun dedi kocaman bi çıkıntı gosterdi bize de bu bölge diye çok şükür bebeğe zararı yok ama bisey yapmayıp dinlenceksin dedi zor geciyo o yüzden biraz bugün de biraz gergindim işe verdim kendimi Yoruldum sanırım agrim var biraz

Dinlen cnm bos ver is gucu ben yapamiyorum esim supurup paspasliyor bende toz ve mutfak isi yormadan birseyler yapmaya calisiyorum sende bu aralar bol bol dinlen massalah pasaya rabbim saglikla nasip etsin canim

verdim bakalım hayırlısı
Insallah vardir canim bebeginlesindir ne zaman cikar sonuc merakla bekliyorum buralarda cok konustuk derdimizi dinledik insallah rabbim isteyen herkese sagliki bebekler nasip eder

Dinlen cnm bos ver is gucu ben yapamiyorum esim supurup paspasliyor bende toz ve mutfak isi yormadan birseyler yapmaya calisiyorum sende bu aralar bol bol dinlen massalah pasaya rabbim saglikla nasip etsin canim
Dinleniyodum annemler fln geldi onlar gelince bi anda ayaklandim bi hafta 10 gün baya tempolu geçti bide çok stresliyim gerginim bu ara bugün de oyleydim Dr un dediği fln umrumda olmadı şimdi de ağrıyla oturuyorum çok sinirlerim bozuk

Neden oyle yapiyorsun loveali.Gercekten cok kizdim sana

Neden oyle yapiyorsun loveali.Gercekten cok kizdim sana
Canım biraz gergin stresli günler geciriyorum bu ara takıntılı bi yapım var bide ailem den uzaktayim bazen çok koyuyo o yüzden ruh halim kotu biraz

A
Canım biraz gergin stresli günler geciriyorum bu ara takıntılı bi yapım var bide ailem den uzaktayim bazen çok koyuyo o yüzden ruh halim kotu biraz
Anliyorum ama kendini fiziksel olarak yormani anlayamiyorum.Hem gebelik duygusallastirirmis demekki sen tam o donemdesin.Annenleri ozluyosun ama,sende su anda bir yavrunun annesisin ve senin butun hislerin,yorgunlugun ona geciyor canim benim...Canin sıkıldıkca onunla bulusacagin ani dusunmeye calis.

Fiziksel olarak ta işte dün stres oldum bi anda kendimi kaybettim sanırım ailem buradaydı bi hafta 10 gündür evim doluydu annemler yengeler yeğenler onlar gidince yine boşluğa dustum sanırım geçer inş

Kızlar çarşamba hcg 9.91 di şimdiye düşmüş olmalıydı iğne etkisiyse bu sabah test yaptım da 11. gün

Eklentiler

• IMAG0993_1_1.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…