çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Canım benim cok tesekkur ederim. Bn sadece klomen kullandım 2. Ayımdayım hatta 3 yumurta var güzel dedi bakalım bu ay nolcak

Canım benim cok tesekkur ederim. Bn sadece klomen kullandım 2. Ayımdayım hatta 3 yumurta var güzel dedi bakalım bu ay nolcak
Bende 3 ay klomen artı çat iğnesi oldum halbuki Dr um istemiyordu çünkü hem daha yeni evliydim hem de sorunun yok diyodu sonra esimi goturduk işte onda öyle çıkınca sonuç Dr uma yazdım geliyim mj diye bağırdı önce eşinin tedavisi dedi o yüzden önce eşin için uğraş bakalım bu arada kafani rahatlatmış olursun belki ben diyorum ya hiç ama hiç beklemiyodum o ay bi sure inanamadim hatta hadi bakalım inş işe yarar sizde de ama aksatma mutlaka her gün yap içir bunu

Bugun başlarım canım etmem biraz da nasip bu işler ya dimi

16 aylık evliyim başlarda 2 ay koruduk sadece bayadır deniyoruz bakalım devam canım ya
Benimde daha yeni bi sene oldu hiç korunmadim ama mantar tedavisi fln oldum ben o ara doğru durust iliski fln olmamıştı 9. Ayimda kaldım işte bende Rabbim herkese yaşatsın inş bu duyguyu hayırlısı olsun

Benimde daha yeni bi sene oldu hiç korunmadim ama mantar tedavisi fln oldum ben o ara doğru durust iliski fln olmamıştı 9. Ayimda kaldım işte bende Rabbim herkese yaşatsın inş bu duyguyu hayırlısı olsun
İnşallah canım röntgen istemiş çektirmeli mi sizce

Canım onı bilmiyorum ama sperm tembelliği olabilir röntgen çekelim demiş öğrenirsem yazarım
canım benm eşimin morfolojisi çok düşüktü. sperm sayısı da azdı. bendede pko vardı ben kilo verdim eşime de keçi boynuzu kürü yaptım.kürü yaptığım ilk ay hamile kaldım. eğer eşinde bi sıkıntı varsa kesinlikle keçiboynuzu kürünü öneririm.

O bölgede damar genişlemesi canım bi nevi varis gibi düşün ve buna bakıyorlar ki varikosel mi etkiliyo sperm sayısını yada şekil bozukluğunu fln yoksa başka sebeplerden mi diye he birde esin sigara kullaniyosa ya bıraksın yada kesinlikle azaltsin

İğnemin 8.günü canım eşim sperm testi yaptırdı sayı11 milyon dediler yani normali 20 küsür milyonmuş düşük dediler bilgisi olan var mı
Ben de 19unda oldum canım iğne. Total 276.120.000 ileri 92.040.000 yazıyo canım doktor problem yok demişti ben de araştırmadım bi daha ama ilacı var diye biliyorum ben keçiboynuzu falan da yapabilirsin o kdr da kötü değil sonuç bence

Kullanıyoruz ikimizde canım bırakmayalız evet aşırı içmiyoruz ama tatlım şekil bozukluğu derken penis ten mi bahsettin anlamadım

Kullanıyoruz ikimizde canım bırakmayalız evet aşırı içmiyoruz ama tatlım şekil bozukluğu derken penis ten mi bahsettin anlamadım
Bende kullanıyorum eşim de çok fazla kullaniyo Dr sonucu gorunce direk sigarayı birakiyosun dedi ama ben kendimde kullandığım için bi anda birakamicani biliyodum ve baskı yapmadım sadece azaltmasini istedim ve öyle de yaptı bi paketi 4 gün fln gidiyodu sizde öyle yapın esin azaltsin tabi hamile kaldım bizimki yine aynı hızla devam :) şekil bozukluğu yok sperm için dedim canım sperm de de şekil bozukluğu oluyo ondan da bebek olmayabiliyor ve varikosel dediğimiz şeyde bunu etkileyebiliyo mesela çok dar kıyafetler giyiyosa giymesin çok ayakta kalmamaya ve çok sıcak duş almamaya dikkat etsin

H ımm Tamam canım valla sinirlerim bozuldu yaa o kdr zamandır boşuna uğraşmış gibi
Öyle düşünme canım bak bende senin yaşadığını yaşadım diyorum ya ama eşim de öyle çıkınca biraz rahatlamistim bile ve o ay hamile kaldım hayırlısı dedim hep Rabbim en hayırlı ayında ramazan da verdi mujdemi keseyi gorduk ben hala inş hamileyimdir diyodum :) inanamadim Mevlam ümidini kestiği anda dua na amin dedirtiyor ilaç kullandığım dönem yok iliski günü yok bilmem ne çok takiliyodum buda eşim e de yansıyor bak biraz rahatlat biraz zor ama inan o an oluyo

Ne güzel kpnul
Ne güzel konuşuyorsun röntgeni de çektirelim sonra kafamız rahatlasın umarım öyle olur

Ne güzel kpnul

Ne güzel konuşuyorsun röntgeni de çektirelim sonra kafamız rahatlasın umarım öyle olur
Aynen canım öyle yapın ameliyat fln derse de hemen yaptirmayin keçi boynuzuna başla sen Rabbim inş güzel haberlerini okutur hayırlısıyla inş hadi bakalım

Aynen canım öyle yapın ameliyat fln derse de hemen yaptirmayin keçi boynuzuna başla sen Rabbim inş güzel haberlerini okutur hayırlısıyla inş hadi bakalım
Tamam canım cok saol haberleşiriz duruma göre 8 gün içimde gebe olup olmadığımı anlayacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…