çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

canim iyisiniz degilmi simdi neden serum verdiki canim hayirlisi olsun 16+ da daha kesin oluyor canim daha 14+ dasin ben 20 +2 de detayliya girdim oyle alis veris yaptik yoksa 16+5 de ogrenmistik yinede bir iki birsey aldik bandana gibi kucuk seylerden :))

canim naptin insallah bebeginlesindir guzel haberler bekliyoruz insallah

canim naptin insallah bebeginlesindir guzel haberler bekliyoruz insallah
Canım ben bugün hastaneye gidemedim annemle başka işler vardı bide cesaret edemiyorum sanki çıkmayacak gibi geliyo yüzleşmekten korkuyorum kan testi negatifse diye ama gebelik testi almiştim çoklu. yarın sabah yapayım pozitifse sonrada kan vermeye gideyim diyorum artık 16. Gün iğne etkisi kalmaz herhalde demi

Ovulasyon testi ile erken gebeligi ogrenebiliyorsun canim ben onla ogrendim :))

Ovulasyon testi ile erken gebeligi ogrenebiliyorsun canim ben onla ogrendim :))
Evde var canım ovulasyon testim akşam gittiğimde yapayım inşallah buraya atıp seni etiketlerim ayy var mıdır acaba çok heyecanlı bi bekleyiş. Arada sanki adet olacak gibi karın ağrım oluyo sol kasığımda falan sonra geçiyor bide hep bi ıslaklık hissediyorum aha şimdi oldum diye gidiyorum lavobaya ama hiçbişey yok beyaz losyon gibi bi akıntım var ama miktarı ax böyle vıcık vıcık değik

Canım ben bi kasılma fln yaşadım hala da o yüzden progestan kullanıyorum ya agrim var deyince kendi Dr umu aradı nöbetçi Dr ona bilgi verdi ağrıyı kesmek için serum taktı sanırım kasık agrim vardı baya cinsiyet i zaten ben hiç merak etmiyorum birşeyler almayı da dusunmuyorum :) nasip olursa Rabbim izin verirse son aylarda alırım inş :)16 . hafta da kesinleşir zaten kendi Dr uma kontrolüm var 14+5 çıktık ultrason da adete göre 3-4 gün önde gidiyo hayırlısı bakalım :)

Sanki var gibi belirtilerin hayirlisi olsun canim

Hadi masAllah barekAllah Rabbim devamını da hep böyle güzel getirsin unutma ama 3 ayın çok önemli cookkk dikkat edeceksin hele ki böyle lekeler kanamalar varken bi yere çıkma çok fazla hareketli olma yat dinlen sakin ilişkiye fln girme

Tamam Can'ım inşallah dinleniyorum zaten işe gitmiyorum.. İnşallah sağ salim kucağımıza alırız :))

İ

amin inşallah Can'ım.. Dualarınızı eksik etmeyin.. Sizin de ilk kese kontrolünüz vajinal yolla muayene ederek mi oldu?!?
Hayir canim karindan hemen gitme zaten vajinal baktirma canim biraz bekle bir hafta 10 gun kadar

O ozge87 benim de karından baktı kese için kalp atışı içinde öyle oldu hiç vajinal ultrason olmadi çok şükür

Neden?!! Doktorum beta Hcg 1500-2000 de vajinal bakarim dedi.. Karindan ne zaman bakılıyor ki ?!? Vajinal zararlı mı ?!? İnternette 12.haftaya kadar vajinal bakılabilir diyordu?!?!
Ben 5+3 de uste goruldu canim neden baksinki vajinal enfeksiyon filan olur ama sen bilirsin sen 4+ haftadasin haftaya usten gorulur bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…