çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Aynen canim 29 dan gun aldik sukur sende 14 den gun aldin sukur bugunlerimize rabbim isteyen her kadina bu duyguyu yasatsin insallah benim kizlar sukur iyiler canm 1.250 grm civari olmustur 26 haftada 920 grm lardi sen ogrendinmi kizmi pasama canim usg varsa paylas bakim tahminde bulunayim :))

Son düzenleme:
Canım sende benim gibisin benim de bu ay iki yumurtam oluşmuş büyüklükleri 19-18 mm idi. 4 Ağustos da çatlatma iğnesi oldum. 3-4-5-7 Ağustosda ilişki oldu eşimin sperm sayısı normal olduğu için üst üste yapmakta sakınca görmedim. Bugün iğnenin 13. Günü yarın gebelik testi yapacam inşallah bilmiyorum tuttu mu??? Sende belirti falan tarzı bişey var mıydı

Aynen benim de eşimin spermi iyi çıkmıştı oyüzden her gün olabilir dedi doktor. İnşallah tutmuştur canım:) benim hiç kesilmemişti Ağrı'm da akıntım da. Psikolojik olarak tüm belirtileri yaşadım diyebilirim:) oyüzden bu ay bat geçmeden test yapmıcam :) inşallah sabahki testinde çıkar Cnm :)

Loveali Ikra meyra

Bu kahve rengi akıntı ne Zaman geçer ?!? Ben ilaçları mı da kullanıyorum ama korkuyorum da bana dua eder misiniz ?!?
Benim iki haftada gecti canim fazla ayakta durma kardesin annen gorumcen kayinvalide hangisi varsa yardima gelsinler bol bol dinlem canim rabbim sizi korusun

Canım ya inş testi yapınca paykaşacam burda ama benim de hiç akıntım falan olmadı bugün akşama doğru adet ağrılarım oldu bakalım benden ne çıkacak bu ay :)

Loveali Ikra meyra

Bu kahve rengi akıntı ne Zaman geçer ?!? Ben ilaçları mı da kullanıyorum ama korkuyorum da bana dua eder misiniz ?!?
Canım dikkat edersen ilacını düzenli kullanırsan kısa surede inş atlatirsin sana bağlı biraz da koruman lazım kendini içini ferah tut sen inş geçecek ama hep dikkat etmek zorundasın sadece dinlen ilaca yeni basladin iki günde geçmez ama aylar da surmicek inş

Rabbim bebisleri korusun inş benim cinsiyet sormadim geçen hafta kontrol vardı ama biliyosun kanama alanı vardı bide rahim de kasılma fln oldu kontrol de onları sormaktan bebis iyi mi diye bakmaktan hiç cinsiyet sormadim 16. Haftada inş kontrol var yine o zaman hem netlesir bakalım ne çıkacak sansima

Can'ım sen birtanesin... Sabah öğle akşam iç dedi.. Bende sabah 8 öğlen 2 akşam 8 gibi içiyorum.. İyi yapıyor nüyüm bilmiyorum ?!? Uzanıyorum ama hiç yürümeden duramıyorum.

Can'ım sen birtanesin... Sabah öğle akşam iç dedi.. Bende sabah 8 öğlen 2 akşam 8 gibi içiyorum.. İyi yapıyor nüyüm bilmiyorum ?!? Uzanıyorum ama hiç yürümeden duramıyorum.
Bitaneyim tabi herkes bi tane 100 luk mu kullaniyosun bende günde 3 senin gibi kullaniyodum şimdi sabah akşam a düştüm eğer bunlardan kurtulmak istiyosan yürüyüş sakın .... Dedim ya bana hiç yaramiyodu yürüyüş sabır edeceksin yoksa tamamen yatmak zorunda kalırsın benim gibi

Tamm CNm sadece ev İÇİN de wc mutfağa su almaya gitmeye değil mi ?!? İlaçlar düzenli alınacak, Allah'a dua edilip pozitif düşünülecek :)

Tamm CNm sadece ev İÇİN de wc mutfağa su almaya gitmeye değil mi ?!? İlaçlar düzenli alınacak, Allah'a dua edilip pozitif düşünülecek :)
Aynen öyle kurallar böyle gerçi ben mecbur birşeyler yapiyodum ama dedim ya sonunda mecbur yatmak zorunda kaldım dikkat edeceksin dışarda fln uzun sure yürüme ben bir ay evde kaldım öyle olma sende ağır iş yapma ve dediğin gibi pozitif düşün bak bizde neler geçirdik Rabbim eemanet sen tedbir ini al takdir i Rabbim e bırak o zaten bizim için en iyisini bilir hadi bakalım goeevi başarıyla tamamla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…