çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Ben de 12.günü kanda baktırmıştım negatif çıkmıştı kesmiştim ümidimi. Akıntım Ağrı'm hep devam etti her an olcakmışım gibi hissetmiştim 16.günü oldum. Ama senin belli olmaz gününü bekle bence adetin gecikince yap test. Belirtilerle kafayı yiyoruz Cidden aklından çıkarmaya çalış zor ama inş sende vardır gebelik de bize de umut olursun cnm :)

inşallah canım ya.. kısmet, allah alnımıza yazdı bir kader, ne zaman ne olacağını bilmiyoruz..inşallah vardır. warsa çok şaşırırım.

inşallah canım ya.. kısmet, allah alnımıza yazdı bir kader, ne zaman ne olacağını bilmiyoruz..inşallah vardır. warsa çok şaşırırım.
İnş şaşırırsın Cnm :) kaçıncı iğnen bu? Benim ilkti bu ay fazla ümitlenmiştim ama olmayınca olmuyormuş bu ay daha tecrübeli olucam :) yani kısmet ne Zamansa o zaman olucak aslında biz çok takıyoruz kafaya telaş yapıyoruz elde değil ki :)

Can'ım benim de ilk iğne... Bakalım nasip inşallah güzel haberler alırım

Kızlar ben iğneden 11 hün sonra kan testi yaptrdım degerım 5.96 cıktı sizce bu deger yükselir mi erken mi yaptrdm yıne mi hamile degılım acaba
13. gunu tekrar kanda baktir canim 5.96 +5.96=11.92 katlarsa degerin gebesin tatlim hadi insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…