çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar benim bir yumurtam oluyordu her ay gelişiyordu ama catlamıyordu. 6 aydır hem yumurta takibi hem ovulasyon takibi ile gebe kalamadım.Gecen ay birde catlatma iğnesi ile denedim yine olmadı.Sonra çok arastırdım acaba tuplerimde sorun var diye düşündüm.Ve bir ebe nineden öğrendiğim seyi yaptım.Oncelikle bu yöntem için yumurtlama tarihini bilmek gerekiyor ,çatlatma iğnesi kullanıyorsanız zaten biliyor olacaksınız.Adetin üçüncü günü başladım herakşam bir tencerede hazır su ile incir,bir tencerede soğan kaynattım.Soguyunca dolaba koydum içindekileri süzmedim oylece dolaba koydum.Sabah ac karına önce sogan suyunu içtim kahvaltıdan sonra da bir iki saat sonra inciri içtim hep öğünlerden önce bir ondan bir ondan içtim.Saracoglu birlikte yapmayın diyor ama ben birlikte yaptım yine de kendiniz bilirsiniz.Yumurtlama gününden üç gün önce her aksam bir tencerede bir bucuk iki litreye yakın suyu kaynattım içine ortalama 250 gram ebegümeci attım onu sert bir kovaya bosaltıp 5 dakika beklettikten sonra battaniyeyi belime sarıp kovaya oturdum.Yandıkca arasıra poponuzu yükseltin ama kalkmayın boncuk boncuk terlemeniz gerek .Su poponuzu kaldırmadan oturacagınız sıcaklıga gelince içine iki kaşık buharlaşan merhem vicks attım.bunu üç gün boyunca yaptım,yumurtlamadan önceki üç gün.toplamda neredeyse bir- bir bucuk saat oturuyordum o buhara tupleri acıyormus.Ama bunu yaptıktan sonra kendizi sakın sogutmayın,dustan cıkınca sıcak birseyler giyinip ayaklarınızın altına vicks sürüp corap giyin ve brlinize sıcak su torbası koyun.Ve yumurtlamadan ya da catlama iğnesinden bir gün önce ilişkiye girdim.preseed diye bir jel var 150 tl gibi birseydi sanırım.İlişkiden önce vajinaya enjekte ediliyor.Uzerinde 3 birin enjekte edin diyor ben 1 birim enjekte ettim cünkü cok saglıksız spermleride yukarı tasımasını istemedim.çatlatma iğnesinden sonra artık buhar yapmayın tehlikeli.soganı da içmeyin ama incire devam bu arada ben gunde 5 kasıkta memleketten getırttiğim dut pekmezini yedim.Bu kadar. inşallah faydasını görürsünüz gelecek ayda sizinlileri burdan öğrenirim yüce rabbim

Ever cnm allahın izniyle 10. Gün idrarda negatifti kanda 5.3 du bugun yani 11. Gün 17.9 cıktı dr um gebelik var dedi insallah katlanır degerim pzt tekrar edicem.
Canım ne güzel nazar değmesin cok sevindim adına yaa maşallah ne kdr uğraşmışsın Rabbim de boş çevirmemiş seni.bnde 1 yıldır deniyorum normal yoldan 2 aydır klomen iğne ama şuan yok eşimde sperm yetersiz çıktı bugun öğrendim bilmiyorum napıcam diğer arkadas baya yol gösterdi saolsun ama kafam kötü maalesef

Canım ne güzel nazar değmesin cok sevindim adına yaa maşallah ne kdr uğraşmışsın Rabbim de boş çevirmemiş seni.bnde 1 yıldır deniyorum normal yoldan 2 aydır klomen iğne ama şuan yok eşimde sperm yetersiz çıktı bugun öğrendim bilmiyorum napıcam diğer arkadas baya yol gösterdi saolsun ama kafam kötü maalesef[/QUOTE

Canını hiç sıkma sen 2 birim kullan jeli cünkü o jel senin durumda olanlara faydalı oluyor.spermin daha kısa surede daha uzun yol almasını saglıyor .tabi once allahın izniyle kalacaksın insallah.catlatma iğnesinden önce de yap 36 saat sonra da yap ertesi gün yine ama hep jeli kullan.internetten isteme canım sahte olabilir eczaneyi arıyorsun Depodan istiyorlar.selcuk ecza deposu ile calısan tum eczaneler satıyor

Canım ilk defa senden duydum bu ay şuan iğnenin 8. Günü eğer gebe kalmazsam ki kalacağımı artık sanmıyorum o kremden alayım 150 tl dedin dimi kullanımını tam yazar mısın canım

Canım ilk defa senden duydum bu ay şuan iğnenin 8. Günü eğer gebe kalmazsam ki kalacağımı artık sanmıyorum o kremden alayım 150 tl dedin dimi kullanımını tam yazar mısın canım

Cnm prenses jel doğal malzemelerden yapılıyor krem değil jel.ilişkiden 15. Dak önce gibi onun bir özel aparatı var onun içine sıkıyorsun sonra vajina nin içine boşaltıyorum.Üzerinde yazıyor zaten kullanım şekli.

Cnm preseed jel kullanimi uzerinde de yaziyor.onun bi aparati var jeli onun icine doldurdup vajinana enjekte ediyorsun

Tamam canım teşekkür ederim kan tahlili için iğneden sonra kaçıncı gün yaptırmalıyım

Canim bunyeden bunyeye degisiyor bir de kaclik vuruldugun da onemli.Ben ovitrelle 250 vurulmustum iki vuruldugumda da 8 gunden sonra atti vucudum cunku kan testi yaptim ordan biliyorum.Ama dr lar 14. Gun test yapin diyor

Ever cnm allahın izniyle 10. Gün idrarda negatifti kanda 5.3 du bugun yani 11. Gün 17.9 cıktı dr um gebelik var dedi insallah katlanır degerim pzt tekrar edicem.
Canım inş bebis vardır ama benim ilk iğne de 11. Gün 20 ustu bi kan değeri çıkmıştı inş iğne etkisi değildir ve artış olur

Canım inş bebis vardır ama benim ilk iğne de 11. Gün 20 ustu bi kan değeri çıkmıştı inş iğne etkisi değildir ve artış olur

Canim bir gun once 5.3 olup birgun sonra 17.9 a yukseldigi icin dr gebelik var dedi bence.Hem herkesin vucudu ayni hizda atmiyor igneyi.Mesela benim gecen ayda 9. Gün 3.59 du 10. Gün ise 2.54 dü .yani sanirim artis oldugu icin gebelik var dedi. Pzt tekrat betahcg dedi.Insallah hayal kirikligi yasamam Loveali Loveali

Canim bir gun once 5.3 olup birgun sonra 17.9 a yukseldigi icin dr gebelik var dedi bence.Hem herkesin vucudu ayni hizda atmiyor igneyi.Mesela benim gecen ayda 9. Gün 3.59 du 10. Gün ise 2.54 dü .yani sanirim artis oldugu icin gebelik var dedi. Pzt tekrat betahcg dedi.Insallah hayal kirikligi yasamam Loveali Loveali

Tabii onemli olan devam etmesi.tutunamayip duse de bilir.duzenli hcg artisi gerekiyor.
Birde sen hangi igneden kaçlik vuruldun canim.

Tabii onemli olan devam etmesi.tutunamayip duse de bilir.duzenli hcg artisi gerekiyor.
Birde sen hangi igneden kaçlik vuruldun canim.
Evet onu sonradan okudum canım öyleyse inş tutunur diyelim gebelik başlamış demekki çünkü artış olmuş dediğin gibi hakkında hayırlısı olsun inş benim ignem 3 ude otrivelle 250 ydi sanırım ama benim senin gibi olmadı 11. Günde ilk ignemdi bilmediğim için iğne etkisi olduğunu idrar yaptım pozitif gorunce kan verdim kanda da çıktı ama sonra dustu tabi senin artış olmuş hadi bakalım 3 lere 4 lere katlanır inş :KK66:

X