çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar benim de adetin 9. günü sağda 12 solda 14 mm iki yumurta var doktor geç cevap veriyor dedi cuma tekrar çağırdı iğne olacak kadar büyür mü cumaya kadar

Aradım yarın beta Hcg tekrarla beni ara dedi.. Bugun hiç kahve rengi gelmemişti. Bi anda bir az da olsa kırmızı gelince korktum
Hmm hayırlısı bakalım dinlenmekten başka yapabilecegin bisey yok tatlım şuan inş korktuğumuz gibi olmaz

İnşallah sende boyle birşey olmuş muydu ?!? Şimdi wc ye gittim yine kahve rengi, bir de ayaklarım üşüyor çorap giydim
Canım dedim ya benim 6-7. Haftamda lekelenme oldu kalp atışını duydum ertesi gün lekem geldi progestan başlamadı Dr bayram sonrası da dışarda fln bisey yoktu kontrole gittim içerde kanama vardı senin haftalarında bariz bi kanama olmadi ama olan hastanelik olup hatta yatış yapan bile oldu bizim grubumuzda inş hayırlısı olur dua edelim

Çörekotu bal tarçın karışımı kür var canım oda yumurta geliştiriciymiş. Ama hem infolic hem o ağır gelebikirmiş ben yapmadım onun için kür. Sen tedavi oluyo musun
Klomen kullandım canım bu ikinci kez olacak başka bi tedavim yok

Hadi hayırlı olsun canım yumurta takibi oldu mu yada iğne oldun mu?
Evet canım 12. Gununde oldu 13. Gununde iğne oldum yarın iğnenin 15. Gunu kan vermeyi düşünüyorum bakalım. Bugün gebelik testi yaptım ikinci çizgi silik de olsa çıktı ama iğnenin etkisi diye aldırış etme meye çalışıyorum

calamityjane canım sana bişey sorcam seninde adete 1 gün kala falan vajinal bölgenin hemen üstünde karın kısmında adet olacak gibi ağrın oldu mu?? Sanki benim adet ağrılarım başladı gibi daha kan da veremedim başka işlerim var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…