çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kizlar bide bende vajinusmus baslangici var insallah gebelige engel olmaz

Kızlar rüyam da doktora gidiyorum.. Alttan muayene ediyor. Bu ay iki yumurtan çatlamış diyor çok seviniyorum ama olmamış gebelik yok diyor böyle şaşırıyor kalıyorum.. İnşallah vardır...

Hee ya canimiz sagolsn iki gundur saf saf dolasiyodum bana bi can daha geldi sanki deli gibi is yapiyorum ohh bide yemegimi yaparm ondan snrada kahvemi icerim benden iyisi yj :))
Aynen Regl olunca ben de çok rahatladım ya aman ne boşuna strese girmişim dedim:) yumurtlarım da çatlamış bi problem yok ama kısmet değilmiş yani napalım elden bişey gelmez :)

Nasil yapcm bilmiyrm ama sanki ilerlemeye basladi iyice kotu oldm yani
Birincisi Bebek için birlikte olma bunu kafandan çıkar. İkincisi kasılmaya başladığında kendine devamlı hiç birşey olamayacak acımayacak rahat bırak kendini de ve Rahat bırakmaya çalış

Birincisi Bebek için birlikte olma bunu kafandan çıkar. İkincisi kasılmaya başladığında kendine devamlı hiç birşey olamayacak acımayacak rahat bırak kendini de ve Rahat bırakmaya çalış
Ya ben rahat biraksam da vajinam resmen yirtiliyo sanki ilk evlendigim gibi

Tabii yaa bizden önemli değil hiçbirşey biz iyi olalım da herşey olur :) oh afiyet olsun şekerim. :)
:)) sagol sekerim aynen ben cuma gunu doktora gidicem insallah ama artik catlatma ignemin 18.gunundeym 19 . gunundeym filan yk artk adet gecerse 1 hafta o zaman test yapicam amann bosuna dert etmisim bee Allah oyle bi kuvvet veriyoki cok sukr

Evlendiğinden beri varsa bak hamile kalmanı engellemiyor demek ki :) şimdi iyice gerildik de ondan olmuştur çocuk için birlikte olmayı kafamızdan atmamız gerekiyor belki o da etkiliyordur
hehe hamile kaldigimda hep kendimi rahat birakiyodum :):) demekki gene rahat birakmam lazm . aynen canm yaa ben inanki bu ay cok rahat olacagima inaniyorum adette kafam ne kadr rahat olursa beklemem de o kadr rahat oluyo

Kızlar bende hafif ishal oldu.. Daha önce adet günümden evvel yada aynı gün oluyordu.. Yine de bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi ?!! Bugun bat normalde gelen giden yok ama bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…