çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bende cok korkuyorum bugun 8. Gunum sabah test yaptim negatifti.bu ayda husrana ugramaktan cok korkuyorum.biz zaten boyle gunleri saymaya devam edersek hamile falan kalamayiz sallamayinca oluyo
Bak bu çok doğru yaşayan biri olarak söylüyorum 3 ay sizler gibi klomen di çat ignesiydi ne olacak ne bitecek takıldım durdum boşuna hormon yukletmisim vücuda ramazan da tamamen sildim kafadan ne iliski takip ettim ne başka bisey eşim de sorun çıkmıştı ama Rabbim zamanı geldi ve ol dedi gerçekten Dr um bana da diyodu kafada bitiyo biraz diye takmadigim ay hamile kalmisim çok saskindim hala da o günü test yaptığım anı hatırlıyorum bi sure inanamamistim

Kızlar merhaba benimde bu ay ise yaramadi dun adet oldum simdi sorum şu dun kahverengi lekelenmem oldu diye yazmistim ardindan pembe geldi az az yok gibi kanamam oldu bu sabah adet kanamam cok siddetli ve agriliydi.Simdi benim adetimin 1.gunu dun geceydi dimi azcik gelmis olmasina ragmen.cunku 3.gunu klomene baslayacagim 3.gunde bu dogrultuda yarin oluyor kafam karisti yardimci olur musunuz

Evet az da olsa birinci günün

Yap ya nolcak sevcan.bazi insanlarin idrara hcg hizli gecmeyebiliyor ama genellikle 12. Gunden sonra cikan neyse o.Elbette istisnalarda vardir

Aynen akşam da olsan ilk gün sayılıyor cnm Hayırlsıı olsun inşallah

arkadaşlar merhaba, ben bugün doktora gittim. kist oluşmuş malesef bir ay tedavi yok.. bir ay sonra isterseniz aşılama deneyelim dedi... klomen kullnarak yumurtam 18 cm olmuştu çatlatma iğnesi yapmıştım .. ama adet oldum ve malesef herşey boşa çıktı... bide kistim oluştu.. moralim bozuk... nasıl toparlicam kendimi bilmiyorum...

Canım kıst ıcın bırebır sogan kuru bence adettın bıttıkten sonra 15 gun onu yap kıst fln kalmaz allahın ıznıyle sogan kurunu kullanıpta o ara hamıle kalan cok kısı vR

Kizlar 9. Gün idrar testi yapip silik cizgi gören var mi?

Rihank adet oldugun gün sogan kürü başla günde iki defa iç 15 gün boyunca bunu yap.16. gün incir- havuç kürü başla o da yumurtani catlatacak adet olana kadar da buni yapmayi dene bence.

Benim sekiz silik dokuz yok gibi on yine silik on iki silik çıkmıştı sonra 15. gün kan verdim 1.20 ve akşama adet olmuştum şimdi de iki gün oldu iğne olalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…