çatlatma iğnesinden kaç gün sonra gebelik testi yapilir???

Sorma ben de öyleyim kaç gündür insan mutsuz olunca elini kaldıramıyo ama dur bakalım belki olmazsın sen
Aynen cano ne yapalim bide ben gecen ay catlatma ignesinden 16gun sonra adet oldm ddm ya hesapladm smdi tekrardan 18gun sonra adet olmusum suan kasiklarim cok agriyo karnmda cok agriyo bakalim hayrlisi olsn cnm. İnsallah bnmde kist filan olmamistir test icin adet zamanimin 1hafta gecmesi lazimmis beklicem 1hafta daha sabirla eger olmazsam doktra giderim

Çok sancım olunca ben korktum kist oldu mu diye de çok şükür. İnş senin de yoktur hatta bebiş vardır :) beklemekten başka çare yok tatlm napalım sabır işi :) benim bidahaki aya rahim filmi çekilebilir sen çektirmiş miydin cnm zor oluyo mu

Yok canim ben hamile kalabildigim icin tuplerin acik dedi o yuzden rahim filmine gerek yok dedi insallah sende cektirmeden bu ay kalirsin hamile . ama biz buraya cok takildikca kafayi yicez az kaldi yani bence buraya biraz ara vermemiz lazim

Yok canim ben hamile kalabildigim icin tuplerin acik dedi o yuzden rahim filmine gerek yok dedi insallah sende cektirmeden bu ay kalirsin hamile . ama biz buraya cok takildikca kafayi yicez az kaldi yani bence buraya biraz ara vermemiz lazim
Regl olana kdr ben de kafayı yicek gibi olmuştum Cnm ya haklısın şimdi rahatım stresim gitti ama bidahaki ay yine aynı şeyler gerçekten belirtilere aldanmıcam bu ay çok yanıltıyo sadece günümü beklicem inş çektirmeme gerek kalmaz zor diolar

Yok benim polip vardı o alındı AMH değerim düşük çıktı 0,63 o sebepten bu Klomen tedavisi olmazsa tüp bebeğe yönlendirdiler doktorlar
Aa bak sen diyince benim de aklıma geldi. Bende de vardı çatlatma iğnesi yaptığı gün almıştı onu rahmin girişindeymiş bu engel olur spermin girişine demişti. Hatta ilk iki gün kanamıştı birlikte olurken Cnm acımıştı çok amh ne oluyo canım bilmiyorum ben. Ayy inş klomen tedavisi olur tatlm gerek kalmaz hiçbirşeye

İnsallah canm.bende simdi randevu aldm doktordan kasintim.icin bakalim ne.diyecek

İnsallah canm.bende simdi randevu aldm doktordan kasintim.icin bakalim ne.diyecek
Ben de çok korkuyorum mantar olmaktan ya sürekli iç çamaşırı değiştiriyorum yıllardır ütülüyorum hep ütülemeden giymem. İnş mantar değildir de başka bişi dokunmuştur geçici birşeydir. Jinekoloğuna mı gideceksin cnm

Devletten aldm canm randevuyu ozele gitmicem kan tahlili filan istiyrlar ozele o kadr para yatiramam zaten yarn oglene kan tahlilim cikar hayrlisi olsn bakalm

İnşallah dua et bana yarın bat günüm AMH yumurtalık rezervini gösteren hormon testi yaptır Mutlaka

Ozgeİnsallah hamilesindir canm
İnşallah bugun bat günüm bakalım ne olacak.. Ama göğüslerindeki gerginlik gitti gibi şiş ve az bir ağrı var.. Akıntım kesildi, genelde adet Zaman'ı kesilir sonra tekrar başlar ve ben 1-2 güne adet olurum ama inşallah bu sefer oyleolmaz.. Bir de uykudan gözümü açamıyorum bugun

Kizlar malesef regl oldum :)) hayirlisi ne yapalim teste verdigim 8tl ye aciyorum

İnsallah canm benm. Ben regl oldm insallah senin guzel haberlerini duyariz hadi hayirlisi bakalim ama sabirla bekle test filan yapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…