çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Bu arada Loveali Ikra meyra .. Biliyorum ayıp ama yine de sormak istedim.. Sizdeki kahve rengi akıntı resimdeki gibiydi değil mi ?!?
Benim çok gelmemişti ama geldiğinde evet böyleydi canım kırmızı gelince korkun diyo genelde Dr lar bunu pek onemsemiyolar ama dedim ya bu bi uyarı dinlen diyo vücut sana uyarıya uymazsan Allah korusun devamı kötü gelir

Ikra meyra teyzesi bu son ultrason resmimiz :) 12+2 flndik :)

Eklentiler

• IMG_20160816_232440.JPG
    41,5 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_20160816_232520.JPG
    69,2 KB · Görüntüleme: 81
Tamm anlaştık..
Ben sana demeyi unuttum progestan ağır bi ilaç bi kaç gün sonra baş dönmesi yapabilir ve bulantini tetikleyebilir ağızdan aldığında yapiyo bunları ben acillik olmuştum eğer bu şikayetlerin olursa Dr unla gorus vajinal kullanmanı fitil olarak yanı tavsiye edebilir aklında bulunsun noluyo bana deme :)

Tamamdır...

O ozge87 bebisimibeklerkenkalp Ikra meyra burda adını sayamadığım diğer kızlar az önce yaptım gebelik testini çok silik 2. Çizgi var resmi yüklüyorum ama görebilir misiniz bilmiyorum. Kontrast ile oynamayı bilen varsa aranızda oynayıp tekrar yükleyebilir mi birde siz değerlendirin bakalım :)

Eklentiler

• _20160817_093118.JPG
    46,5 KB · Görüntüleme: 87
  • _20160817_092452.JPG
    42,7 KB · Görüntüleme: 84
  • DSC_3834.JPG
    17,4 KB · Görüntüleme: 83
Evet CNm var. Özellikle ikinci resim de.. Bence 2 gün sonra tekrar yap.. HAyirlisi olsun KuzumMmmmmmm... Insallah senin haylaz senledir :)

Evet CNm var. Özellikle ikinci resim de.. Bence 2 gün sonra tekrar yap.. HAyirlisi olsun KuzumMmmmmmm... Insallah senin haylaz senledir :)
Canım yaa hiç belirtim yok dun adet olacak gibi bi sancı girdi karnıma aha tamam oldum dedim 10 dk sonra geçti. Ama akıntı kasık ağrısı göğüs hassasiyetim hiçbişey yok cuma gunu adet gunum bide o gun yapayım inşallah Sağol canım

Var gibi duruyor Cnm hadi hayırlısı inşşş cuma tekrar yaparsın netleşir :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…