çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar çarşamba hcg 9.91 di şimdiye düşmüş olmalıydı iğne etkisiyse bu sabah test yaptım da 11. gün :dondurma:
Rabbim en hayırlısını versin inşallah hamilesinizdir 2 gün önce test yaptınız mı idrar testi ama hani bundan koyumuydu açıkmıydı belki öyle bi kıyaslama yapılabilir

Rabbim en hayırlısını versin inşallah hamilesinizdir 2 gün önce test yaptınız mı idrar testi ama hani bundan koyumuydu açıkmıydı belki öyle bi kıyaslama yapılabilir
9.91 çıktıktan sonraki sabah yaptım yani dün aynıydı canım

Canım esim kızdı adetin geçmesini beklicem geçen tedavide böyle çıkmamıştı bakalım evde takip edeyim haftasonu artık
Canım beta da düşse de idrar da cikabiliyo başıma gelmiş olduğu için diyorum o yüzden en sağlıklısi kan ver inş bebis seninledir hadi hayırlısı bakalım

Canım beta da düşse de idrar da cikabiliyo başıma gelmiş olduğu için diyorum o yüzden en sağlıklısi kan ver inş bebis seninledir hadi hayırlısı bakalım
Yaa idrarda çıktığında beta kaç çıkmıştı senin ? Evdeki testlerde bayağı hassas o zaman ya

Yaa idrarda çıktığında beta kaç çıkmıştı senin ? Evdeki testlerde bayağı hassas o zaman ya
Ben ilk ignemde bilmiyodum iğne etkisi olduğunu 8-9. Günde idrar yaptım pozitif diye gittim kan verdim 30 lardi biseydi sonra iki gün sonra verdi 16 lara düştü ve 14. Gün fln tamamen negatif ti kan da ama 16. Günde senin ki gibi idrar da çıkmıştı benim 3 ignede hepsinde de 16. Gün bile böyle çıkıyordu kan da olmasa da idrardan biraz geç attim ben ins senin oyle değildir en sagliklisi kan vermek boşuna ümit etmemiş oluyo insan

Ben ilk ignemde bilmiyodum iğne etkisi olduğunu 8-9. Günde idrar yaptım pozitif diye gittim kan verdim 30 lardi biseydi sonra iki gün sonra verdi 16 lara düştü ve 14. Gün fln tamamen negatif ti kan da ama 16. Günde senin ki gibi idrar da çıkmıştı benim 3 ignede hepsinde de 16. Gün bile böyle çıkıyordu kan da olmasa da idrardan biraz geç attim ben ins senin oyle değildir en sagliklisi kan vermek boşuna ümit etmemiş oluyo insan
Benim 9. günde 9.91 çok daha düşüktü canım doğru söylüyorsun çok umutlanmak istemiyorum giderek zaten alıştım günümü beklemeye

Bugün iğnenin 13. günü test koyulasmadi ama silik kaldı akşam yaptım testi sabah da tekrarlicam bakalım adet günü geçmeden kan testi yok

Eklentiler

• IMAG1006_1.jpg
    IMAG1006_1.jpg
    56,1 KB · Görüntüleme: 111
Ve 14. gün az önce işyerinde yaptım testi beş dakikada çıkan sonuç heycan yaptım :))

Eklentiler

• IMAG1021_1.jpg
    IMAG1021_1.jpg
    39,3 KB · Görüntüleme: 99
X