çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Benim sekiz silik dokuz yok gibi on yine silik on iki silik çıkmıştı sonra 15. gün kan verdim 1.20 ve akşama adet olmuştum şimdi de iki gün oldu iğne olalı
Dün benim de negatifti bugun boyle silik cikti attim fotoyu

Eklentiler

• IMAG0405_1.jpg
    IMAG0405_1.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 96
Yok galiba benim elmol cunku aksam yaptim negatifti.hic cizgi yok :KK43:
Çok erken davranmissin benim 3 ignem de de 16. Güne kadar bu çizgiyi gormustum iğne ilaç kullanırken erken davranmamak gerekiyo inş yine de döllenme olur ve bebis seninle olur

Yok galiba benim elmol cunku aksam yaptim negatifti.hic cizgi yok :KK43:
Canım henüz erken benim de bi kayboldu sonra tekrar çıktı 15. gün kanda çıkmayınca kesinleşti 14. güne kadar bekle canım geç döllenme olur iğneden iki gün sonra çatlama da olmus olabilir adet olmadıkça ümit vardır

War Can'ım iyi değil.. En sonuncu ili test 2 katından daha fazla artmıştı bugun test sonucun 1200-1500 çıkması gerekirken. 471 çıktı. Yani dört günde sadece 100 birim artmış.. Doktor ğrogestana bırak sağlıksız gebelik kanama ile vücut dışarı atar dedi.. Bekliyorum keşke test hatalı olsa :KK43:
Senden guzel haberler aliriz insallah canim

Kızlar merhaba geçen aydan beri yazamadım.gebelik olmadı bu ay tekrar 5 gün klomen ve ovi çatlatma iğnesi vuruldum bakalım bekliyorum doktor muayene de güzel 3 yumurtan oluşmuş dedi bakalım görcez ne olacak

İğnemin 8.günü canım eşim sperm testi yaptırdı sayı11 milyon dediler yani normali 20 küsür milyonmuş düşük dediler bilgisi olan var mı
Hareketli sayısı kaç canım benim eşimin de hareketli sayısı çok dusuk tu Dr önemli olan bu dedi ileri hareketli lazım dedi

Canım onı bilmiyorum ama sperm tembelliği olabilir röntgen çekelim demiş öğrenirsem yazarım
Canım sende sorun yoksa boşuna o hormon ilaçlarını kullanma 3 ay kullandım boşuna hormon yukletmisim kendime eşim le gittik ileri hareketli sperm de dusuk çıktı ultrason da da varikosel çıktı ve Dr ilaç verdi eğer değer yukselmezse ramazan da kontrol vardı ameliyat bile dedi ama o ilaca bi kaç gün olmuş başlayalı ben hamile kalmisim birde ben keçiboynuzu kürü yaptım sperm sayısı için çok etkili belki de o etki etti bence uygulamaya başla eşine

Canım sende sorun yoksa boşuna o hormon ilaçlarını kullanma 3 ay kullandım boşuna hormon yukletmisim kendime eşim le gittik ileri hareketli sperm de dusuk çıktı ultrason da da varikosel çıktı ve Dr ilaç verdi eğer değer yukselmezse ramazan da kontrol vardı ameliyat bile dedi ama o ilaca bi kaç gün olmuş başlayalı ben hamile kalmisim birde ben keçiboynuzu kürü yaptım sperm sayısı için çok etkili belki de o etki etti bence uygulamaya başla eşine
Kür nasıl oldu canım ne güzel hamiş kalmışsın hareketli sperm sayısı %36 hareketsiz 64 canım sonuç kötü mü

Kür nasıl oldu canım ne güzel hamiş kalmışsın hareketli sperm sayısı %36 hareketsiz 64 canım sonuç kötü mü
Benimkinin %12 ydi hareketli sayısı senin yine iyi Dr bize %45 fln olmalı demişti bizim çok dusuktu ama dediğim gibi eğer sende problem yoksa kesinlikle ilaç kullanma ve dediğim kürü uygula kafani rahat bırak ben böyle yaşadım bunu o ay tamamen eşim e odakladim dedim olmicak demekki ameliyat nasıl olur ilacı çok pahalı derken o ara ilişkiyi bile önemsemedim kalmisim işte kürü yaziyim şimdi

Bak şimdi ben şöyle yaptım o şekilde yaziyim sana 2 su bardağı kaynayan suya 6-7 tane keçiboynuzu nu ufak kırıp suga at ağzını kapat 3 dk kaynat orta ateşte sonra altını kapat 20 dk dinlendir ve sonra suyunu süzüp bi bardağını sabah bi bardağını yatağa yatarken içir bir hafta böyle sabah akşam .... Sonrasında da yine 1 bardak bide az fazla kaynayan suya yine 4-5 tane keçiboynuzu ayni şekilde kır at yine aynı şekilde 3 dk kaynat 20 dk dinlendir yatağa yatarken sadece akşamları içir ... Hayta benim eşim seviyordu kendini de yedi öyle tozunu da aldı yedi şifa olur inş bende vesile olmuş olurum Allah in izniyle :)

X