çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Kızlar bende hafif ishal oldu.. Daha önce adet günümden evvel yada aynı gün oluyordu.. Yine de bu bir hamilelik belirtisi olabilir mi ?!! Bugun bat normalde gelen giden yok ama bilemedim
İshale cok takilma canm insallah hamilesindir ama kafani takarsan gecikme yapabilir o yuzden belirtileri hic takma bosver

İshale cok takilma canm insallah hamilesindir ama kafani takarsan gecikme yapabilir o yuzden belirtileri hic takma bosver
İnaşllah düne kadar bu kadar takmıyordum şimdi korku saldı bana hiç bir Ağrı'm da yok.. Ateş basıyor ama sıcak sonuçta hava.. Bilemiyorum ya kafama takmamak için bugun test yapacağım evde pozitifse sevineceğim. Eşime hem evlilik hemde doğum günü hediyesi olacak, değilse rabbim nasip eder inşallah diyip bir daha ki aya bırakacağım. Bu arada 5 eylüle tüp bebek randevusu aldım. Herşey kısmet

:)) sagol sekerim aynen ben cuma gunu doktora gidicem insallah ama artik catlatma ignemin 18.gunundeym 19 . gunundeym filan yk artk adet gecerse 1 hafta o zaman test yapicam amann bosuna dert etmisim bee Allah oyle bi kuvvet veriyoki cok sukr
Aynen bak iğneyi olduktan sonraki süreçte çok kasmışım kendimi şimdi düşünüyorum da aman neymiş o ya diyorum :) aynen valla çok şükür sarsılmadım çok umudumuzu kaybetmediğimiz sürece pozitif olucak herşey inanıyorum ben :) benim adet günümden 4 gün önce oldum bidaki ay neye inancam da hesaplıcam bilmiyorum ama adetim gecikince yapıcam test o kesin :)

Walla inşallah o gün çatlamıştr çünkü salı geceden sonra bir daha taaa Cmt ilişkimiz oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…